Відгуки

  1. Iryna Kopecka ★★★★★

    Ох ці божественні ребра! З чоловіком маємо звичку, якщо в меню є ребра- беремо. І так, цього разу ми не погадали. Обʼїздивши країну, можемо Вас гордо поставити на 2 місце серед кілограмів зʼїдених нами ребер. (1 місце десь за 1000-1200 км від Вас, тому явно не конкуренти) Соковиті, солоденькі, просмажені, не сухі, але і не надто жирні. З картопелькою просто за милу душу. Ми звично ще щось брали з меню, але ребра запали в душу. Єдине що сфотографувала - тільки це колоритне місце, тому тільки так) P.s. були в ваших сусідів через дорогу, то вони зовсім ні на грам з вами не конкурують.

  2. Stanislav Bilonog ★★★★★

    Проживши десь тиждень у Східниці і околицях можу впевнено сказати, що тут найсмачніше місце серед усіх. Реберця не гірші ніж у львівській реберні, не сильно масні з румʼяною скоринкою. Шашлик із свинини також вразив, шматочки соковиті, гарно підсмажені та замариновані. Картопля з салом також дуже сподобались. Додатково замовляли салат Шопський, свіжі овочі з доброю порцію бринзи зверху. Сама локація затишна, ліс, хвойний аромат, бігають доволі милі котики. Місце однозначно вартує уваги на гастро мапі цього чарівного регіону.

  3. Mr. remak ★★★★★

    Усе смачно, нажаль не було того за ради чого їхали, це банош з шкварками :( Но те що взяли на заміну сподобалось Ціни помірні, поблизу базарчик та джерело І на території ходять милі коти які добавляють атмосферу :)

  1. Vasylenko Pavlo ★★★★★

    Це були найсмачніші ребра які я їв коли-небудь у своєму житті. Все було дуже смачно, дуже атмосферно. І коти теж супер класнючі Окремий лайк за музику З мінусів, для власників - Салат шоптський - дуже забагато оливкової олії, вона ж гірчить і весь смак портить

  2. Тетяна Мигаль ★★★★★

    Затишно та смачно! Помірні ціни, привітний персонал. Нам тут сподобалось!

  3. Justa Murzik ★★★★★

    Дуже толкове місце і на те є вагомі причини: готують смачно, реберця на голову вище ніж у популярних Реберенях, є з чого вибрати серед настоянок, які щедро дають дегустувати. Звичайно є недоліки - працюють лише до 22-00 і туалет теж не дуже.

  1. Kristi ★★★★☆

    Смачно) Заклад, обслуговування та територія хороші! Чоловік казав, що єдине - не приємний туалет, але я не була. І порада: якщо хочете щось святкувати (як в нашому випадку), все таки краще передзвонити і забронювати напої.

  2. Марта Варганова ★★★★★

    Заклад чудовий. Все дуже смачно. Шашлик, овочі на грилі і, особливо, реберця (таких смачних ніде не їла більше). Також хочу порадити всім скуштувати штрудель - дуже багато начинки, смачне хрустке тісто. Алкогольні напої це окремий вид задоволення. Граппа, настоянка з вишні, калганівка. Також заходили в магазинчик Медовія. Дуже великий вибір чаїв, домашніх настоянок , меду і тому подібне. Ціни адекватні. Гарна територія, є де зробити гарні фото, а це важливо в теперішній час коли всі постять в фейсбук і інстаграм. Буду приїжджати ще і ще, це тепер наше любиме місце в Східниці.

  3. By the waY ★☆☆☆☆

    Місце таке собі. Бруд, антисанітарія...деревяний туалет, рукомийник на вулиці - миєш руки а затраскуєш ноги. Ціни вище середніх. Меню норм але нам подали недоготовлені овочі гриль(ніби просто підігріли над вогнем) та крильця, які в середині також були не до кінця просмажені.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса BBQ GRILL?

BBQ GRILL знаходиться за адресою ліворуч початку дороги до 3 джерела, вул. Бориславська, Східниця, Львівська область, Україна, 82391

Який номер телефону BBQ GRILL?

Зв'язатися з BBQ GRILL можна за номером телефону +38 (097) 169-97-09

Як можна дістатися до BBQ GRILL?

Дістатися до BBQ GRILL можна за посиланням

Advertisements