Відгуки

  1. Te1Ma1oV ★☆☆☆☆

    Не буде відправленя троллейбусу №57 о 10:36 10.10.25р.

  2. Елена Ищенко ★★★☆☆

    Парк, який явно потребує будь-яких вкладень. Територія величезна, а насправді там взагалі нічого робити. Хіба що книгу читати на лавочці) А ще з дитиною сплячою в колясці гуляти, ну це якщо ви там поряд живете, і у вас є в цьому необхідність, то однозначно за цією статтею ви парк оціните на всі 5 зірок)) А так, мимо людям, що проходять, місце здалося похмурим. Спеціально сюди їхати не варто, не туристичне місце.

  3. Олена Іщенко ★★★☆☆

    Парк, який явно потребує будь-яких вкладень. Територія величезна, а насправді там взагалі нічого робити. Хіба що книгу читати на лавочці) А ще з дитиною сплячою в колясці гуляти, ну це якщо ви там поруч живете, і у вас є в цьому необхідність, то однозначно за цією статтею ви парк оціните на всі 5 зірок)) А так, повз людей, що проходять, здалося сумним. Спеціально сюди їхати не варто, не туристичне місце.

  1. Наталья Харинина ★☆☆☆☆

    Замовили альтанку (сплатили 1200 грн.), в результаті одного з гостей (чоловік 65 років) побитий і відправлений у 4-ю невідкладну допомогу зі струсом. Людина з адміністрації (яка представилася господарем альтанок) була несамовитою, бігала з ножем і погрожувала перерізати всю нашу компанію. Якщо не хочете щоб ваше свято було зіпсоване, а гості побиті, обходьте стороною ці альтанки! Бережіть себе та своїх дітей!

  2. Игорь Ярошенко ★☆☆☆☆

    Будьте уважні, дивіться під ноги! Скрізь нерівне покриття, газон забруднений домашніми собаками та їх власниками, також додають добриво конячки яких часто виводять на прогулянку з вольєрів, що знаходяться в парку. З плюсів можливість побачити і поспілкуватися з кіньми.

  3. Maksym Zaika ★★★☆☆

    Страшний парк, покинутий з убитими крамничками, весь порос травою, гори сміття, не впорядкований. Хоча все для цього має в своєму розпорядженні, дивно чому його ніяк не впорядкують адже це одне з небагатьох місць куди ходять всі жителі навколишніх мікрорайонів. У багатьох улюблене місце навесні на святах, але знову ж таки шкода що не облаштовано. Зі зручностей хіба що троллейбуси, а в парку велика кількість літніх кафешок. Не рекомендував би туди ходити, краще за жасминовий бульвар або бульвар Юр'єва, вони більш доглянуті і приємніше там гуляти у вечірній час.

  1. Serhii Matvieiev ★★☆☆☆

    Старий парк в поганому стані

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Парк "Зустріч"?

Парк "Зустріч" знаходиться за адресою Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Парк "Зустріч"?

Дістатися до Парк "Зустріч" можна за посиланням

Advertisements