Де пандус чи хоча б кнопка виклику персоналу??
Фотогалерея
Відгуки
-
Карина Ar ★☆☆☆☆
-
Danya Yummy ★★★★★
Забирав сьогодні ( 3 грудня ) посилку у відділенні Укрпошти, все пройшло швидко та без черги. Працівники ввічливі, підказали та допомогли. Обслуговування на рівні. Вийшов у гарному настрої. Рекомендую.
-
Олена Дмитракова ★★★★★
Хочеться залишити теплий відгук для відділення Укрпошти. Я користуючись услугами по отриманню і пересилці посилок. Завжди приходять в гарному стані, ціна значно нижча ніж НП і співробітники поважні.
-
Наталія Сербенюк ★★★★★
Дуже гарна атмосфера, хочеться приходити і приходити. Ввічливість, увага і праця з усмішкою у співпрацівників Маркова Ірина і Датій Юлія. Дякую дівчатам за їх працю і бажаю здоров'я. Приходьте не пожалкуєте.
-
Віталій Вірченко ★☆☆☆☆
Сама гірша пошта , постоянно , щоб відправити посилку чи оплатити комунальні пів дня треба вистояти , працює одна жінка більше нікого як завжди і так 7 років , одну людину обслуговують 30-35 мінут , бо треба за всіх працювати і і посилки получити і комунальні послуги прийняти і т.д.
-
Red Nich ★★☆☆☆
42 хвилини у черзі, працює один оператор, усередині задушливо. Не раджу. Краще заплатити більше та скористатися Новою поштою
-
Black Desman ★☆☆☆☆
Пандусу немає, сходинки круті. Доступне середовище? Ні, не чули. Робота організована вкрай погано, накопичуються черги, працівники працюють повільно, деякі дозволяють собі суто совкове хамство. Так, те, що пошта навантажена великою кількістю аж ніяк не поштових послуг, не провина саме цього відділення, але і не провина клієнтів, які прийшли НА ПОШТУ, а не у касу банку. Останній візит туди просто шокував - у відділенні ремонт, висить оголошення, що обслуговують зі службового входу. Добре, йду до службового, який розташований у жилому будинку поруч - але вхід закритий. Виявляється, клієнтів зараз обслуговують... через вікно. До речі, досить високо розташоване - щоб щось передати чи взяти, елементарно розписатися у отримуванні, людині мого зросту доводиться підстрибувати або ставати навшпиньки, що досить важко робити з хворими ногами. Я аж позаздрила покерфейсу співробітниці, яка, вочевидь, вважала ситуацію цілком нормальною. І справді, не двері ж для людей відкривати, ач, чого захотіли! При такому підході до роботи зарплати не піднімуться ніколи, тому що кількість клієнтів не зростатиме.
-
Roman VanHazy ★☆☆☆☆
Укр пошта, яка за внутрішнім виглядом більше нагадує підвал. Працівники не ввічливі, працюють дуже повільно і від того збирається величезна черга.
-
Thunder F ★★★★★
Хочу подякувати листонош та робітників, дякую вам за вашу працю, за те, що не звільняєтесь і працюєте в таких умовах. Сподіваюсь, що держава схаменеться та відновить нашу "укрпошту".
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Укрпошта 65113?
Укрпошта 65113 знаходиться за адресою просп. Князя Ярослава Мудрого, 6, Одеса, Одеська область, Україна, 65113
Який номер телефону Укрпошта 65113?
Зв'язатися з Укрпошта 65113 можна за номером телефону +38 (080) 030-05-45
Як можна дістатися до Укрпошта 65113?
Дістатися до Укрпошта 65113 можна за посиланням