Відгуки

  1. Оля Литвинчук ★★☆☆☆

    Офіціантка була непривітна. Ми хотіли сісти за столик та нам у негарній формі сказали вибрати інший. За весь вечір туди ніхто так і не сів а настрій був трохи зіпсований. Також наш столик прибирали тільки один раз вже вкінці. Але було смачно тому кухарям дякую.

  2. Захар Ковальчук ★★★★★

    Смачна піца, дуже гарно зроблений столик пам'яті. Дякую

  3. Оксана Герасименко ★★★★★

    Хочу відмити обслуговування, персонал дуже привітний та уважний. Дівчинка допомогла нам визначитись з меню, порадила дуже смачні коктейлі)

  1. Ілона Лозкова ★★★★★

    Дуже люблю цей заклад. Кухня найсмачніша. ще й відкрилась нова локація у них, раджу завітати, тут дуже затишно та атмосферно.

  2. Дарина Моргун ★★★★☆

    Сам заклад класний, атмосферний і теплий, відкрита кухня. Персонал привітний, обслуговування швидке. Саме замовлення було готове впродовж 15-20 хвилин. Піца смачна, тісто тонке і начинки достатньо. А от з напоями, з одним як мінімум, щось пішло не так: апероль шприц був по смаку як один тонік з льодом і скибками апельсину зафарбований під колір аперолю. Заклад навіть привітав шматком дуже смачного тортика і надав знижку в честь дня народження. І як на мене, власникам і прибиральницям великий плюс за сам санвузол, там дуже чисто! І те що сподобалось найбільше (окрім їжі) - це те що в жіночому санвузлі сидіння для туалету має як і дорослий розмір, так і менший для діток (на фото) + це 1 заклад де таке побачила!!!

  3. Олександр Шкляренко ★★☆☆☆

    Замовляли доставку. Не сподобалось тому, що не смачно та не комфортно. Піца ніби гумова, відчувається лише тісто, 4 сира лише на чекі. Салат(грецький) розмішати не можливо, неймовірно крупні куски.Я розумію, що це грецький, але ж не настільки. Спаржа з помідорами, також без смаку звичайні варені овочі, радує що поклали лимон, хоч якось смак змінився. Впевнено скажу, що це перше і останнє моє замовлення.

  1. Olga Ganz ★☆☆☆☆

    Були тиждень тому в Маріо, що біля Глобалу ... Перше, це жахливе обслуговування - загубили наше замовлення, довго виносять не тільки страви, але й пиво, яке не потрібно готувати... Не встигли ще закінчити свою вечерю, як з-під носу забрали дитячий сік та мій недопитий коктейль! Шановна адміністрація, якщо берете на роботу стажерів, то контролюйте їх роботу!!! Вибачте, повечерявши на 1500, але післясмак лишився дуже неприємний!

  2. Оліянчук Катерина ★★★★☆

    Смачно, але влітку на вулиці просто прийшовши не сядеш, потрібно замовляти столик наперед. На першому поверсі дуже шумно, бо поряд бар, офіціантам видають замовлення, напрягає. Брали куряче філе на грилі - смачне, м'яке, соковите, подавали з овочами гриль, шматок баклажану, кабачка, перчик; теплий салат з овочів гриль непоганий, але баклажани в нью не смачні. І якби в меню було прописано, що курка подається також з овочами гриль, чи про це попередив офіціант, то я б той салат не брала... Грецький салат смачний. Коктейль текіла сан-райз не смачний, дуже відчувалася текіла. І ще коли ми розраховувалися то офіціан не сказала бо на нашій картці є бонуси, якими можна також розрахуватися.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Маріо?

Маріо знаходиться за адресою вулиця Київська, 13, Житомир, Житомирська область, Україна, 10002

Який номер телефону Маріо?

Зв'язатися з Маріо можна за номером телефону +38 (067) 408-95-48

Як можна дістатися до Маріо?

Дістатися до Маріо можна за посиланням

Advertisements