За всіх
Фотогалерея
Відгуки
-
Остап Тютюн ★☆☆☆☆
-
Ульяна Беликова ★★★★★
Дякую за складений букет. Дуже сподобався.
-
Mykyta Pelypenko ★★★★★
Не зрозумію, з чим пов'язані попередні відгуки. Кілька разів заколював квіти як на доставку, так і забирав у магазині. Завжди все вчасно доставляли, квіти чудові. Може конкуренти спеціально топлять рейтинг.
-
Ella ★☆☆☆☆
За день були замовлені троянди, 35 штук, 60см, було обумовлено час доставки, додатково було прохання разом з квітами доставити коробку цукерок (купив і віддав при замовленні). У підсумку, квіти прийшли пізніше, після дзвінка менеджеру, половина троянд мерзлі, букет склали жахливо. І! Цукерки походу з'їли самі! Їх не привезли, гроші за них не повернули !!!! Не замовляйте тут, якщо не хочете зіпсувати собі і іншим настрій. Був би нуль - поставив би нуль!
-
Emmanuil Gorbatenko ★☆☆☆☆
За день до доставки показали чудові троянди, а доставили віник
-
Ivan Vashchenko ★☆☆☆☆
Шкода, що немає оцінок нуль або мінусовій. НІКОЛИ НІЧОГО НЕ БРОНЮВАТИ У ЦІЙ КОМПАНІЇ. Тепер трохи докладніше про мою ситуацію: 14 лютого вранці замовляю доставку квітів дружині на роботу, хотів зробити їй сюрприз - вибираю на сайті час 14.00-16.00 і в передчутті чекаю її реакції На годиннику 15.30 нічого не відбувається - вирішив набрати їм і уточнити чи все в порядку, на що мене запевнили, що кур'єр вже практично під'їжджає, все в силі і буде вчасно На годиннику 16.15 - я як людина розуміє, чекаю 15 хв - всяке в житті буває, але все ж набираю їм і питаю чи виконаний мій замовлення - отримую чітке підтвердження виконаного замовлення. Їду за дружиною, о 16.30 дізнаюся, що нічого їй не доставили. Дзвоню знову в компанії і починаю з'ясовувати в чому справа - виявляється у них багато замовлень і ТД і ТП, і що кур'єр зможе бути на місці хв через 30 мінімум, адже він зовсім на іншому кінці міста. Вообщем поговоривши з адміністратором ще ми домовилися, що квіти все таки будуть о 19.00 вже вдома. Але на цьому історія ще не закінчується. 19.15 - квітів все ще немає, дзвоню знову і знову отримую запевнення, що кур'єр вже під'їжджає. 19.30 - квітів немає, терпіння немає, таксі вже чекає їхати в ресторан - скасовую замовлення і мені повертають гроші, хоч що то вони змогли, але найсмішніше, що банківську комісію ще на мене поклали, відповідно я її заплатив двічі, звичайно це дрібниця, але в цьому проявляється ставлення компанії до клієнтів. П.с. - якщо у вас багато замовлень і ви не можете їх виконати - передзвоніть і скажіть заздалегідь, що не виходить. Додзвониться складно - трубку беруть неохоче. 14 лютого - зіпсовано завдяки Холідей. Спасибі, до побачення, сподіваюся ви більше нікого так не підставите.
-
Наталия Прокопова ★★★☆☆
Перший мій досвід із доставкою квітів у рідному місті Суми. Зробила замовлення на сайті за 3 дні до дати. Замовила 21 троянду 60 см. За день вирішила уточнити готовність, тому що мені ніхто не передзвонював з менеджерів. У результаті я дізнаюся, що замовлення є, а даних троянд немає в наявності. Після уточнення менеджер написав, що доставка буде на Мануфактуру не з 8 до 10 ранку, а о 10 30 (це мене влаштувало). Приїхала я за замовленням, виявилося, що доставили троянди 40 см замість 60см. І ніхто мене не попередив. Сервісом засмучена. Дівчинка продавець на Мануфактурі молодець – до неї питань немає. Якщо не хочете зіпсувати свято купуйте квіти на ринку СКД - вони так завжди свіжі та дешевші (перевірено!)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Holiday?
Holiday знаходиться за адресою вулиця Харківська 2, 40000 Суми, Сумська область, Україна
Який номер телефону Holiday?
Зв'язатися з Holiday можна за номером телефону +38 (066) 200-32-74
Як можна дістатися до Holiday?
Дістатися до Holiday можна за посиланням