Відгуки

  1. Yura Chugay ★☆☆☆☆

    Мережа магазинів хороша, працівники саме в цьому магазині не привітні, хамовиті, так ще до всього за 15 хвилин до закриття магазину не прийняли оплату готівкою бо каса порахована вже. Висновок через цих людей я пропустив маршрутку бо прийшлось піти в АТБ по їжу і потім через всю бродівську пішки бо вони порахували касу

  2. Yura Vdodovych ★★★★★

    Хочу поділитися враженнями про цей продуктовий магазин. Тут завжди чисто, охайно, а вибір товарів просто вражає! Асортимент свіжих овочів і фруктів завжди радує, і їх якість на висоті. Ціни доступні, а акції допомагають зекономити. Особливо хочу відзначити обслуговування: персонал привітний, завжди готовий допомогти та порадити. Дуже зручно, що в магазині продумане розташування товарів, легко знайти все, що потрібно. Також приємно здивувало, що в магазині завжди свіжа випічка, яка пахне так, що важко встояти! Для мене це місце стало улюбленим, адже тут поєднуються якість, комфорт і приємна атмосфера. Рекомендую!

  3. Іра Антонюк ★☆☆☆☆

    Уважно перераховуйте решту, тому що касир суму покупки не назвала, недодала 100 грн, і замість вибачень - нахамила, типу сама винна, дивись уважніше за рештою Бажання прийти знову у цей магазин більше немає

  1. Адріана Валеріївна ★★★★★

    Магазин супер, асортимент зашкалює, знайдеться товар для любого покупця, завжди можу знайти те що мені потрібно і не завжди є в інших магазинах, і ціни в порівнянні з іншими низькі.

  2. Мар'яна Дзюба ★☆☆☆☆

    Я бачила як вони спорчений сир обрізали і ставили назад на вітрину.За товарами недивляться,викладають грязні фляшки.

  3. Юлія Прийма ★★☆☆☆

    Мої враження: минулого тижня в неділю, прийшла по каву та випічку, все супер, оперативно. Ввічлива продавець. Зауважень немає. Каву випила, все Ок задоволена, гарний стаканчик ) Сьогодні заходжу, «можна зробити каву?» таке питання прозвучало бо я її сама готую. На що продавець: не можна! Спочатку оплата... мені було не приємно. Кажу Ок я в курсі, що треба платити. Продавець: чекайте ще чоловіка обслуговую(чоловік відійшов і добирав товар) ...стою чекаю.. продавець: яку вам каву? Я взяла ту що минулого тижня , капучіно М. Продавець Ок .. дає стакан ..менший ніж я брала минулий раз, беру мовчу... роблю натискаю капучіно м.. кава тече і стакан переповнений пінкою.. кажу як закрити ?якщо цей стакан замалий..продавець: ну я ж не знаю що ви там натиснули..я кажу ну так я винна а ви праві...після цього її дії вже були більш коректні..ще я цікавилась шоколадом по акції, то вона вже розгублено відповідала.. висновки: кава смачна, АЛЕ як все залежить від людини і її ставлення до клієнта .. у всіх буває поганий настрій але все таки ..

  1. Мар'яна Минько ★★☆☆☆

    Ціна вказана на ціннику, не відповідає реальній ціні на касі, і це вже не вперше. Розраховувалася картою, помітивши що вартість більша одразу перепитала продавця, на що він мені відповів що значить цінник не правильний)) а як тоді ж знати актуальну ціну на товар,)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса SPAR Express?

SPAR Express знаходиться за адресою Бродівська вулиця 2а/2, 46002 Тернопіль, Тернопільська область, Україна

Який номер телефону SPAR Express?

Зв'язатися з SPAR Express можна за номером телефону +38 (080) 050-14-18

Як можна дістатися до SPAR Express?

Дістатися до SPAR Express можна за посиланням

Advertisements