Завжди замовляла піцу дитині все було супер 4 мʼяса без помідор та цибулі і уточню щоб було тільки мʼясо і сир ! Сьогодні замовила знову піцу і як завжди все промовила щоб було тільки мʼясо і сир !!! Принесли замовлення не ту піцу з куркою та грибами, сир . Передзвонила їм кажу що не та піца, дівчина відповідає , що та яку я замовила Чікен Альфредо я знати не знаю цю піцу ніколи її не замовляла! Ок якщо я замовила цю начебто то нащо мені поклали гриби і дівчину не смутило , що в цю піцу не входить помідори . І гриби теж нащо поклали якщо я промовила мʼясо і сир, бо це дитині!!! Якось не приємно було, якщо ви помилились то потрібно визнавати свої помилки і не доказувати що ви не винні бо я сама цю піцу замовили!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
[email protected] Унегова ★★★☆☆
-
Лео Тит ★★★★★
Дуже смачно , замовили з друзями пiцу , дуже дуже смачна. Дякую за гарний вiдпочинок !!! Рекомендую !!!
-
Зубко Виктория ★☆☆☆☆
Замовляли сет суші. Нам не сподобалось. Риби як кіт наплакав. І деякі роли дивні. Просто крабова паличка в темпурі замотана в рис це кабзда. Не раджу
-
Анжелика Диброва ★☆☆☆☆
Попередній раз підходила замовити з собою суші все було чудово ,дівчинка підсказала які без свіжої риби і була ввічливою та обслуговувала українською коли почула що я нею ж розмовляю.Сьогодні я перервала перекур всього персоналу,дівчина заікається,руки трясуться в неї,на запитання чи є ще якісь роли чи суші без свіжої риби вона мені показує телефон.Якщо ваш адміністратор чи хто вона не може допомогти в замовлені і обслуговування по закону має бути українською це вже принципово ,то навіщо вона там знаходиться?Так можна і онлайн замовити а не запитувати .
-
Nautical Ievgen ★☆☆☆☆
О 12-й дні замовили доставку суші на 17:00 (дзвонили двічі щоб підтвердити). Дівчина, яка приймала замовлення, сказала, що через велику завантаженість замовлення, швидше за все, запізниться. У результаті, коли час перевалив за 19:00 ми ледве додзвонилися дізнатися коли ж їжа приїде ІІІ ... нам сказали, що ми нічого не замовляли! Зіпсований вечір, зіпсований читміл, зіпсований настрій. До цього замовляли тут доставку 2 рази завжди заздалегідь на 5 годин. Завжди доставка спізнюється на годину або 2. Ніколи не пишу погані відгуки, але це просто дно. Сайт не працює. Меню нормального немає. Цін немає. Що мені скинула у вайбер працівник це взагалі огидно прикріплю до відкликання. Сервіс просто нижчий.
-
Omega Booking ★☆☆☆☆
165 грн. за це. Грамівок немає. На сайті у складі 7 позицій інгредієнтів, за фактом 3. Сусідний будинок, а чекати більше години))) Саме той випадок, коли потрібно робити повернення за повне
-
Anastasia Fedun ★☆☆☆☆
Смачні суші, але жахливе обслуговування. При першому замовленні мені нахамив оператор, так само у них виявилося немає тих продуктів, які вказані у віп карті. Після такого звернення замовляла лише щоб використати купони. Цього разу у них не виявилося піци, яку ми вибрали, і кур'єр віз замовлення 2.5 години замість оголошених 1.5, і, природно, піца та картопля приїхали холодними. Як думаєте, яка на смак холодна піца та картопля фрі? Номер замовлення 18246
-
Maks Logan ★☆☆☆☆
Жадібність фраєра згубила загалом. купували свого часу VIP картку на якій зазначено, що діє вона до 31 грудня включно. сьогодні роблю замовлення, дзвонять щоб сказати що .. а купони не діють сьогодні (31 грудня), вчора був останній день (30) ... ну раз така брехня у них практикується більше ніяких покупок в цій шаразі. Ви, звичайно, вчасно вирішили відповісти через 2 тижні, карту я вже викинув, купувалися 2 картки біля київського ринку 27 червня, платіж був проведений банківською карткою об 11:33. фото я вам прикріпив і як би не має значення, хто і де продав, купони ваші, умови ваші. при дзвінку оператор підтвердив мовляв знає про ці карти і нібито ПОТІМ були випущені нові з новими умовами, що як би купили ці за 249грн не повинно хвилювати. Ви явно зазналися кидаючись такими заявами, мовляв, я тут вам один щось кидаю, якщо ви обдурили стільки людей, то не дивуйтеся тому скільки вам прилетіло. я вам у будь-якому випадку нічого не зобов'язаний надавати, фото вашої карти з умовами та термінами вам достатньо. а зберігати цю макулатуру до тих пір поки ви зробили відповісти на цей відгук я вже точно не повинен, щоб потім вам говорити хто і де її продав.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi DaVinci?
Sushi DaVinci знаходиться за адресою Перлинна вулиця, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Sushi DaVinci?
Зв'язатися з Sushi DaVinci можна за номером телефону +38 (097) 267-18-18
Як можна дістатися до Sushi DaVinci?
Дістатися до Sushi DaVinci можна за посиланням