Велика дуже велика черга, охорона каже, що немає касирів
Фотогалерея
Відгуки
-
Yura Gavrylyuk ★☆☆☆☆
-
Vitalik Eyvazov ★☆☆☆☆
Завжди дуже великі черги з 21:30. Залишають одну відкриту касу.
-
MIZIDA ★☆☆☆☆
Простояв в черзі 30хвилин, касир обслуговував одну людину хвилин 5!!! Якби було у них повний візок покупок, а тут ні, декілька продуктів на людину і все. купив чипси Люкс сметана та цибуля, на смак ніби з пліснявою.
-
Наталя Врублевська ★★★☆☆
Гарний магазин, зі зручним заїздом і переважно хорошим обслуговуванням. Переважно, бо вразила сьогоднішня ситуація: на питання про термін придатності морозива жінка, що його розкладала, відповіла: "Хто дивиться на термін морозива? А якщо і протерміноване, то що? - ваші люди мають гроші, щоб купити інше в разі чого" От мене, у якої у лавах ЗСУ зараз троє братів, цікавить, якщо людина не відносить себе до НАШИХ людей, то що вона робить тут, в нашому українському середовищі???
-
настя гавор ★★★★★
Хороше місце для компанії. Пречудово посиділи та відпочили від рутини та ковідних проблем)
-
V M ★★★★☆
Був "таємним" покупцем, заходив щотижня впродовж півроку в різні дні та години. Іноді спілкувався з персоналом. Висновок - магазин як магазин. На касі буває, що пробивають не той товар і це траплялося зі мною ТРИЧІ (два рази одна і таж людина). Двічі помітив одразу, один раз - ні. Погане ставлення касирів до людей спрямоване недофінансуванням та поганим ставленням менеджменту. - розповіли, що директорка навіть кликала священника, бо часто крадуть алкоголь (типу то нечисть). - поставили касирів на план здачі каси - персонал з зали просять сидіти за касами. Одного разу став свідком як консультант посилав на х*р охорону, бо не дають заповнити вітрину. А якщо не заповниш вітрину, додому вчасно не підеш. І з розмов з продавцями - 9/10 випадків продавці затримуються після 12 год зміни. + постійні перевірки від офісу АТБ забезпечують справді завжди свіжі продукти. Питань до якості та свіжості продукції немає. Лише до сервісу.
-
Andriy H ★★★★★
Великий вибір товарів за досить низькими цінами. Також багато знижок завдяки акціям. Ніколи не працюють усі каси, тому на вихідні та у вечірній час виникають досить великі черги; лише тоді відкривається додаткова каса.
-
ZerOne ★☆☆☆☆
Плюси: -24/7 -часто хороші акції на продукцію Мінуси: -Часто ціники не відповідають реальності -Постійно велики черги(5 касс, а працює 2-3) -Часто підпорчені фрукти -Керівництво та охоронці хамовиті -Декілька раз неправильно рахували продукцію і повертали гроші П.С. Сьогодні відбулась прикра ситуація. Невірно обрахували 2 продукта. Після довгенького очікуваня вийшов менеджер і зробив відміну відавши гроші за товар. Після цього ні слів вибаченя не інших я не дочекався. П.П.С Ви не поганий ж магазин. Буть ласка відностесь до покупців з повагою, а не відстань халоп що ти від мене хочеш. Дорогі клієнти. Бутьте уважні та перевіряйте чеки в магазині. Це не перший випадок нажаль який в мене відбувся саме в цьому магазині. Дуже прикро. Найміть більше працівників, щоб і каси працювали і ціники вчасно мінялись. Там у вас бідні касири як білки в колесі. З повагою не байдужий клієнт!
-
Bohdan Holovatyy ★☆☆☆☆
Шкода, що менше 1 зірки не поставити Величезні черги, коли б не зайшов. При тому дуже часто працює 1 або 2 каси, інші не хочуть відкривати - кажуть, що нема касирок. Відсутність багатьох товарів на полицях, які консультанти не поспішають докладати навіть після зауваження. Дуже часто фруктів або нема, або вони підгнилі, над ними роєм в'ються мушки. Разом з невеликим асортиментом товарів - стійке враження, що ти в радянському Союзі. Для тих хто ностальгує - ласкаво просимо! ))) P.S. дуже тішать російськомовні відгуки з 5 зірочками
-
Татьяна Штаблава ★★★☆☆
Хороший, світлий, чистий магазин. Постійні акції. На свою цінову політику - магазин хороший. Дивна політика щодо масок. Людина може вільно пересуватись магазином, вибирати товар, і лише на касі їй зроблять зауваження, та в примусовому порядку продатуть маску. І абсолютно не адекватні черги! В години пік працює 1-2 каси, з наявних 5! Черги тягнуться через торгові ряди.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ?
АТБ знаходиться за адресою вулиця Збаразька 18, 46002 Тернопіль, Тернопільська область, Україна
Який номер телефону АТБ?
Зв'язатися з АТБ можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15
Як можна дістатися до АТБ?
Дістатися до АТБ можна за посиланням