Найжахливіший готель який я колись бачила… персонал не привітний,замовили номер з двохспаоьним ліжком,отримали просто 2 здвинуті ліжка односпальні. Всі ці фото зроблені десь років 10-12 тому …засобів гігієни немає,ванна брудна в плісняві, Одним словом жах
Фотогалерея
Відгуки
-
Яна Харахондя ★☆☆☆☆
-
Наташа Євчук ★☆☆☆☆
Не рекомендую цей готель. Старий маленький номер. Ванна кімнати брудна вся. Щось гуде весь час, від цього - сильно болить голова. Чай, кава на рецепції - не смачна, платна☝️.
-
Денис Погребний ★☆☆☆☆
Хамське відношення персоналу до клієнта. Я відмовивсь при заселенні ставити авто поза межами їхньої стоянки (це одна з вимог при виборі готелю та при бронюванні мені повідомили, що паркомісце також заброньоване) - адміністратор при заселенні що був, набрехав наступним змінам, що я відмовився заповнювати анкету при заселенні. Хоч я таку анкету не отримував та навіть паспорт не запитали. На 3 день запитав, чому генератор не вмикають (при бронюванні казали, що він є) - отримав хамський випад від іншого адміністратора - "нащо вам те світло? Люди прийдуть з роботи, ввімкну генератор. І вщагалі - в номері тепло, що вам ще треба?" При виселенні попросив відкрити шлагбаум в чергового адміністратора - отримав "це не моя робота, шукайте там Стьопу, він вам відкриє" Від їхньої постілі починається алергія. Сховище є, але в ньому смердить хімією для прибирання чи прання
-
Nadiia Slobodian ★★★☆☆
із переваг: + гарне місцерозташування + наявність укриття (яким, на жаль, довелось вночі скористатися) + пізнє заселення + дууууже приємні та ввічливі прибиральниці: щодня пропонували зміну рушників, засобів гігієни і постілі) + наявність одноразових тапочок та шампуню/гелю (але тут нюанс, що баночки підписані, але по факту мила голову гелем для душу, бо переплутали наповнення. неприємно) недоліків значно більше, на жаль: - стан номерів бажає бути кращим: старенькі меблі, обляпані стіни не понятно чим, подерті обої (чи шо то таке), неймовірно брудна та ржава сантехніка. мій душ мені доводилось самій перекручувати, бо він нормально не працював - розташування номера якесь дивне, вхід на четвертий поверх межує із банком - денне світло тільки з малесенького вікна( знаю, що ж номери з панорамними вікнами, але у моєму випадку його не було відсутня будь-яка можливість зробити каву/чай в номері. з техніки тільки холодильник та фен. писало, що в номері є можливість по прасувати речі, але по факту цієї можливості не було також був момент, що мене попросили відмінити бронювання на букінгу та оплатити на місці. в силу складної і довгої дороги — погодилась, бо хотілось просто відпочити. з одного боку, розумію, що хочуть зекономити на комісії, але без сервісу я б про них взагалі ніколи б не дізналась як бюджетний варіант на кілька днів, то може бути, але вдруге навряд повернусь
-
Анна Зіньковська ★☆☆☆☆
Номери в готелі виявилися дуже маленькими, з відверто старими меблями. У деяких номерах «вікна» є тільки формально — насправді вони виходять у загальний коридор, тож природного світла немає. Стан сантехніки — максимум на трієчку: частина брудна, частина поламана. Полотенце для ніг дісталося у старих застіраних плямах чи розводах. Сервіс — окрема історія, і, на жаль, дуже неприємна. Ми бронювали два номери: один на дві доби з двома окремими ліжками та один на добу з двоспальним ліжком. У підсумку отримали обидва з двоспальними ліжками. При цьому нам завчасно не пояснили, який саме номер треба буде звільнити. Коли частина компанії виїхала з одного з номерів, через пів години виявилося, що ми мали звільнити інший — той, який був заброньований на дві доби. Довелося терміново переносити речі з номера в номер, хоча сенсу в цьому не було — в обох ліжко було спільне. Під час з’ясування ситуації адміністрація дозволила собі матюкатися «під ніс» (що неприпустимо для сфери гостинності), хоч і допомогли перенести сумки. Додатково, після цього ми ще хвилин десять чекали на рецепції, поки вирішать, у який номер нас таки заселити. Готель справив вкрай негативне враження — і за умовами, і за обслуговуванням. Не рекомендую.
-
Maria MUA ★★★★★
Вже вдруге тут гостюємо. Все чудово
-
Сергей Думанский ★★★☆☆
Непогане місце, але у них пробоема з рушниками або порошком яким вони їх перуть... ну дууже смердять коли мокрі.. Місце норм, все нове, є парковка і близько до центру, але їдьте зі своїми рушниками.
-
Надежда Дубова ★★★★★
Зупиняємося в цьому готелі вже вдруге, співвідношення ціна - якість чудова! Відпочивали з друзями! Номери затишні та чисті! Матрац зручний! Не дивлячись що це майже самый центр міста, - досить тихо! Є парковка із шлагбаумом! Тепер раджу цей готель усім знайомим
-
Iryna Green ★★★★★
Чудовий готель, дуже чисто, не знаю в якому році був ремонт але виглядав номер чудово, сучасно, охайно. Дуже зручне розташування а особливо що є парковка. Тихо не зважаючи на те що центр міста.
-
Михайло Назаревич ★★★★☆
Простий доступний готель.В центрі міста.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Етюд?
Етюд знаходиться за адресою вул. Ивана Франко, 20A, захід до, вулиця Ярослава Стецька, 3а, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Етюд?
Зв'язатися з Етюд можна за номером телефону +38 (068) 660-04-50
Як можна дістатися до Етюд?
Дістатися до Етюд можна за посиланням