Святкували новий рік у Шелест. Дуже гарна ціна яка дійсно була усюди виправдана. Чудовий новий будинок де є усе необхідне. Одразу компліменти для гостей та гарна температура при морозі. Кількість страв та їх якість – також дуже чудові. Ми як зазвичай думали, що треба докупити щось ще, але то було зайве. Привітний персонал) Єдине тільки, що музика була трошки не в вайб, але то таке) На другий день булі і пісні у вогнища і напої. Та доречі чудовий сніданок) Дякую команді організаторів, усім хто працював та готував для нас. Дуже затишно було!
Фотогалерея
Відгуки
-
Zacharii Serdiuk ★★★★★
-
rich king ★☆☆☆☆
На жаль, досвід перебування залишив вкрай негативне враження. Місце було обране саме цей комплекс, але організацією пропозиції займалася стороння компанія. Попри це, з боку комплексу не було жодної зацікавленості чи елементарної уваги до події. Для такого важливого моменту — освідчення - номер не був прикрашений взагалі: жодної деталі, жодного компліменту, жодного жесту від закладу, хоча сума була сплачена немала. Окремо хочу зазначити ресторан: — їжа - неякісна і не відповідає заявленому рівню — ціни — завищені без жодного обґрунтування — співвідношення ціна / якість - вкрай слабке Складається враження, що комплекс орієнтований лише на максимальне стягнення коштів, а не на сервіс чи емоції гостей. Для місця, яке позиціонує себе як локація для особливих подій — це велике розчарування. Не рекомендуватиму і вдруге не повернуся. Еще в кінці вони просять оплатити гроші за не випите пиво, яке втратило товарний вигляд)
-
София Диденко ★★★★★
Святкувала свій день народження у заміському комплексі SHELEST — і це справжня любов з першого погляду. Все було просто шикарно! Почну з обслуговування: персонал неймовірно ввічливий, уважний і турботливий. До нас ставилися з теплом, допомагали в будь-яких дрібницях і створили таку атмосферу, ніби ми єдині та найважливіші гості. Приїхати на гольф-карі кудись відвезти-підвезти тут і зараз! У вас День народження? - Принесуть прямо в номер презент і щиро привітають! У вас розболілася голова пізно ввечері? - Пігулка буде у вас протягом декількох хвилин. І ще багато-багато всього іншого))))) Будиночок — окрема магія. Сучасний, затишний, чистий, продуманий до деталей. Просто ідеальне місце, щоб провести час із близькими, відпочити й насолодитися природою. Їжа, сервіс, територія, атмосфера — все на найвищому рівні. SHELEST — це місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Щиро рекомендую для свят, відпочинку або романтичного вікенду.
-
Гена ★★★★★
Їздили на три дні з братом – дуже класне місце. Ресторан працює цілий день, їжа смачна, персонал порядний і привітний. Басейн новий – просто супер. Брали великий номер: усе є, гарно, чисто, видно, що ремонт свіжий. В готелі є настільний теніс, а сніданок безкоштовний. Загалом, чудовий відпочинок за свої гроші, обов’язково поїдемо ще.
-
Nick Kostohryz ★★★★☆
Гарна територія (яка ще добудовується), великий басейн, привітний персонал. Сніданок дуже різноманітний, все надзвичайно свіже. Є майданчик та поле для мініфутболу. Із мінусів це, як вже писали у інших відгуках, зависокі ціни в ресторані та гучна музика на гуляннях. Вимкнули музику десь о 23й годині, в суботу.
-
Марина ★☆☆☆☆
Не рекомендую взагалі!!!! Оцінка 1 !!! Забронювали номер: підлога брудна, спати не можливо t27градусів!! Це просто жесть, ми взагалі не спали, на рецепції сказали, що зробили менше температуру (насправді нічого не зробили)! Від такої температури голова боліла, а у них навіть аптечки немає! Вигляд з номера на огорожу! Халатне відношення до відпочиваючих, і це з не маленькими цінами !!!! Сервіс-0!!! Офіціанти підходять через 30 хв.! Замовили столик на вечір, приходиш-а тебе пересадили за інший! Просиш 3 рази не забирати меню-його забирають! Ніяких вибачень , лише безглуздий вираз обличчя з посмішкою і мовчанням! Оцінка 1 лише за природу і сніданок ! Усіх працівників потрібно звільнити і замінити на нормальний персонал! Більше ніколи в житті сюди не приїдемо!!!
-
Дарина Юдіна ★★★★☆
Поставила 4 зірки за свіже повітря, ялинки та сніданок. Забронювала номер у новому готелі, нещодавно відкритому, і шкода, що кількість фото сильно обмежена. Обрала номер з терасою, найдорожчий і отримала таке розчарування, адже відкриваючи скляні двері я побачила не просто дерева та зелень, а склад разом з будуванням та сірий паркан які зіпсували мої враження щодо ідеального ранку в лісі. Стосовно нового готелю - не комфортно, підлога та стіни сірі, просто з бетону (не відчула я спокій та відчуття відпочинку) + у ванній кімнаті та на подушці при заселенні побачила волосся ( і воно не моє). Вода на запах дуже неприємна, як від іржавої труби, хоча я сама проживаю в Києві і в мене з водою все ок, без запаху. Сніданок смачний (шведський стіл), а от ціни на обід, вечерю і взагалі страви біля басейну вище середнього - наче супер класного ресторану, але мені було не смачно, порціі малі. Територія велика, гарна, збоку біля басейну велося будівництво. Басейн чистий, але коли розпакувала рушник, який дають в доповнення до лежака біля басейну то побачила дві великі білі плями. Як можна пропустити на пакування річ у такому стані? У Шелесті на території не вперше, чи повернусь з ночівлею - не знаю. Але на прогулянку приїду.
-
Mykyta Kostiuk ★★★★☆
Дуже добре відпочили. Розкішний ландшафт, ходити по травичці кайф. Басейн, чудовий, Артем одразу запропонував сангрію і розправив нам зонта, доки нам ще було 2 години до заселення. Номер класний, преміальні елементи оздоблення (текстиль, телек 4К з ютубом, кавомашина, матеріали меблів і туалетної кімнати). В ресторані чудове обслуговування і дуже добре. Затишно і ввечері біля багатть на вулиці. Але трошки зруйнувало кайф наступне: майже відсутня звукоізоляція, як між номерами, так і у коридор. Я все чув, як тихо любилися сусіди, як віджимали швабру у коридорі і стікала вода, як шось бігало і гупало. Багато де не вистачало більш комфортних матеріалів, наче ремонт ще незавершено, а людей заселили. Наприклад, було б набагато приємніше ходити паркетом, ніж грубо залитим цементом та цеглою. А ще я мрію, щоб хтось придумав безшумну газонокосарку, або приїжджайте туди з навушниками з шумодавом.
-
Тамара Опанащук ★★★★★
Літо закінчується, але у нас існують такі дивовижні місця , де його можна продовжити ! Вчора відвідала заміський центр відпочинку Shelest. Тут панує атмосфера спокою, релаксу, це відчуття не залишало мене протягом відпочинку. Персонал привітний, ще при вході нас зустріли радісно. Біля басейну та ресторану лунала легка музика. Елегантні столики розміщені на зеленій галявині під величезними зонтиками. Замовлення офіціанти виконують швидко, професійно! Страви смачні, респект шеф- кухару!Продовжили свій відпочинок біля річки , яка знаходиться поряд! Шезлонги, гамаки, пуфики, тенісний корт, волейбольна площадка, літній кінотеатр, бари, .... відчуття щастя , радості я отримала на 100%!!! Велика подяка власнику, адміністрацї, персоналу за радість яку ви нам даруєте! Я буду рекомендувати це місце друзям та знайомим.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса SHELEST?
SHELEST знаходиться за адресою Дамба Київського водосховища, Хотянівка, Київська область, Україна, 07360
Який номер телефону SHELEST?
Зв'язатися з SHELEST можна за номером телефону +38 (067) 110-00-67
Як можна дістатися до SHELEST?
Дістатися до SHELEST можна за посиланням