Відгуки

  1. 190 250 ★☆☆☆☆

    Придбала сьогодні дитині набір посуду. Вибачте, але такої якості від такого магазину я не очікувала! Це просто неподобство якесь. Крізь стирчить гострий пластик, всі ручки відвалюються ще з упаковки. Максимально розчарована такою якістю у такого відомого магазину.

  2. Yehor D. ★★☆☆☆

    Продають повернуті зламані іграшки під виглядом акції(без написів що це уцінка)…

  3. Дарина Рута ★★☆☆☆

    Продавець з червоними волосами, яка відповідає за відділ де дитяча їжа, памперси тощо - це просто жах якийсь. Третій раз на неї потрапляємо - 100% незнання продукції. Останній раз потрібна була каша без молока. На прохання о допомозі вибору вона просто тикнула пальцем на відділ з їжею для малюків. Але де він знаходиться я знаю краще неї, так як постійний покупець. Мені потрібна консультація, допомога у виборі! Це ж ваша каса, відправте дівчину на навчання, або потрібна заміна. Чи для чого вона взагалі там? Минулого разу запитала засіб від комарів вказавши, що дитині 6 міс. Порадила 2 засіба, придбала, приходжу додому а там чітко написано від 3х років. Самостійно читати можливості не було, бо дитинка плакала. Звісно могла, АЛЕ навіщо там тоді продавці??? Третій раз вона не могла відповісти на жодне питання про сонцезахисні засоби - я бистріше знайшла сама на сайті, але не придбала там вже принципово. Мої 2 зірочки виключно для касирів - дівчатка дуже чудові, завжди з посмішкою та ввічливі.

  1. Надежда ★☆☆☆☆

    Повне розчарування сервісом. Подивилась на сайті обрану модель візочка чи він є в наявності в магазині. Приїхала з іншого кінця міста для того щоб консультант сказав: «так цей візок є, але він в коробці тому я його показувати вам не буду». Я спеціально приїхала щоб хочаб в магазині спробувати його покатати, зручний чи ні. За підсумками відвідування магазину, витратила 2 години часу щоб довелось просто розвернутися і піти.

  2. Кирило Сорокін ★☆☆☆☆

    Покупка хоч і здійснилась, за це в моменті, дякуємо магазину. Знайшли те що дійсно сподобалось. Ну і з плюсів все. Одна зірка і летить за це. Магазин працює до 21ої Прийшли о 20ій Не знаю, це така звична ситуація чи просто під кінець робочого дня. Але в залі було максимально темно і сіро. Більш того, йдучи через дорогу, взагалі незрозуміло магазин працює чи ось-ось вимикають останнє світло перед закриттям дверей. Окей. Зайшли. Почали обирати товар, і просто елементарні речі з етикетки нечитабельні. Консультант була поруч з самого початку, провела до полиць, тому попросили її включити світло, щоб хоч щось прочитати. На що послідувала відповідь, що ми економимо… так, дійсно це нормально в наш час, блекаути і війну ніхто не скасовував, але ж ну прям не читаються цінники, анотації ззаду…елементарно колір речей не розбереш остаточно…. Тоді може краще в онлайн перейти і закритися одразу? Теж економія буде. Ну і плюс вже якщо вже попросили включити, то якось включити… звичайна клієнтоорієнтованість. І так, далі світло включили, але оцей базарний метод передачі інформації, крик через увесь зал: «Саша (чи хто там) включи свет тут не видят» - і усі консультанти збіглись по колу, хто тут такий незрячий… (і краще може тоді не так багато консультантів виводити на зміни, якщо економите, але хоч світло буде) ну ви серйозно… далі конфронтацій не було, дівчина все показала, провела…обрали Але вишенькою була касирша, максимально відштовхуюче та неприязне спілкування, обличчя, погляд… Дивні. Дикі. Сумбурні. І максимально неприязні відчуття від відвідування цього магазину. Краще онлайн купувати. Сенсу в таких оффлайн магазинах немає.

  3. Андрій Фоменко ★★★★★

    Крутезний магазин дитячих товарів. Широкий вибір іграшок, дитячого одягу, товарів для новонароджених. Ціни від середніх до високих. За нагоди, можна скористатися акційними пропозиціями. Є дитяча перукарня, можна записатися завчасно за телефоном.

  1. Владимир из Ривии ★★★★★

    Кожного разу, відвідучи магазин, залишаються лише позитивні емоції. Привітні працівники завжди чемно привітають та професійно проконсультують з численного асортименту товарів. Після покупки хочеться приходити знову. Дякую за Вашу роботу!

  2. Татианна Лаврова ★★★★★

    Купую в магазині, так і замовляю онлайн одяг та іграшки. Подобається турбота продавців, приємне спілкування, швидка обробка замовлення, якість та великий вибір товару. Дякую "Антошка"!

  3. Яна Третьяк ★★☆☆☆

    Ваш магазин бере участь у пілотному проекті з монетизації одноразової допомоги "пакунок малюка ". Мені було відмовлено у придбанні одягу та іграшок для 3 х місячної дитини за виділені державою кошти. Поясніть, будь ласка, дії Ваших працівників.

  1. Ніна Середа ★★★★★

    Дуже великий вибір, гарна якість товарів. Ціни немаленькі, але можна знайти якісні товари за доступними цінами, багато акційних пропозицій. Діє дисконтна програма.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Антошка?

Антошка знаходиться за адресою вулиця Князя Володимира Великого, 1А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Антошка?

Зв'язатися з Антошка можна за номером телефону +38 (067) 518-77-84

Як можна дістатися до Антошка?

Дістатися до Антошка можна за посиланням

Advertisements