Були в цьому закладі 18 грудня, після обслуговування взагалі зникло бажання ще відвідати це місце, адже працівниця яка нас обслуговувала була дуже не привітна. Хоча з вигляду кафе було дуже привабливе!
Фотогалерея
Відгуки
-
Вика Васюхно ★☆☆☆☆
-
Александр Солдатов ★☆☆☆☆
Був там 28 вересня , замовляв пасту з лососем. Залишились дуже неприємні враження від обслуговування. Нам з дівчиною сказали, що готуватись їжа буде приблизно 10 хв і коли на електронному табло з'явиться наш номер то , щоб йшли забирали замовлення. Ми чекали 20 хв , а їжі все не має та й не має. Потім моя кохана пішла поцікавитись і виявилось, що паста давно приготовлена і стоїть холодна.
-
Vladislav “Dombay” Baklanov ★★★★★
Дуже сподобався заклад. Після важких прогулянкових кілька кілометрів вирішили з дівчиною зайти та перекусити. Те, що нам подали... це смачненькі салати... вони були нереальні, персонал дуже позитивний і позитивнентний) загалом, усім рекомендую, прикріплюю фоточки наших страв: 1.хамон дор блю 2.салат з тунцем
-
Pani Iryna ★☆☆☆☆
Була тут у суботу, після шопінгу дуже хотілося їсти, замовила у цьому закладі фреш та карбонару. Фреш зовсім маленький, але до смаку все ок, а ось карбонару - це цирк, в ній було 4 шматочки шинки. Чи це унікальна рецептура цього закладу, чи кухар відніс того дня непоганий шматок шинки додому - не знаю. Але за ці гроші можна з'їсти нормальну карбонару в купі італійських ресторанчиків у місті, де буде не лише тісто, а й шинка/бекон. Бажання пробувати тут щось ще немає.
-
Дмитрий Самоделов ★☆☆☆☆
Прийшли всією родиною пообідати, дружина замовила салат і кого ми в ньому знайшли. Жука. Звичайно, після цього ніхто нічого не їв і не замовляв далі, апетит зник. Не рекомендую це місце SLD. таке враження, що вони не мили взагалі листя салату
-
Маша Панова ★★★☆☆
Місце залишило у мене неприємне враження. Я сподівалася поїсти смачний, свіжий салат АЛЕ він виявився посередньої якості. М'ясо завітряне зі смаком холодильника, засохле. Над соусом треба попрацювати, він був несмачний. Гриби із дивним запахом. Задоволена лише зеленню, вона була свіжа! Від цього місця я чекала на краще! Салат не доїла, на жаль. Зірки за шпинат та швидке обслуговування.
-
Maria Panova ★★★☆☆
Місце залишило у мене неприємне враження. Я сподівалася поїсти смачний, свіжий салат АЛЕ він виявився посередньої якості. М'ясо завітряне зі смаком холодильника, засохле. Над соусом треба попрацювати, він був несмачний. Гриби із дивним запахом. Задоволена лише зеленню, вона була свіжа! Від цього місця я чекала на краще! Салат не доїла, на жаль. Зірки за шпинат та швидке обслуговування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса S.L.D. FRESH BAR?
S.L.D. FRESH BAR знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 2, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону S.L.D. FRESH BAR?
Зв'язатися з S.L.D. FRESH BAR можна за номером телефону +38 (050) 772-15-59
Як можна дістатися до S.L.D. FRESH BAR?
Дістатися до S.L.D. FRESH BAR можна за посиланням