Відгуки

  1. Iryna Kopecka ★★☆☆☆

    Враховуючи відгуки прочитані попередньо, десь так і розраховували на не дуже добрий готель Візуально чисто. Свіжо. Але рушники вже посатані, лійка в душі лила воду і вниз і вгору, а при якщо сильно включити, не знаючи, то майже до стелі попадала. Вода стікала в раковині погано. Можливо потрібно труби трішки більшого діаметру брати. Хоч і не було кондиціонеру, але не було занадто жарко, враховуючи, що погода якраз була прохолодною. Так, цей готель зручний своїм розсташуванням, адже багато його відвідувачів це клієнти кліники напроти, тому він і підкупає положенням. Я сплю досить міцно, а от чоловік чув все, що було в коридорі. Приблизно о 5 ранку почали збиратись гості з сусідніх кімнат. Діти бігати, кричали, батьки на них. Розумію, що не відсутність поваги в дорослих. Але і адміністрації не було чутно. Готель знає, що в них будуть клієнти через клініку, можливо і тому не бажає вкладатись в такі глобальні оновлення.

  2. Виктория Марецкая ★★★★★

    Все дуже класно.Дівчата на рецепції дуже привітні.Я заїхала пізно вночі дівчинка чекала на мене.В номері чисто .Номер не великий але для 1-2 людей достатньо.Розташування гарне поряд багато магазинів.Один мінус немає поличок в душі щоб поставити косметику .А так супер!!!!Дякую за гостинність !!

  3. Єлизавета Вовченко ★★★☆☆

    Певно, ціна відповідає вартості. В номері чисто, меблі нові, постіль і текстиль чисті. Дівчата на рецепції привітні, вода гаряча. На цьому плюси, на мою думку, закінчуються. По-перше, нульова доступність - треба підійматися двома прольотами сходів, зважайте на це. По-друге - рівень шуму. Мій номер був біля рецепції, виспатись неможливо. Попросила на рецепції фен - він ось-ось віддасть богу душу. В кімнаті нема кондиціонера і так собі працює вентиляція, тому якщо прийняти душ, дуже швидко набирається запах вологи. В душі нема жодних поличок поставити засоби. Матрац дуже жорсткий, пружинний, спина болить після ліжка. Але, за цю ціну багато ліпших варіантів немає, тому ставлю 3.

  1. Inna Velyka ★★★☆☆

    Почну щодо номерів обгрунтування оцінки. Недоліки: Вересень. В кімнаті холодно… Звуки вставляння вилки в розетку в сусіднЬому номері у нас в номері як армагедон просто. Якщо ви лягаєте близько 22:00 то будьте готові чути всі розмови сусідів, всі тупотіння і тих хто курить на вулиці і про що ведуть бесіду. В номері немає банально ЧАЙНИКА! Я вже мовчу про Холодильник, гель для душу і кондиціонер(яким би можно було трішки нагріти повітря в кімнаті). Вхід це окреме «задоволення»… круті сходи… піднятись з дитиною і велосипедом чи ще чимось важко. Парковка біля готелю зайнята вся. Завжди. З хорошого: чисто. Прямо дуже порадувала чистота) за тапки - окреме дякую. Дуже ввічливий і приємний персонал. Прямо ціную таких людей! Побільше б таких!

  2. Kristina Gavuka ★★★☆☆

    Номер досить маленький, зате чистий. Шумоізоляції хотілося б більше. Заїхали після 2 ночі, рецепшн працював.

  3. Bohdan Zalizniak ★★☆☆☆

    Готель сам по собі сучасний ( на фото видно ) кімнатки малі, ванна кімната також маленька, на фото виглядає більшою ніж є в реальності, кондиціонеру в номері немає, телевізор маленький без доступу до інтернету - тільки кабельне ТБ мало каналів. Шумоізоляція відсутня - всі розмови людей з коридору чути, люди поселяються вночі не дають спати !!! Поселення: поселитись можна в будь-який час доби, але є один і дуже важливий нюанс який треба враховувати: якщо ви поселяєтесь в 20:00 год. Наприклад - то у вас немає 24 години щоб виселитись. Вас виселять в 11:00 год. Ранку і неважливо в якій годині ви поселились Це великий мінус !!! З плюсів також можу сказати, що персонал був привітним, і файно те, що можна придбати каву і чай ( кава також по розкладу ) Резюмую: я б не звернув увагу на жоден мінус перелічений мною вище, якщо б ціна за такі умови не була 900 - 1300 грн.а хоча б 350 - 500 грн. Більше за такі умови проживання я б не дав, це місце більше нагадує хостел, аніж готель - кажу з досвіду, бо жив в хостелах з кращими умовами ! Думайте самі - вирішуйте самі. Я ж поділився своєю думкою про це місце - надіюсь адміністрація виправить помилки і все буде чудово. Всім добра !

  1. Alisa Krytsak ★★★☆☆

    Чисто, гарно, але стрімкі сходи це просто жах. Підніматися з важкими валізами дуже небезпечно, немає навіть людини яка могла б допомоги... Навіть потримати двері, нічого, ось такий дружній сервіс. В номері неймовірно душно, відсутній кондиціонер. Є вікно з антимоскітною сіткою, через яке, здавалося б, можна хоч трохи провітрити кімнату, але ні. Оскільки з надвору дуже гучно проводять час інші жителі мікрорайону. Тому влітку у вас вибір такий, або спати у задусі або прокидатися від галасу з двору

  2. Андрій Корж ★☆☆☆☆

    Чистий та охайний готель. Але відсутність терміналу для оплати забрало свої бали. Аще дуже дорого, 900грн за мікро кімнату з мікро вікнами.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Urban?

Urban знаходиться за адресою вулиця Наукова, 61, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Urban?

Зв'язатися з Urban можна за номером телефону +38 (068) 907-97-97

Як можна дістатися до Urban?

Дістатися до Urban можна за посиланням

Advertisements