Про нас

Затишний салон манікюру з уважним сервісом і досвідченими майстрами. Відвідувачі відзначають комфорт, естетику і приємний настрій після процедур.

Advertisements

Відгуки

  1. Даша Бондарчук ★★☆☆☆

    Відвідала салон вперше, і враження залишилися такі собі. До обслуговування питань немає — усе було ввічливо та приємно. Але щодо якості манікюру виникли серйозні зауваження. Перше, що мене насторожило, — реакція майстра, коли я показала свої нігті: було чотири поламаних (про це я попереджала ще під час запису). Також я зазначила, що хочу френч, на що мені відмовили, і вже тоді в мене сформувалося не дуже хороше враження. Я зрозуміла, що вдруге в цей салон не звернуся. У процесі роботи з’ясувалося, що майстер не займається нарощенням, але все ж намагалася щось зробити, і вийшло “тяп-ляп”. Нігті різної форми, мені доводилось самій вказувати, де потрібно підпиляти, бо майстер навіть не бачила, що нігті криві. Питання до керівництва: чому за таку вартість манікюру, а саме 1450 грн, у вас працюють майстри, які не є достатньо кваліфікованими і не вміють робити нарощення? Це ж базовий стандарт у манікюрній сфері. За 700–800 грн дівчата вдома зроблять манікюр не гірший. Тому не рекомендую цей салон тим, хто планує нарощування. Дякую за зіпсований настрій та витрачені гроші, причому чималі)

  2. alina vinokurova ★★★★★

    Все сподобалося. Дуже класний невеличкий салон, без зайвого пафосу. Майстер Анастасія дуже приємна, чудово виконвла манікюр. Всі дуже привітні, рекомендую.

  3. Liudmyla ★★★★★

    Одночасні послуги манікюру та педикюру - топ-рівень. Приємна, затишна атмосфера, ввічлива адміністратор зустрічає посмішкою та кавою. А майстрині Вікторія та Роксана - справжні чарівниці!Отримати 2 ідеальних комплекса всього лише за 1,5 години з цими дівчатами - це дійсність: жодного порізу, ніготь до нігтя, гель-лак під саму кутикулу, нігті рівнесенькі, форма - супер, ніжки гладесенькі. Велика подяка майстриням!

  1. Dasha Voronchuk ★★★★★

    Супер-позитивна атмосфера, приємні майстри та адміністратор, якісно зроблена робота, та адекватні ціни. Рекомендую. ❤

  2. Влада Бровко ★☆☆☆☆

    Ніколи не пишу погані відгуки, якщо навіть щось не сподобалось, але в цьому випадку не можу промовчати. Люди повинні знати що їх очікує за космічні гроші. Я прийшла на манікюр, одразу коли записувалась сказала, що мені потрібно, і запитала ціну мені озвучили близько 600грн під час манікюру мастер спиляв пів нігтя який виявився кривим, звичайно я попросила виправити, мені донаростили цей ніготь, і включили нарощування в цінник, коли це не моя ж помилка, далі укріплення порахували ще + і залалом цінник вийшов 800грн що звичайно обурило. Але якщо я плачу таку суму я хочу отримати якісну послугу і красиві нігті, а не лопати. Прикріпляю фото, нігтям 4 дні один з них тріснув, просто його мабуть так добре укріпили. по фото видно наскільки це неохайно які переходи і нерівності. По часу манікюр зайняв 3 години- це дуже довго за такий результат. Однозначно не рекомендую.

  3. Нади Борозенец ★★★★★

    Найкращий та улюблений салон! Найкращі майстри, сервіс. І дуже затишно, приємно, красиво)))

  1. Shannar de Kassal ★★★★☆

    Дуже непогано, але деякі прохання щодо нігтів не врахували ні в мене, ні в партнерки. І трохи затягнувся процес.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса goodЛАК?

goodЛАК знаходиться за адресою вулиця Саксаганського, 113a, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону goodЛАК?

Зв'язатися з goodЛАК можна за номером телефону +38 (073) 490-05-45

Як можна дістатися до goodЛАК?

Дістатися до goodЛАК можна за посиланням

Advertisements