Найогидніше таксі, яке мені зустрічалося. Зробив замовлення, чекав більше півгодини на машину, замість обіцяних 10 хвилин подачі. Приїхала вбита євробляха, в салоні був бруд та стійкий запах перегару. На моє зауваження таксист хамською мені відповів, мовляв, а що ви очікували від "бомж-таксі"? На цьому мій досвід взаємодії з цією шаражкиною конторою було закінчено.
Відгуки
-
Igor Bordenyuk ★☆☆☆☆
-
Павел . Пустынников . ★☆☆☆☆
Всі ці диспетчерські служби ( це не таксі - це диспетчерські служби і вони до таксі не мають жодного.відношення ) Bonus , 838 , оптимальне , європа , віраж , вонд , шарк , убер , тачку , драйф і так далі-вони ні як не можуть бути хорошими з причин, що вони всі працюють не законно, вони всі оформляють не ліцензовані машини і їх особисті машини теж їздять без ліцензій. Вони не платять жодних податків по таксі на носячи при цьому майже мільярдні збитки на рік для країни. Тому, хто пише про них, що це хороше таксі, той незнає і не хоче знати на чому він їде (поки він не зіштовхнеться з проблемою і він дізнається, але буде вже пізно.) або проплачені чмури та чмощниці, які будуть мало не вилизувати співробітників цих фірм. Запитайте практично у кохання водія, якщо у нього ліцензія на таксі і тоді зрозумієте на чому ви їсте.
-
Елена Левда ★★★☆☆
Я розумію, що це таксі економ-класу, але всього раз попався і приємний водій і нормальна машина. В одній машині реально смерділо сечею, машина брудна. Ще раз водій хам. Загалом, на трієчку .... Хоча, по подачі машин було нормально.
-
Dmitry Buga ★☆☆☆☆
Оператори не знають місто. Таксисти працюють, як їм подобається. Буває, що на машину потрібно чекати до 30 хвилин і не дочекатися. Служба підтримки відсутня, постійний автовідповідач.
-
Ievgen Lobanets ★☆☆☆☆
Замовив машину в Аеропорт за 1,5 ГОДИННИКИ, в суботу о 07 ранку 29.10.2016, в хорошу погоду! Диспетчер передзвонив за 15 хвилин до часу приїзду і повідомив, що машину не вдалося знайти!!!! Не рекомендую користуватися цією службою!
-
Vitaliy Sergienko ★☆☆☆☆
Сьогодні замовив 2 машини, вперше зателефонував у бонус... краще б не замовляв. перша машина не приїхала, хоча оператор сказав виходьте чекає. машина на малиновський приїхала без проблем, дякую, але машина на селище котовського це щось із чимось... мало того, що просили по об'їзній, а водій поїхав через місто, і довелося людині викликати ще одне таксі (в бонус звертатися сенсу не бачу взагалі більше) так ще й водій почав вимагати ціну через об'їзну... вийшла поїзда замість 57 грн з другої застави на маресльську у 70, а водій наполягав на 80 взагалі... Таксі бонус не раджу взагалі, хіба що дуже сильно закортіло і жодної іншої машини поряд немає. тільки негативні емоції...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Бонус?
Бонус знаходиться за адресою Бугаевская 21/49 Бонум плюс,, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Бонус?
Зв'язатися з Бонус можна за номером телефону +38 (048) 732-00-00
Як можна дістатися до Бонус?
Дістатися до Бонус можна за посиланням