Офіціантка була непривітна. Ми хотіли сісти за столик та нам у негарній формі сказали вибрати інший. За весь вечір туди ніхто так і не сів а настрій був трохи зіпсований. Також наш столик прибирали тільки один раз вже вкінці. Але було смачно тому кухарям дякую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Оля Литвинчук ★★☆☆☆
-
Захар Ковальчук ★★★★★
Смачна піца, дуже гарно зроблений столик пам'яті. Дякую
-
Оксана Герасименко ★★★★★
Хочу відмити обслуговування, персонал дуже привітний та уважний. Дівчинка допомогла нам визначитись з меню, порадила дуже смачні коктейлі)
-
Ілона Лозкова ★★★★★
Дуже люблю цей заклад. Кухня найсмачніша. ще й відкрилась нова локація у них, раджу завітати, тут дуже затишно та атмосферно.
-
Дарина Моргун ★★★★☆
Сам заклад класний, атмосферний і теплий, відкрита кухня. Персонал привітний, обслуговування швидке. Саме замовлення було готове впродовж 15-20 хвилин. Піца смачна, тісто тонке і начинки достатньо. А от з напоями, з одним як мінімум, щось пішло не так: апероль шприц був по смаку як один тонік з льодом і скибками апельсину зафарбований під колір аперолю. Заклад навіть привітав шматком дуже смачного тортика і надав знижку в честь дня народження. І як на мене, власникам і прибиральницям великий плюс за сам санвузол, там дуже чисто! І те що сподобалось найбільше (окрім їжі) - це те що в жіночому санвузлі сидіння для туалету має як і дорослий розмір, так і менший для діток (на фото) + це 1 заклад де таке побачила!!!
-
Олександр Шкляренко ★★☆☆☆
Замовляли доставку. Не сподобалось тому, що не смачно та не комфортно. Піца ніби гумова, відчувається лише тісто, 4 сира лише на чекі. Салат(грецький) розмішати не можливо, неймовірно крупні куски.Я розумію, що це грецький, але ж не настільки. Спаржа з помідорами, також без смаку звичайні варені овочі, радує що поклали лимон, хоч якось смак змінився. Впевнено скажу, що це перше і останнє моє замовлення.
-
Olga Ganz ★☆☆☆☆
Були тиждень тому в Маріо, що біля Глобалу ... Перше, це жахливе обслуговування - загубили наше замовлення, довго виносять не тільки страви, але й пиво, яке не потрібно готувати... Не встигли ще закінчити свою вечерю, як з-під носу забрали дитячий сік та мій недопитий коктейль! Шановна адміністрація, якщо берете на роботу стажерів, то контролюйте їх роботу!!! Вибачте, повечерявши на 1500, але післясмак лишився дуже неприємний!
-
Оліянчук Катерина ★★★★☆
Смачно, але влітку на вулиці просто прийшовши не сядеш, потрібно замовляти столик наперед. На першому поверсі дуже шумно, бо поряд бар, офіціантам видають замовлення, напрягає. Брали куряче філе на грилі - смачне, м'яке, соковите, подавали з овочами гриль, шматок баклажану, кабачка, перчик; теплий салат з овочів гриль непоганий, але баклажани в нью не смачні. І якби в меню було прописано, що курка подається також з овочами гриль, чи про це попередив офіціант, то я б той салат не брала... Грецький салат смачний. Коктейль текіла сан-райз не смачний, дуже відчувалася текіла. І ще коли ми розраховувалися то офіціан не сказала бо на нашій картці є бонуси, якими можна також розрахуватися.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Маріо?
Маріо знаходиться за адресою вулиця Київська, 13, Житомир, Житомирська область, Україна, 10002
Який номер телефону Маріо?
Зв'язатися з Маріо можна за номером телефону +38 (067) 408-95-48
Як можна дістатися до Маріо?
Дістатися до Маріо можна за посиланням