Відгуки

  1. Volodymyr Golosay ★★★★★

    Заклад чудовий! Їжа смачна і великий вибір страв! Особливо раджу міні київські котлети та сендвіч цезар) Особливої уваги заслоговують люди які там працюють, сервіс просто фантастичний. Завжди приємно пообідати (та і поснідати) тут в робочий день!

  2. Olha F ★★★★★

    Дуже смачна кава та десерти. Сервіс також хороший. І в цілому їжа ок. Був негативний досвід декілька разів, але то було більше року тому. Зараз мені здається виправилися, нарікань за останній час нема)

  3. Victoria Yatsenko ★★★★★

    Найкраща кавʼярня ever! Дуже хороше обслуговування, дівчата привітні, уважні і турботливі. Кава одна із найсмачніших в Києві. А я в Києві більше 15 років живу. Меню на будь-який смак. Дуже люблю це місце і з задоволенням ділюсь відгуком.

  1. Валерия Браун ★★☆☆☆

    Замовляла тут страви протягом майже року, але останні місяці 3 якась біда з їжою та часом приготування. Кожний раз одна й та сама страва може відрізнятися то за смаком, то наповненням, то виглядом. Сьогодні замовили 8 страв - очікування 1 година. Окей, велика кількість, але що отримали на виході: - вершковий суп з лососем - дуже пересолений, хліб до нього був черствий; - котлети з гречкою - недосолені, котлети тверді та пережарені; - птітім - недосолений; - шніцель з картоплею фрі - товстий, не відбитий шмат мʼяса; - 2 вок локшини з креветкою - дуже багато цибулі, пересолені; - 2 вок локшини з гострим соусом - єдине, що вийшло більш менш. Бонусом агресивний кухар, який з кухні кричить курʼєру, що той ще довго буде очікувати своє замовлення через обурення. Друзі, вам потрібно щось робити з персоналом та якістю сервісу, бо таке відношення - не ок.

  2. Коренной Киевлянин ★★★☆☆

    Затишно, стильно, багато простору, грає музика, туалет чтстий.

  3. Елена Самарцева ★★★★★

    Класна кав'ярня! Кава смачна, вибір великий, є десерти (теж смачні), бариста абсолютно завжди привітна! І малює на каві) сервіс на 5!

  1. Eddie H ★★★★★

    Одна з найкращих кав'ярень міста - буквально прихована перлина Британської Колумбії. Ігор чудовий бариста, приємна та добра людина, завжди пригостить чудовою кавою та легкою розмовою для початку дня. P.S. фісташковий торт "Наполеон" - це що-небудь - стережіться, він викликає супер звикання:)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sisters Cofee&Food?

Sisters Cofee&Food знаходиться за адресою 54A, вулиця Сім'ї Прахових, 54А, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Sisters Cofee&Food?

Дістатися до Sisters Cofee&Food можна за посиланням

Advertisements