Гіршого відношення персоналу до клієнта, я ще не бачив. Прийшовши на консультацію по собаці, стоявши в черзі коли підійшла моя черга лікар проігнорував на мене. Я запитав що потрібна консультація, на що лікар просто сказала "по телефону". Я не зрозумів її вислів, що він мав значити. І лікар пішов до іншої людини яка була за мною в черзі. Не рекомендую дану клініку, відношення просто жах
Фотогалерея
Відгуки
-
Ярослав Сухай ★☆☆☆☆
-
Наталя Манойло ★★★★★
Собака була у важкому стіні. Дякую лікарю Наталі! Професійно, уважно, з душею було зроблено все, що потрібно, щоб полегшити стан нашої старенької Тікі! Дякую всім працівникам за допомогу!
-
Віталій Ілля ★★★★★
Дуже гарна зоолікарня, лікарі уважні, дружелюбні. Всім рекомендую до відвідування з вашими улюбленцями.
-
Марина Кулинич ★★★★★
Дуже люблю і ціную кожного хто працює в клініці. За стільки років стерилізували сотні тваринок у лікаря Тані . Любу собаку чи кішку можу довірити тільки їм . З їх допомогою врятовано 1000 тварин і прилаштовано дуже багато . Таня професіонал своєї справи з великою любовью і турботою до тварин . Решта лікарів так само допоможуть чим можуть . Вони самі рятують тваринок з вулиці які травмовані. Це і є людяність . Власниця клініки Наталя дуже чуйна людина , ніколи не має цілі нажитися . Ціни доступні , по стерилізації ціни не піднімати , щоб більшість населення мали змогу на стерилізацію в данний час . Завжди з розумінням підійде до людей та хвостатих пацієнтів . Та постійно розширюють послуги клініки та знання лікарів. Аналізи , УЗД , Рентген це все тепер є в доступі нашого міста . Рекомендую цю клініку . Наше ГО працює тільки з цією клінікою ,всі безпритульні ,врятовані та евакуйовані тварини пацієнти цієї клініки . Купа боргів , і на довірі ,знають ,що всі борги закрию . Але в першу чергу врятують тваринку .
-
Лєна Кравчук ★☆☆☆☆
Доброго дня. Чесно кажучи трохи здивована, що тільки позитивні відгуки. Я маю шокуючий досвід спілкування з цією клінікою. На днях привезла для стерилізації безпритульну собачку.....і більше живою я її не бачила. Через халатність співробітників вона втекла. Мені здається , якщо тварина залишається у клініці, неважливо чи це домашня, чи безпритульна, клініка несе однакову відповідальність. Ніхто навіть не сказав:"Вибачте, ну так сталося".Наступного дня я забрала трупик тварини і знову ніякого почуття провини з боку клініки. Не знаю, можливо, вам щастило більше.
-
Oksana Pikovska ★★★★★
Турбота, опіка, любов до тварин - Вам сюди! Медична допомога, якісне обслуговування, слідкування за станом тварини не тільки очно, а й у телефонному режимі - Вам сюди!! Надія на одужання улюбленця, підкріплена не тільки словами, а й ділами - Вам сюди!!!
-
Олена ★★★★★
Чисто, без зайвих ароматів. Уважний персонал. Ціни адекватні, принаймні на препарати і аксесуари. Зверталася з оглядом підібраного кота і залишилася задоволеною. Без зайвих нав'язувань послуг. Клініка має довгу історію існування. Минуло 10 років, як ми видалили тут пухлину у собаки.
-
Олександр Литвин ★★★★★
Володя дуже чемний та уважний лікар , а Наталя прекрасний грумер.
-
Марина Репетенко ★★★★★
Дякую лікарю Володимиру Васильовичу за допомогу, уважне та професійне ставлення до своєї роботи, також всім працівникам цієї клініки за їх роботу!!! Добре, що в нашій країні є такі люди, як ви!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Зоолікар?
Зоолікар знаходиться за адресою вулиця Героїв Танкістів, 8, Фастів, Київська область, Україна, 08500
Який номер телефону Зоолікар?
Зв'язатися з Зоолікар можна за номером телефону +38 (067) 606-43-07
Як можна дістатися до Зоолікар?
Дістатися до Зоолікар можна за посиланням