Відгуки

  1. Ольга Мандзій ★☆☆☆☆

    Доброго дня Завітала до вас сьогодні о 8:41 ранку, коли хотіла залишити речі в камері схову мене зустрів Ваш друг

  2. Анастасія Бойко ★☆☆☆☆

    Шановне керівництво, перед тим як брати людину на роботу навчіть її користуватися касою Завітала у 23:30 у сільпо швиденько за декількома продуктами, в 23:35 була вже на касі працювала тільки 1, по магазину ще ходили люди і досить велика компанія яка набрала багато продуктів Пробили мені продукти на що я попросила один відмінусувати на інший чек бо на карті мала певну суму, і там буквально в пару гривень не в писалась,за що попросила щоб за це розрахувалися готівкою Бідна жінка не вміла користуватись цією касою, а через пізню годину нікого вже не було хто б міг допомогти їй Тому,що я шо інші люди за мною пішли без покупок Таке в перший раз бо в інших магазинах без проблем можна було відмінусувати продукти, або сам касир або з допомогою охоронця,але тут взагалі ніяк Надіюсь ви перед тим як брати на роботу проведете нормальне стажування

  3. Anastasia Gladka ★☆☆☆☆

    Це найгірша локація мережі магазинів «Сільпо», який мені доводилось відвідувати. На жаль, саме з цього магазину приїжджає доставка ( шкода, що неможливо змінити магазин) та іноді на місці роблю в ньому покупки. Проблеми виникають постійно: дуже часто плутають товари, беруть оплату за позиції, яких немає в наявності. У підсумку доставка може виходити на суму понад 1300 гривень, а у пакеті продуктів на 500. Гроші списують, а частину товарів просто не кладуть. Або кладуть не те, що треба. Сам магазин у доволі неприємному стані — брудно, полиці часто порожні. За прилавком із ковбасою та сиром майже ніколи немає продавця, тому купити мʼясну нарізку або свіжо нарізаний сир просто неможливо. Асортимент дуже малий, мʼясної нарізки останнім часом майже немає, сирів — лише залишки. Сподіваюся, адміністрація зверне увагу на ці проблеми і наведе лад, бо нормально робити покупки в цьому магазині - неможливо, завжди чогось немає.

  1. Nataliia ★★☆☆☆

    Шановне керівництво супермаркету «Сільпо»! Приведіть, будь ласка, до ладу візки для продуктів! Їх просто огидно брати, вони всі до одного брудні! (варіації налиплих на них продуктів просто зашкалюють, починаючи від варення, закінчуючи чиїмось шматком прилиплого морозива) Невже це так важко, мити візки кожного дня після використання, це ж перше, чим ви зустрічаєте покупців в магазині?! В мене одразу виникає питання: якщо навіть візки немиті, то що тоді коїться на кухні або в кулінарії (страшно уявити!) В «Ашані» такої проблеми взагалі немає, обирай який хочеш візок, всі будуть чисті. Ваші ж покупці замість того, щоб прийти і за декілька хвилин швидко купити все, що їм необхідно, змушені витрачати купу свого дорогоцінного часу на пошуки хоч якогось адекватного до використання візка, потім власноруч хоч якось його протирати (фото додаю, це я просто провела один раз вологою серветкою всередині), а потім перемивати вдома всі продукти, бо все що було брудного у візку, опиняється на харчових упаковках! Але на цьому труднощі відвідування супермаркету "Сільпо" на Стрийській не закінчуються, бо продукти у деяких відділах розкладені дуже «креативно»! До прикладу, візьмемо відділ «цукор – сіль» (фото додаю), полички під номерами 1, 3, 5 – на них розташований цукор, а на поличках 2 і 4 – сіль. Тобто вони чергуються. Як на вашу думку, покупець має знайти необхідний товар?! Взагалі, саме в цьому супермаркеті існує велика проблема щодо представлення товарів. У відділі «Власна кондитерська» із тістечками все якось так неапетитно виглядає, що пропадає усіляке бажання купити в ньому продукцію. Я б із задоволенням її купила, бо на смак вона смачна, але ж усі тістечка якісь порепані, пом’яті… Ну, відправте ви вашого кондитера на стажування до іншого міста (до Одеси або Києва, покажіть йому хоча б відеоролики в Інтернеті, як виглядає продукція власної кондитерської «Сільпо» в інших містах України, це ж небо і земля!) Також питання: навіщо було переносити зону самообслуговування на кінець залу?! Раніше було набагато краще: більше місця, ніхто не стояв у черзі і не штовхався на 2 квадратних метрах! Хоча тут можу відзначити ефективну роботу вашої робітниці. На жаль, не знаю імені. Жінка – блондинка. Вона справді добре справляється зі своїми обов’язками (на відміну від іншої робітниці, котру я теж іноді бачу на зоні самообслуговування): завжди швидко орієнтується, якщо в клієнтів виникають питання, допомагає, завжди бажає гарного вечора або дня. З людиною приємно взаємодіяти! Саме таких робітників вам потрібно запрошувати до співпраці. Завдяки її праці ставлю вам дві зірочки замість однієї.

  2. Діана Гнєдко ★☆☆☆☆

    Вчора Я зробила замовлення в додатку Сільпо на доставку 2 пляшок Мартіні Bellini.Додала ці два товари в корзину , оформила доставку до себе додому, гроші з картки зняли. Час доставки був з 9.00 до 10.30 год сьогодні 23.07. Замовлення курʼєр доставив в 9.10 год нині, але мені замість Мартіні Берліні поставили абсолютно різні пляшки невідомо чого, це просто жах. Дзвонила на гарячу лінію двічі. Спочатку розмовляла з оператором Олегом, потім з Олександрою, мої звернення зафіксували , доба на вирішення питання. На хвилиночку нині зранку чи невідомо коли мені просто поміняли ці товари і невідомо що оформили в корзину і хочуть зробити з мене дурну. Що за таке безвідповідальне відношення до своїх клієнтів?Як так взагалі можна обманювати людей і робити з них дурних, де Ваша совість??? Як вчора Я замовляла це Мартіні в них на залишку було 4 пляшки, нині вже немає нічого, тому мені втулили невідомо що , щоб відчепилася!!!! Не рекомендую нікому користуватися послугами онлайн доставки з Сільпо, бо Вас просто обманюють і ще й звинувачують в тому, що Ви самі дурні!!!! Сільпо Ви дно, більше ніколи не збираюся користуватися Вашими послугами!!! Мені доречі керівник так і не передзвонив хоч Я просила звʼязатися зі мною!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сільпо?

Сільпо знаходиться за адресою вулиця Стрийська, 45, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Сільпо?

Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07

Як можна дістатися до Сільпо?

Дістатися до Сільпо можна за посиланням

Advertisements