Відгуки

  1. Olga Znak ★☆☆☆☆

    Сьогодні з подругами відвідали даний заклад ввечері і отримали дуже негативний досвід. 1. Дуже зверхнє спілкування касира/офіціантки( дівчинка з чорним волоссям в рожевому светрі) з клієнтами. Незадоволене лице взагалі не сходило з її облича, поки вона приймала і пробивала замовлення, було таке враження, що я саме до неї додому прийшла, а не в заклад. Я 2 рази повторила, своє замовлення чітко, замовила шніцель з курятини з картоплею діпп і каву. При чому було наголошено, що каву я хотіла б одразу. 2. Каву принесли через 20 хвилин.( людей в закладі майже не було і чому я 20 хвилин чекала на каву-велике питання) 3. Їжу ми чекали також довго, більше пів години. Ну ок. Але коли принесли моє замовлення- це було не те що я замовила. Замість курячого шніцеля мені принесли котлети з пюре. Не знаю, хто саме наплутав з замовленням- кухня чи дівчина касир/офіціантка, яка була невдоволена тим, що я наголосила, що я замовляла зовсім іншу страву, але факт є фактом- мені принесли не моє замовлення і я знову чекала на їжу. А решті решт, хвилин через 40-50 я тільки отримала своє замовлення, коли мої подруги вже поїли і чекали на мене . 4. Звісно за всю цю ситуацію ніхто навіть не вибачився. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ ЗАКЛАД.

  2. Максим Васильевич ★★★★★

    Чудовий персонал цього закладу робить кожен робочій день трішки кращім. Дякую за найсмачнішу каву на пʼяточку баристі, та завжди теплу зустріч адміністратору.

  3. Yana - ★☆☆☆☆

    У котлеті було волосся (пюре з котлетами та салатом), незважаючи на шапочки у персоналу на кухні. Мені запропонували її переробити за 5 хв, але я відмовилась, бо хто знає які ще знахідки можна знайти в наступних котлетах. Не рекомендую сюди приходити

  1. Люда Ставська ★★★★★

    Відвідала заклад і залишилася дуже задоволена! Кава була неймовірно ароматною та смачною, а Крок Мадам – справжній витвір кулінарного мистецтва. Обслуговування на високому рівні, атмосфера приємна та затишна. Обов’язково завітаю знову! Рекомендую всім, хто цінує якість та смак!

  2. Maksym Zakryzhevskyi ★★★★★

    Було радістю, відкрити вашу кав'ярню дорогою до офісу! Тепер мимо не проходжу! Кава супер

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса IDEALIST COFFEE CO (БЦ Senator)?

IDEALIST COFFEE CO (БЦ Senator) знаходиться за адресою вулиця Князів Острозьких, 32/2, Київ, Україна, 01010

Як можна дістатися до IDEALIST COFFEE CO (БЦ Senator)?

Дістатися до IDEALIST COFFEE CO (БЦ Senator) можна за посиланням

Advertisements