Мало, де працюють з 7 ранку. Мені такі години роботи дуже підходять. Зауважень до роботи нема, каси самообслуговування виручають, коли нема охоти спілкуватись. Ще в додатку гарні плюшки завжди є.
Фотогалерея
Відгуки
-
Маркевич Олексій ★★★★★
-
Diana Herelei ★☆☆☆☆
Шановні адміністратори, зверніть увагу на ваш персонал. Вчора була у вас, хотіла замовити каву — і отримала агресію з боку хлопця на касі: закочування очей, підвищений тон. Це взагалі неприпустимо, але цей хлопець переплюнув усе. Не пам’ятаю, як його звати (кучерявий такий). Після цього хотіла викинути сміття в смітник і почула від нього: «Це що, один смітник на 100 кілометрів? Ідіть кудись інше викиньте». Це просто треш — працівники дно.
-
Sams A705 ★☆☆☆☆
Працівники-хлопці дуже неприємні. Робили хот дог дуже довго, а коли вже зробили хот дог, то іншій людині, хоча я мала б бути першою по списку, і коли я на це наголосила, мені сказали, що нічого не знають і можливо то я просто пропустила замовлення (хоча як я могла пропустити того, що не було???). Ще до мене на 'ти" звертались, хоча я до них суто на "ви'. Коли я все ж отримала свій хот дог, він був не смачним. Тож якщо ви хочете до себе нормального ставлення, краще йдіть в інші магазини
-
Анжела Семчук ★☆☆☆☆
Зробила замовлення о 16.09 отримала його о 16.32. Я розумію, що йде навчання нового працівника, але при цьому всі замовлення зроблені до і після мене віддавались швидше. В дабл чікен бургері не було листя салату, мене про це ніхто не попередив. Я витратила половину свого обіднього часу. Працівниця вибачилася, але це відбувається не вперше і ,на жаль, вибачення не повернуть втраченого часу.
-
Вікторія Мадяр ★☆☆☆☆
Доброго вечора. Хочу залишити скаргу на продукцію, придбану 23/7 Придбала сендвіч з яйцем та беконом — термін придатності був у нормі, однак упаковка була здута, а всередині — дуже сильний запах цвілі. Споживати було неможливо. Також паста "Карбонара" виявилась зіпсованою — мала дуже неприємний запах. Прошу звернути увагу на якість продукції та дотримання умов зберігання. Це питання не лише сервісу, а й безпеки споживачів.
-
Max Babilunga ★★★★★
Приємний магазин, є кавоварка, хот-доги та мікрохвильова піч.
-
Тимофей Бржозовский ★★★★★
Смачні хот-доги. Достатній ассортимент, є акційні пропозиції. Але треба уважно читати акційні умови.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сім23?
Сім23 знаходиться за адресою вулиця Краківська, 30, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Як можна дістатися до Сім23?
Дістатися до Сім23 можна за посиланням