Залишилась дуже задоволена візитом до майстра манікюру Юлії: дуже професійний підхід, майстер враховував всі побажання. В цілому, в салоні чудова атмосфера та уважний підхід. Рекомендую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Ельвіра Мулюкова ★★★★★
-
UNI Shop ★★★☆☆
Непогане розташування жк, але нажаль убиті дитячі майданчики, періодично після сильних дощів підтоплює паркінг і комори, калітки часто не працюють, практично відкрита тереторія, під час відключень світла немає водопосточання та опалення, але є власна маршрутка яка курсує від метро нивки під будинок.
-
c q ★★★★☆
Все чудово, але відсутність паркінга це жахливо Спокійно знаходитися у квартирі ви не зможете з 9 00 і до 18 00, крім вихідних та загальноприйнятих свят законодавством України; У мене вже глаз сіпається від звуку сверління і болгарки, та болить голова, з жовтня це продовжуєтья Ці всі звуки на стільки гучні, що на парах мене викладачі не чують. Це все вас також буде турбувати, якщо ви будете жити в будинку, який був зданий в експлуатацію недавно. Платіжка за місяць 3500 грн (однокімнатна квартира 43м2) За опалення 1200, батареї лише теплі, але користі від них 0, коли на вулиці було холодно (-10 приблизно), то у квартирі було 12 градусів.
-
Alexandra Konoval ★★☆☆☆
Живу в ЖК більше року і досі намагалася позитивно ставитись до існуючих проблем, зважаючи на те, що компелекс новий і вирішення деяких проблем потребує часу. Однак зараз накипіло. Ставлення забудовника і управляючої компаної до жителів ЖК абсолютно свинське. Проблеми, що існували рік назад не вирішені і зараз, а деякі з них посилились в зв'язку з більшою кількістю жителів і більшим навантаженням на системи. Ось деякі з них: 1) ЖК досі не підключено до міських мереж, все працює в тимчасовому режими. До початку 21 року це супроводжувалось ще й в 1.5 рази більшим тарифом на електроенергію. В звязку з цим починаючи з жовтня ми постійно стикаємося з аваріями і перебоями електропостачання. Граничний випадок стався кілька тижнів тому, коли весь ЖК майже 2 доби був без світла і частково без води. Однак і після цього відбуваються часткові відключення електроенергії, щоправда вже не такі глобальні. Цікава риторика ЖЕКу, працівники якого заявляють, що жителі мають радіти що на них взагалі реагують, бо вони живуть на будівництві. Щоправда, перші п'ять (чи шість?) будинків вже повністю готові, мають сертифікати, адреси і жителі отримують право власності. І справно оплачують комунальні послуги! 2) В підвальних приміщеннях нашого дому розташовані комори. Через неправильно встановлені ливньовки влітку їх затопило мало не по коліно. Працівники ЖЕКу не мають жодного відношення до вирішення проблеми. Труби було задуто активістами будинку, що зупинило приток води. Просушено приміщення нормально не було (охоронці віником повимітали воду з деяких приміщень, решту мешканці робили як могли, самі). Наразі грибок та цвіль активно розростаються по підвалу будинку, купа речей, що зберігались в коморах - була викинута. Жодної реакції з боку УК. 3) Окрема тема - робота охорони. Окремі охоронці виконують свою роботу добросовісно, однак часто трапляються інциденти, коли "гості" ЖК влаштовують акти вандалізму на території і жодної реакції з боку охорони не спостерігається. Окрім цього є ряд інших зауважень, такі як погане і нерегулярне прибирання, відсутність антипожежних ручок на пожежних сходах (там просто замок, який відкривається ключем), відсутність поручнів на сходах у підвали, відсутність порожків (чи взагалі чогось) на слизьких входах до під'іздів, проблеми з вентиляціює (холодні потоки в квартирах, запах від комерції), дуже погана звукоізоляція в квартирах, неякісний ремонт від забудовника, розмітка на теритирії, відстутність навіть приблизно достатнбьої кількості паркомісць, розбиті дитячі майданчики, великі затримки опалення... Утримуюча компанія ігнорує більшість цих проблем. Швидко і радо вони максимум можуть замінити лампочки, що перегоряють. Ряд проблем вирішує ініціативна група жителів, за кошти самих мешканців ЖК.
-
Ольга Власенко ★★★★★
На території жк багато сучасних дитячих майданчиків. Мало паркомісць, проте забудовник запланував будівництво паркінгу. Вже почали будувати дитячий садок.
-
Mr. F ★★★☆☆
Дуже двояке відчуття: з одного боку новий житловий комплекс з гарними плануваннями та досить зручне місце розташування. З іншого боку будинки дуже високі та розташовані близько один до одного. У дворі сонячного світла майже нема. Такий собі бетонний колодязь.
-
Oleksii Melnychenko ★★★★★
ЖК Нивки Парк. Виконаємо роботи по машинній штукатурці у Вашій оселі. Швидко, якісно та з урахуванням всіх побажань замовника.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нивки Парк?
Нивки Парк знаходиться за адресою Берестейський просп., 65а, Київ, Україна, 03062
Який номер телефону Нивки Парк?
Зв'язатися з Нивки Парк можна за номером телефону +38 (044) 392-30-57
Як можна дістатися до Нивки Парк?
Дістатися до Нивки Парк можна за посиланням