Про нас

Салон із перукарськими, нейл- та косметологічними послугами. Відвідувачі відзначають привітний колектив і приємні ціни.

Advertisements

Відгуки

  1. Milena Milena ★★★★★

    Мені дуже сподобалося❤майстри-чарівниці! Дуже приємна атмосфера

  2. feroxes ★☆☆☆☆

    Таке враження, що адміністратору абсолютно все одно на клієнтів. Менше клієнтів, менше клопоту. Тотальна байдужість та відсутність клієнтоорієнтованості.

  3. Алёна Гармаш ★☆☆☆☆

    Не вдалося записатися і салон втратив двох людей, які поряд живуть/ працюють і могли б стати постійними клієнтами салону, але не стануть через повну байдужість адміністратора та спілкування з нами в стилі позики. Хотіли записатися на стрижку, сказала що зараз зайнято і альтернативний час не запропонувала, далі хотіла записатися на зняття та покриття, було питання "як це без манікюру" я не повинна виправдовуватися перед адміністратором чомусь обирають ті, а не інші послуги, вперше зіткнулася з подібним. На питання коли можна записатися відповідь "на навіть не знаю... пауза ну може на понеділок, але це не точно, краще передзвоніть і уточніть" серйозно?! Я стою на ресепшені в салоні і мене не можуть записатися на процедуру або запропонувати хоча б якийсь час на вибір, не кажуть, що уточнять і наберуть, мовляв, "дзвоніть" такий совковий підхід безповоротно застарів і може підійти тільки в державних установах, де людям нема куди подітися, а не в салонах, які в кожному кварталі є. Підсумок, шановний власник салону, якщо Ви це читаєте: через таких байдужих співробітників салону ми до вас більше не зайдемо ніколи, відчуття, що клієнти вам не потрібні. Післясмак неприємний.

  1. Альона Гармаш ★☆☆☆☆

    Не вдалося записатися і салон втратив двох людей, які поряд живуть/ працюють і могли б стати постійними клієнтами салону, але не стануть через повну байдужість адміністратора та спілкування з нами в стилі позики. Хотіли записатися на стрижку, сказала що зараз зайнято і альтернативний час не запропонувала, далі хотіла записатися на зняття та покриття, було питання "як це без манікюру" я не повинна виправдовуватися перед адміністратором чомусь обирають ті, а не інші послуги, вперше зіткнулася з подібним. На питання коли можна записатися відповідь "на навіть не знаю... пауза ну може на понеділок, але це не точно, краще передзвоніть і уточніть" серйозно?! Я стою на ресепшені в салоні і мене не можуть записатися на процедуру або запропонувати хоча б якийсь час на вибір, не кажуть, що уточнять і наберуть, мовляв "дзвоніть" такий совковий підхід безповоротно застарів і може підійти тільки в державних установах, де людям нікуди подітися, а не в салонах, які в кожному кварталі. Підсумок, шановний власник салону, якщо Ви це читаєте: через таких байдужих співробітників салону ми до вас більше не зайдемо ніколи, відчуття, що клієнти вам не потрібні. Післясмак неприємний.

  2. Юлия Борисенко ★★★★★

    Дівчата майстра своєї справи. Ціни доступні.

  3. Alona Chorna ★★★★★

    У салоні краси можна зробити відмінну стрижку, укладання, фарбування волосся, манікюр, педикюр, нарощування нігтів, шугаринг, чищення, пілінг та інші послуги косметолога, масажиста, стиліста та майстра-манікюру.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса VaLeDa?

VaLeDa знаходиться за адресою Київ, Україна, 02000

Який номер телефону VaLeDa?

Зв'язатися з VaLeDa можна за номером телефону +38 (050) 964-16-18

Як можна дістатися до VaLeDa?

Дістатися до VaLeDa можна за посиланням

Advertisements