Відгуки

  1. Alex Akopyants ★☆☆☆☆

    Якийсь дивний магазин. Хотів придбати проектор Фрістайл-2. На оф.сайті Самсунг розміщена інформація, що при купівлі до нього в подарунок (за 1 грн.) ще йде батарея. Консультант сказав, що в цьому магазині ця акція не діє і взагалі в них лишився один пристрій з вітрини, який вони не можуть продати. Ну Ок, буває. Вітринний пристрій був в залі і був включений з проекцією на демонстративний міні-екранчик (сантиметрів 20 або 30). Попросив консультанта продемонструвати якість картинки з проекцією на стіну або стелю щоб побачити яким буде зображення в реальних умовах. Для цього достатньо було лише повернути цей портативний проектор в сторону стіни або стелі. Проте мені відмовили, сказавши "ми так не робимо, дивіться так, і взагалі ми вам цей єдиний вітринний зразок все одно не зможемо продати". Думаю, що остання теза була ключовою, типу нащо витрачати на мене час, якщо все одно я не зможу купити цей пристрій. Рівень зрілості сервісу на цій локації не те що не відповідає бренду Самсунг, а й навіть викликає відчуття відторгнення. Не рекомендую обслуговуватися або щось купувати тут.

  2. Adelina (Adelina) ★☆☆☆☆

    Магазин працює до 21, але це не точна інформація. В 20:45 не те що не видно співробітників, їх просто немає бо вони вже вдома мабуть) дуже дивно - жодних попереджень на магазині, номер телефону недоступний

  3. Дмитро Лаз ★★★★★

    Відверто рекомендую. Окрему подяку хочеться виразити консультанту Валентину - ввічливий, багато знає, а чого не знає - з цікавістю дослідили разом)) Легкий та приємний у спілкуванні, до речі як і решта персоналу.

  1. Stop War ★★★★☆

    Робив заміну батареї на телефоні Самсунг, адже, на день, вже приходилося заряджати п'ять разів. Самим ремонтом задоволений, але, є але... Мені подзвонили приїхати на 18.00 забрати телефон, коли приїхав, він не готовий, займалися працівники іншими справами, мені прийшлося паркувати машину Бог зна де і чекати майже, до 21.00. Магазин закривався, а мені все акумулятор замінювали. Прийшлося іти в кафе вечеряти, бо на другий кінець міста їхати, вже не було б коли сідати за стіл. Рекомендації не даю на рахунок цього сервісу, необхідно дивитися на свій погляд, будьте готові там просидіти досить довгий період.

  2. Олександр Кравченко ★☆☆☆☆

    Маю такий досвід придбання товару у магазині samsung.com. Придбав телефон S24FE, два фірмових зарядні і два проводи. Через чотири місяці телефон вийшов з ладу, перестав заряджатися. Звернулися у сервісний центр самсунг за адресою Хрещатик, 44. Там нахамили і сказали що це не гарантійний випадок, телефон побував у воді. На телефоні і проводі який заряджали виявилося окислення. За ремонт запросили 2700 гривень і за діагностику 200 гривень. При цьому, телефон і зарядні я впевнений з водою не контактували. У магазині сказали "Ми телефонували в сервісний центр, там нам сказали, що це не гарантійний випадок". І все. Принципово через неввічливе відношення у сервісному центрі забрали там телефон і понесли в інший. Там просто між слів сказали, що були в іншому сервісному центрі, але там нам нагрубили, тому прийшли до Вас. На що нам відповіли: "Якщо Ви були у сервісному центрі самсунгу за адресою Хрещатик, 44, то Ви не перші до нас приходите після нього". І ще розповіли, що нові зарядні самсунг мають таку конструкцію, що якщо туди попадає волога, навіть не від води, а пару якщо Ви заряджаєте телефон на кухні, то там залишається вода, ака потім окислює контакти зарядного провода і провід вже виводить з ладу телефон. От така історія. І сертифікований ремонт в сервісному центрі виявився на 700 гривень дешевше. Не рекомендую продукцію фірми самсунг через низьку якість, обман покупців і відсутність належного сервісу.

  3. Taras Kudla ★☆☆☆☆

    Хз. Купив телефон, чехол, скло. В результаті навіть не спитати впарили мені і додали в чек поклейку скла (окрема послуга) за 250грн. Таке враження що не самсунг, а типова конторка якась. А консульнти і менеджер як барани. Найоб клієнта кредо цього магазина.

  1. Лолита Торрес ★★★★★

    Отримала нормальну консультацію з щодо моделі телефону, яку хочу придбати. Нажаль, умови безвідсоткового кредиту не цікаві- лише 3 виплати. Піду в Розетку:)

  2. Nata ★☆☆☆☆

    Купувала захисну плівку. Мені звучили суму в 600грн. Ну ок. А в чеку на 600 вказано було антивірус, при купівлі якого плівка в подарунок. Говорити,що плівка відклеїлася на наступний день мабуть не обов'язково. Але підібрати іншу в магазині не змогли. Самі запропонували повернення. Фірмовий магазин в якому немає плівки на їхню ж продукцію.

  3. Алексей Борщ ★☆☆☆☆

    Продавець самовільно включив до чеку послугу і надав її, попередньо не првідомивши про неї інфомацію та вартість. Враження від покупки були зіпсовані. Раджу обирати інший магазин

  1. Alex Zavodov ★☆☆☆☆

    Завітали з дружиною купити смарт-годинник, але, на жаль, персонал видно, що не був зацікавлений. Цілеспрямовано прийшли за моделлю 46 мм watch 4, але чомусь замість неї, зразу стали пропонувати інші (може гірше продаються). Повноцінно приміряти теж не вдалося, без великої кліпси і шнурком не дають міряти, а так не можливо зрозуміти як він сидить на руці.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Samsung Experience Store?

Samsung Experience Store знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 44, Київ, Україна, 01001

Який номер телефону Samsung Experience Store?

Зв'язатися з Samsung Experience Store можна за номером телефону +38 (063) 532-73-62

Як можна дістатися до Samsung Experience Store?

Дістатися до Samsung Experience Store можна за посиланням

Advertisements