Відгуки

  1. юрий фесенко ★★★★★

    Дуже гарний магазин! Уважні і досвідчені працівники, великий вибір товарів за адекватні ціни! Рекомендую!!!

  2. Iryna ★☆☆☆☆

    Сервіс просто жахливий(( Ніхто ні за що не відповідає, при замовленні і оплаті онлайн, більше дня з'ясовували чому вони не бачать проплати і не відвантажують товар, при чому самому потрібно було їх "тормошити", бо на вас просто "забили_. Врешті-решт самостійно вирішили забрати товар, тут також не все гладко, при спілкуванні з касиром відчуваєш себе убогим, неначе щось йому винна, типу забирай і "звалюй" пошвидше, відволікаєш. З обміном також жесть, виявляється це ціла проблема, оскільки не весь товар вони повертають( купували сорочку поло), хоча це суперечить ЗУ "Про захист прав споживачів". З усієї ситуації склалося відчуття, що ти просто безкоштовно "виклянчила" це все.

  3. Свіжа Риба ★☆☆☆☆

    Касир демонструє зневагу до постійних клієнтів мережі, через йому незручні способи оплати карткою, хамив, підвищував тон. Відношення типу швидко купив і пішов! Максимально не професійна команда!

  1. Gennadii Maksymets ★★★★★

    Єдиний український магазин в Одесі. Деколи туди заходжу щоб відчути, що я в Україні, а не десь в Ростові серед російських вивісок на магазинах, парєбріков, парадних і "Драстє мужчіна чєм памочь"))) І так хлопці єдині, хто в Одесі при вході у мене нормально перевірили ковід-сертифікат. Так тримати!

  2. Юрій Грабець ★★★★★

    Якщо ти знаєш за чим туди ходять, то ти точно знайдеш для себе щось цікаве. Тут є практично все для тих хто цікавиться мілітарі. Ще б додали можливість розраховуватись безготівковим способом було б взагалі ідеально.

  3. Тарас Мартинів ★★★★★

    Приємні продавці, підкажуть порадять. Ну просто топ. Український виробник аж душу гріє!)

  1. Руслан Шевченко ★☆☆☆☆

    Як я хотів купити кросівки... Я розумію локдаун і магазини зачинені, але... Передзвонюючи в сам магазин хотів запитати працює він вазвгалі чи ні?... 1.Ні вам "здрасті/досвіданья" 2.Завчена відповідь і навіть немає шансу запитати чи можливо поміряти, хоч перед магазином - "Працюєм лише на інтернет замовленя" так ще й слухавку кидають (ок, через те що дійсно треба взуття вирішив оформити інтернет-замовлення)...номери замовлень 475119 та 475197...чому два? а тому що замовляючи кроси на сайті ставив позначку щоб передзвонили для уточнення...а у відповідь тиииша! 3.Дзвоню в магазин ще раз...(і при чому не один раз...слухавку вже ніхто і не бере), на сайті вказано що магазин працює до 20:00...дзвоню в ще...та сама історія і слухавку не беруть (невже толпа клієнтів у локдауні не дає вам змоги до телефону підійти)))) Висновок...щоб не матюкатись...то дуже погано Продавці безкультурні і нетактичні Ну і такий самий висновок за магазин НЕ РЕКОМЕНДУЮ...

  2. Денис Каминский ★★★★★

    Речі та взуття доброї якості, ціни не з дешевих, хоча постійно роблять акційні пропозиції та з цих пропозицій підібрати речі на більш ходові розміри важко у зв'язку із їх відсутністю у більшості випадків. Добрий цільовий магазин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мілітарист Одеса?

Мілітарист Одеса знаходиться за адресою вулиця Грецька, 1а ( в ТЦ «Греческий», Odesa, Odes'ka oblast, Україна, 65000

Який номер телефону Мілітарист Одеса?

Зв'язатися з Мілітарист Одеса можна за номером телефону +38 (048) 737-56-81

Як можна дістатися до Мілітарист Одеса?

Дістатися до Мілітарист Одеса можна за посиланням

Advertisements