На жаль, готель розчарував. Дуже погана звукоізоляція — чути все з сусідніх номерів. Персонал поводиться некоректно та робить безпідставні зауваження. Їжа посередня й не викликає бажання повертатися. У ванній кімнаті помітний грибок, що створює відчуття антисанітарії. Загалом якість сервісу не відповідає очікуванням.Більше сюди не повернусь і нікому не рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Sasha ★☆☆☆☆
-
Каріна Безвершнюк ★☆☆☆☆
Готель дуже розчарував. Стіни настільки тонкі, що чути абсолютно все — нормально відпочити неможливо. Персонал постійно незадоволений, роблять зауваження без причини. Їжа несмачна, готують абияк. Умови проживання погані: у номері є грибок, підвіконня відвалюються, видно, що за готелем не доглядають. Постійно хтось скаржиться, атмосфера неприємна. Більше сюди не повернусь.
-
Andrew Korovin ★★★☆☆
В цілому непогане місце для ночівлі на день-два, але умови трошки розчарували. Звукоізоляція просто жесть, через два номери було чутно людей,що вже казати про номери зверху, від звичайних людських кроків все тряслось, а номери біля сходів взагалі не радимо, дуже сильно гупають і чутно навіть коли починають спускатися з четвертого поверху. Самі сходи не зручні, дерев'яні, слизькі і дуже круті. В самому номері гарно і затишно, але було дуже холодно, тому були в одязі. Видавались застірані й найжорсткіші рушники, які я коли-небудь бачив. На повішану табличку "не турбувати" і зачинені двері, прибиральниця не заважала і всеодно ломилась в номер, добре хоч ключі були вставлені і вона не змогла потрапити в середину. Кухня знизу хороша, дуже приємна жіночка годує, їли тільки сніданки, легко й просто, щодо цього скарг немає. Скрізь чисто і видно що персонал старається та доглядає за готелем. Розташування задалеко від міста, тому в кого нагальна потреба бути в місті, радимо пошукати щось поближче. Поруч немає магазинчиків, треба пішки нормально пройтись, але це суто питання розташування, на що ніяк не вплинеш, тому це не скарга, а просто констатація факту. Сподіваємось на ваш розвиток і покращення.
-
Галина Лазебник ★★★★☆
Зупинились вдруге в цьому готелі. Якщо в 2021 році нам дуууже сподобалось, навіть не дивлячись на не дуже добру звукоізоляцію, і не сказали правильний час сніданку, а дізнались при виселенні. То в цьому році враження трохи зіпсувались. Адмін була та сама , що і тоді, тільки за роки стала трохи зверхньо себе поводити з відвідувачами. Покоївка дуже приємна жіночка, навіть допомогла донести мою валізу по тих дурних сходах закручених, дуже не зручні сходи, нам повезло що всього 2 поверх був. В нашому номері не було штор, і було страшно вночі спостерігати обстріли. Номер не великий, чистий, косметика була, рушники всі чисті.
-
Оксана Волювач ★★★★★
Шукали готель найближчий до нашої стоматологічної клініки. Перший номер змінили, бо він був катастрофічно неприємний, наступий задовольнив практично по всім критеріям. Поміняли нам номер без проблем. Щоб не помилитися з номером, раджу більше питань задавати адміністрації. Я б дійсно радила оновити рушники на новіші і прибрати наліт водного каменю в ванній)) Але навіть ті рушники які були у нас, були чисті, як і постіль!! За їжу не скажу, не їли, але пахло смачно )))) Готель повністю відповідає своїй ціні. І очікувати від готелю, за трошки більше тисячі на добу, Hayat, глупо та недоцільно. Персонал готелю зустріла виключно жіночій і приємний в спілкуванні. Щось порадили, десь пожартували, ніякого негативу. Розташування близько до автобусної зупинки. Це хто без машини. У Львів буду приїжджати не раз, тому планую і надалі користуватися послугами цього готелю. Дякую вам )
-
Ihor ★★★★★
Дуже гарний і чудовий готель.Все чистенько і зручно для відпочинку.Адміністратори привітні і дуже відповідальні.Особливу подяку хочу виразити старшому Адміністратору Людмилі.Яка не зважаючи на все вирішує всі питання і підтримує чистоту і порядок в Готелі.Дякую дуже.
-
Тетяна Костюк ★★★☆☆
Загалом враження не дуже, бо: 1. У нас і в друзів номери були ідентичні, хоча у них дешевше чомусь. Їхнє ліжко king size як і наше широке двоспальне було розміром 180*160, але зручне 2. У нашому номері мав бути диван, а його не було. Я спустилась з 5 поверху цими крученими сходами, щоб запитати: а де він? А мені: ой, а його, мабуть, в хімчистку забрали, а що він вам треба? Ну він то нам не особливо був потрібен, але якби був потрібен? Нас про це ж не попередили 3. Шумоізоляція паршива: чути все - як кран капає, як сусіди ходять, як потяг їздить 4. У ванній, а відповідно і в номері пахло затхлою водою, але номер був чистий 5. У ванній справді не вистачає полички, щоб хоч мило покласти 6. Фен був, водичка і 2 стакани, мило і шампунь, але от з туалетним папером вийшов прокол - бац! І нема Знову спускаємось з 5 поверху, щоб повідомити і нам сказали: ну як хто буде на 5 поверсі, то принесуть І знову ж питання: а якби мені треба було відразу? 7. З гарячою водою теж були проблеми - то є, то нема. Одного ранку я її так і не дочекалась, довелось у важливий день мити голову крижаною водою 8. Паркінг є, але всім навряд вистачить. Ми встигли "вхопити" останнє вільне місце Якщо коротко: готель не вартує тих грошей
-
Oleksandr Ruzhylo ★★★☆☆
Розташування не найкраще. Поряд немає магазинів. Кімнати чисті, охайні. Проте бракує таких дрібниць, як полиці у душовій кабінці (немає куди поставити мило, шампунь чи ще щось). Також у номері на двох 9алиши один пакетик шампуню і один пакетик гелю для душу... Персонал не найпривітніший.
-
Roman Savik ★☆☆☆☆
Не розумію звідки оцінка 4.2? Номери брудні, постіль під сумнівом - чи була замінена, шумоізоляції немає - чути все що відбувається в коридорі та в кімнатах поруч, місць для паркування немає для усіх клієнтів. Коротко кажучи найгірший готель який довелось відвідати. Нікому не рекомендую.
-
Андрій Семчишин ★★★★★
Першим і головним моментом при виборі готелю була можливість поселення з собачкою! Готуємось на виставок собак. Зупинявся в іншому готелі даної мережі і не міг не написати позитивний відгук тут. Зручні номера, смачні сніданки, гарно і терпеливо відносяться до друзів наших менших, що не може не радувати. Читав відгуки про шум і ізоляцію, хочу сказати від себе - це ні як не вливає на комфорт! На інші моменти реагують швидко. Дякую !
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Coin?
Coin знаходиться за адресою вулиця Городоцька, Львів, Львівська область, Україна, 79041
Який номер телефону Coin?
Зв'язатися з Coin можна за номером телефону +38 (098) 565-01-04
Як можна дістатися до Coin?
Дістатися до Coin можна за посиланням