Відгуки

  1. Андрей Ткаченко ★★★★★

    Гарний сервіс. Відремонтували телевізор швидко як і обіцяли за 2 дні. На офіційному сервісі телевізор пробув більше місяця і не назвали навіть причину поломки. Дякую Вам за оперативність.

  2. Максим Назаренко ★★★★★

    Частий гость в цьому сервісі, клею регулярно скло на iPhone та ремонтую різну техніку, сервісом повністью задоволенний, рекомендую хлопців !

  3. Алексей Листопад ★★★★★

    Дуже якісно і швидко відремонтували мій iPhone. Дякую вам !!!

  1. Tanya **** ★★★★★

    Була присутня при тому як жіночка, Оксана Тарасівна Богдан, яка залишила свій коментар вище, прибігла здавати свій ноутбук на ремонт. Я була в сусідньому кабінеті і навіть злякалася, так як дана особа забігла, як перелякана, у сервіс і почала волати не своїм голосом, що в неї проблема з ноутом, що згодна на будь-який ремонт, і заявила, що грошей на новий у неї немає ( можна подумати їй хтось пропонував такий варіант). Майстер попросив її заспокоїтись, сказав, що візьмуть ноутбук на діагностику, озвучив, скільки коштує діагностика і які умови, вона майже не слухала , торочила щось своє, перелякала інших клієнтів і, нарешті, пішла геть. Ноутбук зробили, вона забрала, пішла, а потім принесла через день його назад ( їй сказали в максимально ввічливій і лояльній формі принести його, щоб подивитися, що ще там вийшло або виходить із ладу) і волала, що він знову не включився. Так вийшло, що я була присутня в сервісі і при цій зустрічі. Так от. Другий візит цієї особи був іще яскравіше! Вона залетіла в приміщення, з порогу почала волати, що вона в гніві і, типу, за що з неї тут взяли гроші, що ноутбук не включається знову! Майстер намагався їй пояснити, що це техніка, і що таке буває, що може ще якась деталь дає збій, крім того, що вже полагодили. Сказав, що подивляться, ніяких додаткових коштів ніхто не вимагав за це. Але вона волала своє, не давала вставити слово, коротше вела бесіду криком сама з собою. Кричала, що ціни неадекватні, і що вона дивилася на олх скільки коштують подібні послуги! І, мовляв, що це за ціни! (Ціну їй озвучили перед ремонтом, все розписавши, і вона була згодна) Цікаво, коли ковбасу йде купляти теж волає на продавця в магазині, що дорого?) чи просто йде туди, де дешевше?) Треба сказати, що майстер вів себе дуже тактично та професійно. Максимально ввічливо намагався відповідати, але ж особа не слухала, а продовжувала волати. Навіть я вийшла із сусіднього приміщення і попросила змінити тон, але вона волала і на мене. Уявіть. Майстер не вигнав її, хоча вона того заслуговувала, а все-таки взяв ноутбук на подальшу діагностику, у ході якої виявилося , що повільно почав відмовляти процесор. Ремонт дорогий ( та й ніхто б не ремонтував ноутбук даної особи після неадекватної поведінки), тому особа вирішила забирати свій пристрій без ремонту, знову почала підвищувати тон і ще не хотіла платити за діагностику. Хоча при першій зустрічі їй пояснили, що діагностика 250 грн, якщо вона забирає пристрій, не ремонтуючи. Якщо згодна на ремонт, то діагностика безкоштовна. Але ж вона того не чула, бо волала. В результаті, даній особі повернули пристрій, який ПОЧАВ ВКЛЮЧАТИСЯ (а принесла мертвий), повернули кошти за виконану першого разу роботу, за мінусом 250 грн. Вона ще трохи побубніла, і, нарешті, пішла. Таких людей я давненько не зустрічала , якщо б це була якась незрозуміла торгашка з переходу, я б іще якось зрозуміла, але виявилось, це вчителька із доволі відомої у місті школи. Ви уявіть. У мене і у людей з сусідніх кабінетів просто немає слів. Бо чув її весь поверх. А хлопцям процвітання і адекватних клієнтів !

  2. Богдан Оксана Тарасівна ★★☆☆☆

    Сьогодні забрала свій ноутбук з ремонту, якому два роки і тільки для роботи. Проблем ще більше. Після першого" ремонту" а конкретно заміна термо пасти (950 грн) прошивкаБІОС(1650 грн). Мені його віддали і запевнили що все ок з гарантією на місяць. Але на слідюючий день дома він не вмикався. Після другогої " діагностики" вияснили що проблема в процесорі ( перша діагностика це не показала?). Плата коштує 14400тисяч чекати 2 місяці гарантія теж 2 місяці. А потім можливо третя" діагностика "покаже ще щось??? Кошти мені повернули ,але взяли за "діагностику"250грн. Ніяких чеків, ні квитанції, ні розцінок за роботу немає . Все спілкування через вайбер. Можливо там і працюють гарні люди але, чомусь мені прийшлось не раз побігати щоб дізнатись "невтішну діагностику". На разі я не знаю що робити з ноутбуком. Однозначно в цю майстерню я більше не звернуся.

  3. Алексей Гречаник ★★★★★

    Звертаюся до хлопців вже не вперше, апгрейд пк, чистка, установка програм і тд ... Лають мене щоразу, коли бачать в якому стані я приношу свій системний блок)) Роботу свою роблять чудово! Дуже швидко! Владу! Максиму та Сергію!

  1. Повторейко Ольга ★★★★★

    Мені сервіс сподобався. Привітний персонал,понятно все пояснюють.

  2. Денис Подгорный ★★★★★

    Купував тут ноутбук DELL для роботи, служить уже 5 років. В цьому році придбав принтер Canon, теж немає ніяких проблем. Сподобалося те що співробітники допомагають підібрати товар під ваш запит, адекватна ціна, швидка доставка. Я залишився задоволений всім, спасибі PC Service, успіхів вам!

  3. Yaroslav “v0id” ★☆☆☆☆

    Знайшов цей сервіс для ремонту телевізора, прочитав тут відгуки і порадив батькам, потрібно було замінити підсвічування. Вообщем, при розбиранні телевізора "майстер" зачепив екран, і по ньому пішла тріщина, батькам "майстер" сказав що він не винен, і взагалі чорна пляма на екрані далі розповзатися не буде, смішно. Підсвічування поміняли ... тепер вона світить завжди, вимикається тільки коли з розетки телевізор вимикаєш. Якщо телевізор не шкода можна нести ... краще відразу на сміття, ніж в цю контору, так хоч гроші за "ремонт" платити не треба.

  1. Максим Дрога ★★★★★

    Коли відкрив для себе цей сервіс - пішли всі проблеми пов'язані з ремонтом і обслуговуванням техніки. Брав у них ноути, ремонтував комп'ютер, телефони, принтер. Головне що є зворотний зв'язок від хлопців. Все відкрито, сумлінно і якісно. Один з телефонів що ремонтував у них, мені в інших сервісах засудили як "цегла" який ніколи працювати не буде, коли звернувся в цей сервіс - хлопці взялися і телефон работат як годинник вже рік. Рекомендую всім, і всіх друзів до них посилаю так як впевнений що хлопці відповідають за якість.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса PC Service?

PC Service знаходиться за адресою вулиця Небесної Сотні 30А, Крюківський район, 39600 Кременчук, Полтавська область, Україна

Який номер телефону PC Service?

Зв'язатися з PC Service можна за номером телефону +38 (098) 088-82-10

Як можна дістатися до PC Service?

Дістатися до PC Service можна за посиланням

Advertisements