Замовили суші на само вивіз, хлопчик по телефону сказав час очікування 40 хвилин. За час спитали одразу, бо це було важливо. Приїхали ми через 50 хвилин, сказали, що замовлення ще не готове і треба зачекати ще 15 хвилин. В результаті суші ми отримали через 1 годину 20 хвилин! Це не нормально, майте повагу до ваших гостей, клієнтів, навчіться правильно казати час очікування! Якби ми знали, що треба буде стільки чекати, не замовляли би!
Фотогалерея
Відгуки
-
Alina Zhdaniuk ★☆☆☆☆
-
Аріна Татімова ★★☆☆☆
Замовляли з хлопцем доставку з цього закладу вже не вперше. Перший досвід був дуже вдалим — їжа приїхала з відділення на Поштовому. Тоді все було смачно: суші-бургер мав багато риби, тісто було добре просмажене, загальне враження — на відмінно. Але, на жаль, цього разу доставка була з Ватутіна, і якість страв суттєво відрізнялася. Мій суші-бургер був сируватий, тісто непропечене, риби майже не було, а те, що було — нагадувало залишки. Авокадо в начинці зовсім трохи, і за смаком — несвіже. Хлопець замовив сет «Міябі Саамон» — роли в ньому приїхали різного розміру і виглядали дуже погано. Фото встигли зробити лише бургеру, але й цього достатньо, щоб показати різницю в якості. Наступного разу обов’язково замовлятимемо тільки з Поштового. Не перший досвід з цим суші-баром.
-
Богдан Кальной ★★☆☆☆
Брали суші на самовивіз, діє акція 2+2, тут все чесно. Щодо самих ролів, то тут, м'яко кажучи ну зовсім "не дуже"-половина ролів криво порізані, деякі шматки занадто малі, а деякі великі. Роли розпадалися, сир в більшості зовсім не має смаку, на деяких ролах аж занадто тонка риба, з восьми видів ролів смачними були лише два. Нажаль, у деяких суши-барах можна взяти набагато смачніші роли, притому що, заплатите Ви на 40% менше!
-
Marianna Efremova ★★☆☆☆
Останнім часом дуже зіпсувалося. Постоянно чогось немає. Особливо сира філадельфії. Офіціант не знає чого саме немає. Підходила до нас 3 раза. Ми кожен раз змушені були вибрати щось інше. Після 3го разу сказала що заказ буде через 1/ 1,5. Мені вже здали нерви і ми поїхали додому.
-
Natali K. ★★★☆☆
Замовлення довелося чекати майже годину, при тому,що зал був майже порожнім, це засмутило нас. Добре, що все замовлене виявилося дуже смачним
-
Mrrzztt ★★★★☆
+ Персонал привітний, суши приготували хвилин за 15, коктейлі сподобались, чисто і атмосферно. Заклад доволі просторий. Не дорого. - Замовляли два різних коктейлі, для обох не було інгредієнтів, довелось замовити інші. Під столом повзав енергійний тарган. Загальне враження хороше, не шкодуємо що завітали.
-
Nata Lia ★★★★☆
Непогане місце. Трохи довго чекали на офіціанта, але замовлення принесли доволі швидко. Суші смачні. Класна акція 2+2.
-
Светлана Борисенко ★★★★☆
Кафе сподобалось. Смачна кухня, уважні офіціанти, гарний інтер'єр. Довго чекала замовлення - 50 хв. Але були зайняті всі столики, то ж, можливо швидше не встигали. Поставила 4 зірки, а не 5, через те, що немає терміналу для оплати банківськими картками. Це значний мінус в наш час.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кіоко?
Кіоко знаходиться за адресою 50000, вулиця Ватутіна, 31, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Який номер телефону Кіоко?
Зв'язатися з Кіоко можна за номером телефону +38 (098) 385-69-69
Як можна дістатися до Кіоко?
Дістатися до Кіоко можна за посиланням