Відгуки

  1. Александр Голобродский ★☆☆☆☆

    Сьогодні вдруге та востаннє зайшли до цього магазину. Вперше півтора місяці тому нас обрахували на 20 грн. Вдруге годину тому просто феєричне жлобство. Купили шматок шиї за максимальною високою для Миколаєва ціною – 165 грн за 1 кг, заплатили магазину понад 400 грн. Просто зручно було, недалеко від будинку і магазин на вигляд пристойний... а будинки виявили шматочок гнилого сала, засунутий усередину великого шматка свинячої шиї... схоже, працівники магазину таким чином вирішили утилізувати відходи... І все це під дуже ввічливе і послужливе обслуговування... Таким чином, ця мережа магазинів заощадила на утилізації 15 грамів гнилого сала. Бізнес по миколаївськи!

  2. Олександр Голобродський ★☆☆☆☆

    Сьогодні вдруге та востаннє зайшли до цього магазину. Вперше півтора місяці тому нас обрахували на 20 грн. Вдруге годину тому просто феєричне жлобство. Купили шматок шиї за максимальну високу для Миколаєва ціну - 165 грн за 1 кг, заплатили магазину більше 400 грн. Просто зручно було, недалеко від будинку і магазин на вигляд пристойний... а будинки виявили шматочок гнилого сала, засунутий усередину великого шматка свинячої шиї... схоже, працівники магазину таким чином вирішили утилізувати відходи... І все це під дуже ввічливе і послужливе обслуговування... Таким чином ця гнилого сала. Бізнес по миколаївськи!

  3. Инга Влкан ★★☆☆☆

    Одне велике розчарування, як в магазині з м'ясом не продають сало? асортимент не супер, є необхідна частини курки, свинина, щось і готовят.Продавци без ініціативні з ранку. Чи не заходила і заходити не буду.

  1. Ольга Нестеренко ★☆☆☆☆

    Магазин втратив свою репутацію, впала якість м'яса. Купила задню частину цілим шматком для буженини. М'ясо виявилося батога (хто не знає це м'ясо при тепловій обробці огидно смердить). У результаті зіпсовано свято. Не раджу робити покупки у цьому магазині.

  2. Татьяна Тимохина ★★☆☆☆

    Сьогодні відвідали цей магазин. Вибір м'ясної продукції і готових страв дуже великий. Особливо хочеться відзначити шашлик - дуже смачний, соковитий і м'який. Але обслуговування і рівень ввічливості персоналу дуже низька ... Вас обслужать, як ніби зроблять ласку ..... Неприємно .... І, навіть не дивлячись на якість, в магазин за цією адресою ми більше ні ногою.

  3. Тетяна Тімохіна ★★☆☆☆

    Сьогодні відвідали цей магазин. Вибір м'ясної продукції та готових страв дуже великий. Особливо хочеться відзначити шашлик – дуже смачний, соковитий та м'який. Але обслуговування та рівень ввічливості персоналу дуже низьке... Вас обслужать, ніби зроблять ласку..... Неприємно.... І, навіть не дивлячись на якість, у магазин за цією адресою ми більше ні ногою.

  1. Макс Прайм ★☆☆☆☆

    Корови не було що са обман?

  2. Данило Майстренко ★☆☆☆☆

    Корови не було що са обман?

  3. Максим Карпенко ★☆☆☆☆

    Заїхав сьогодні купити філе свинини та крильця в даний магазин на 3-й Слобідській/пр. Леніна. Дівчина зважила, запакувала в пакет. Після приїзду додому виявляю, що замість свинини поклали мені куряче філе. У чеку також зазначено куряче філе. Висновок: робити покупки в цьому магазині відтепер не буду. Іншим раджу бути уважними при купівлі у цій мережі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мяско?

Мяско знаходиться за адресою Корабельний район, 54000 Миколаїв, Миколаївська область, Україна

Як можна дістатися до Мяско?

Дістатися до Мяско можна за посиланням

Advertisements