Відгуки

  1. Olya Bugay ★☆☆☆☆

    НЕПОВАГА до клієнтів на найвищому рівні. І на прохання перетелефонувати мені - не вистачає сміливості! Адміністрація на свій розсуд скасовує бронювання через букінг, робить це вночі, щоб коли ли ви прибули зразку до Львова у вас був шок, що вас скасували десь о 2.00 ночі, коли я їхала в потязі. А тепер увага!!!!! Адміністрація навіть не брала від мене слухавку, коли я телефонувала разів 20, і на наступний день також. Просто дівчатка (адміністратори) не можуть двох слів звʼязати, щоб пояснити ЯК ТАК ТРАПИЛОСЯ? Що скасування відбулося о 2.00 ночі з їх сторони ( хостелу). А ще.. Єдине, що вони сказали ( і то, це трапилось коли я телефонувала з іншого номера), що типу не можна бронювати лише 1 ніч, бо їм мало 600 грн, треба хочаб 2 ночі…. ( сказали це в день мого заселення), це, мабуть, вони собі такі правила видумують вночі. Де на букінгу це вказано, де? Я бажаю вашому хостелу «процвітання» та всього найкращого, таких же клієнтів як і ви.

  2. Вікторія Шевчук ★☆☆☆☆

    жахливе обслуговування! Забронювали номери майже за тиждень до поїздки, спочатку нас виселили з номерів і запропонували місця-ліжка. В день заїзду перенаправили нас на іншу адресу. Прибувши, ми були в шоці, тому що наші місця продали іншим людям! Адміністратор сказав, що нас не мало бути, хоча за три години до цього ми отримали повідомлення, що нас чекають. Адміністратор хам! В результаті залишилися без житла( обходьте це місце десятою дорогою!

  3. tetiana tetiana ★☆☆☆☆

    Ночували в хостелі цієї мережі за адресою Саксаганського 20. Розташування чудове: історичний центр, саме серце Львова. Зручна транспортна розв'язка. Але. Замість місця для ночівлі нас очікували хамство та антисанітарні умови. У першу ніч власниця попередила, що не встигла підсохнути наша ковдра після прання – насправді ж там була погано запрана пляма сечі. Коли заселялися вдруге, через декілька днів – у тому ж самому номері вже просто стояв стійкий запах сечі, на підлозі біля ліжка була мокра пляма невідомого походження. Склалося відчуття, що за час нашої 2-денної відсутності там ніхто не прибирав. Стіни брудні, в залишках невідомо чого від попередніх постояльців. На подушках волосся. Підлога та батарея біля ліжка в цьому десятиріччі, вочевидь, не милися. Сам номер в підвалі сирий і душний. У туалеті розбитий зливний бачок і весь час протікає вода. Але зіркою цього ансамблю є співвласниця, яка поселяє гостей. Хочете щось запитати, отримати допомогу - готуйтеся до спілкування з хабалкою. Ввічливі з вами будуть тільки до моменту, поки прикладете картку до терміналу. У другу ніч ми прострочили бронювання, але замість підійти в назначену годину і нагадати, або ж запропонувати доплатити за прострочення – власниця просто вигнала нас криком з кімнати в коридор, не давши навіть перевдягтися, бо під дверима вже стояв її наступний клієнт, для якого теж вочевидь не треба буде прибирати. Оминайте це місце десятою дорогою, якщо вам дорогі ваше здоров'я і нерви. Ми в цей гнидник більше ні ногою.

  1. Podhorna K.A. ★★★★★

    Всіх підтримую,яким не сподобалось в хостелі і незадоволені і невиспались тоже і навіть які захворіли лікувать повинні адміна,або дать сдачу,якщо він не може позакривати вікна хоча б наніч і запросити господарку,яка б навела порядок і постіль потравила і навіть якщо б ціна була 250гр.,то стірки б вистачило і на остальних якби,а не тільки на свою драну постіль,вообще я тоже не в гуморі,але він мені ще закрив потім ротік і хотів взагалі виселить,коли я покупалась і навела в душовій порядок і поприбтрала за собою,це вообще нагльож з його боку,адже я нормальна дівчина,а не шльондра якась нечемна,а в нього все навпаки наверно,причому іноді вночі де він спав чи то в інших я чула стогін дівочий і хтось втіхаря нібито заходив ночью);

  2. Діма Чередніченко ★★★★★

    Хороша ціна, привітний персонал. Однозначно рекомендую!

  3. Yorik Boss ★★★★★

    Чудове місце для ночівель на кілька днів. Центр міста, одна зупинка трамваю до ратуші (хоча швидше пішки), Пузата Хата за 100метрів через два дома. Поруч продуктовий магазин та банкомати. Капсульна система ліжок додає усамітненості вночі.

  1. Олена Таненко ★★★★★

    Недалечко від центру, оперного театру,площі Шевченка.Адміністратор чемний,привітно зустрів,показав все.Молодці.

  2. Anna Hrechko ★★★★★

    Вже вдруге добровільно зупиняюсь в цьому хостелі і напевне приїду ще не раз.. А1 - це бюджетність, повна відповідність фото на сайті реальності, розташування в самому центрі міста, в декількох кроках від парку, головної площі, Пузатої хати

  3. Володимир Антименко ★★★★★

    Хороші умови, комфортні ціни і саме головне 5 хвилин до центру, дуже зручно рекомендую як і на одну ніч так і для довго тривалого проживання.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса А1 Hostel?

А1 Hostel знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 8, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону А1 Hostel?

Зв'язатися з А1 Hostel можна за номером телефону +38 (073) 094-08-88

Як можна дістатися до А1 Hostel?

Дістатися до А1 Hostel можна за посиланням

Advertisements