Відгуки

  1. Надя Слободяник ★☆☆☆☆

    Подорожували з подругою та двома дітками, залишились тільки не приємні враження(Прийшли в готель ми ввечері, стомлені, зустріла нас адміністратор -не приємна жіночка, яка відразу оцінює людей по зовнішньому вигляді(після її слів "ну куди ж вам люкс", ми відразу вирішили шукати інший готель)Адміністратор грубо відповідала і нічого не пояснила щодо цін та номерів і склалось таке враження ,що вона хоче здерти побільше грошейЗа самі номера нічого написати не можу, але завдяки адміністратору, залишились дуже не приємні враження тому - НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ ГОТЕЛЬ!!! Коли ми вийшли з готелю, знайшли по картах готель Динамо, з привітним персоналом і приємною ціною та дуже комфортним номером!!!

  2. Ирина Стадник ★☆☆☆☆

    Жахливий готель. В номерах завжди не прибрано, ще ні одного разу не було, щоб все було добре. Навіть в номері люкс брудна підлога , ковролін і меблі не чистились ніколи напевно. В Люксі халати з дірками, що вже говорити про звичайні номери. Все старе, то павутиння, то волосся не прибране від попередніх людей. Заходиш в готель на рецепшен працівниці спілкуються про щось своє, як вони холили на базар і т.д. НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ. Впевнена, що їх написали "свої" люди. Єдине позитивне це офіціант Михайло.

  3. Аліна Завалей ★★★★★

    Щиро дякуємо персоналу "Супутник" за їхню працю.Обслуговування на найвищому рівні.Перебування у вашому готелі стало незабутнім.Особлива подяка офіціанту Михайлу за його старанність.Кухня на найвищому рівні,все було смачно та організовано.В номерах чисто та затишно.Залишилися лише приємні враження.Радимо всім відвідати готель "Супутник" у місті Львові!!!!!!!

  1. Олександр Олександрович ★☆☆☆☆

    4 зірки напевно було, ще коли готель тільки відкривався, напевно 50 років тому)) і від тоді напевно нічого і не оновлювалось. Зараз і до 3 навіть не дотягне взагалі, але тверда 2 точно буде) Вибирайте краще інші місця для відпочинку , чи перебування, сервіс низький, всюди бруд, все старе, потсіль навіть не міняли, тільки поправили, мінусів стільки, що всі і не перерахуєш

  2. Тоня К ★★★★★

    Дуже сподобався готель. Персонал привітний. Номер стандарт чистий, затишний. З кондиціонером, міні-баром, холодильником, телевізором, кімнатні тапочки. У ванній кімнаті фен, мило, шампуні, шапочки для душу. Сніданки "шведський стіл" - на будь-який смак, в тому числі дитяче меню. Дуже смачно, широкий асортимент страв і прекрасне обслуговування. Рекомендую! І в наступну поїздку до Львова знову оберу цей готель.

  3. Yaroslav Shostak ★★★★★

    Вдале місце пару метрів від аквапарку і через дорогу торгівельний центр є парковка і завжди є місце для парковки

  1. Світлана Герасименко ★★★★★

    Хороше місце для проведення банкетів на велику кількість осіб та конференцій. Гарна і смачна кухня. Чисті, охайні зали.

  2. Валера Коваленко ★★★★☆

    Загалом все добре. Старий готель ,але відновлений все гарно оформлено,персонал вічливий ,їжа смачна, все необхідне є . Рівень на 4 зірки

  3. Yulia Efremova ★☆☆☆☆

    Обслуговування жахливе, а провина за це лежить на бездарному керівництві! Середа, восьма вечора, повна посадка на терасі, на зміні ДВА офіціанти (мабуть ще й стажери/новачки, бо поняття сервісу і оптимізації своєї роботи їм невідоме взагалі). Меню чекали 15 хвилин, ще 20 хвилин чекали, щоб у нас прийняли замовлення і пів години, щоб нам принесли пиво ( про решту замовлення мовчу) яке чоловік пішов забирати з бару сам! Бідні хлопці бігають в запарі і тільки виправдовуються, що не встигають, бо їх лише двоє. Шановне керівництво, то може варто не скупитися, а найняти більше працівників! Про кухню краще помовчу, просто додам фото салату цезар.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Супутник?

Супутник знаходиться за адресою вулиця Княгині Ольги, 116, Львів, Львівська область, Україна, 79043

Який номер телефону Супутник?

Зв'язатися з Супутник можна за номером телефону +38 (032) 224-43-90

Як можна дістатися до Супутник?

Дістатися до Супутник можна за посиланням

Advertisements