Відгуки

  1. Оля Наумович ★★★★★

    Чудовий готель у Львові: чисто, затишно, привітний персонал і зручне розташування. Залишилися дуже задоволені, обов’язково повернемося!

  2. valeria_moskalenko ★★★☆☆

    Залишались з великою родиною на 2 ночі у готелі , після чого у нас змішанні відчуття: місцеположення- ідеальне, зручно добиратись всюди, шикарний вид на театр та ялинку , з цим дуже повезло! Номери чисті, просторі, є все необхідне. АЛЕ! В крилі , в якому знаходились номера одних родичів ( 307,308,309) - не було гарячої води! Вода була або літня, або холодна. Йшли митись до номерів іншого крила, в якому вона була (304,305,306). Стосовно сервісу - він досить поганий, на нашу думку. При заселенні і всіх послідуючих разів, коли ми приходили із чимось до рецепції- нікого не було на місці, завжди стояли табличка « адміністратор може бути на 5-му поверсі » , тому кожен раз ми повинні були бігати на 5, потім на 3 поверх ( де номера) , бувало разом з багажем , що звичайно було взагалі не комфортно. За кафе, де подавали сніданок - я взагалі мовчу. Я не знаю, як власники готелю обирали персонал в офіціанти, але це жах. Хлопці не вітались, не прощались, не відповідали , а могли ігнорувати, забували за замовлення, ми чекали сніданки по 15-20 хв, хоч і замовляли саме меню ще з вечора. Могли буркати, наче ми змушували їх робити не зрозуміло що. Гостинності і ввічливого спілкування було 0. Хоч і кухня була досить достойна. Словом, загальне враження змішане, рекомендую звернути увагу на проблему з водою та персонал, адже ціна за номери не маленька, сам готель має багато потенціалу, але ось такі дрібниці псують враження.

  3. Olha Avramenko ★★★★★

    В серпні втретє за 2 роки була а цьому готелі і можу впевнено сказати, що з кожним роком готель стає кращим! Я в захваті від готеля! Я була з дітьми і минулого разу нам подарували квитки в дитячий центр, діти були щасливі, я мала час попити спокійно каву) дякую). Цього разу ми о 7 ранку виселялись і не встигали на сніданок (він з 8 ранку), то нам сніданок запакованих віддали ввечері попереднього дня) дякую! Сніданок смачний, вибір гарний) Ми брали 4 різних і все було смачне) Розташування готелю просто шикарне! З нашого номеру було видно оперу. Номери чисті, в душі багато різних засобів. В номері є кава, чай, цукор. Ціна готелю помірна. Хотіла відзначити дівчину з рецепшина Тадею (наче таке ім'я, дуже рідкісне). Приємна, професійна, доброзичлива дівчина.

  1. Serhii Beschasnyi ★★★★★

    Приємні рецепціоністки, гарні краєвиди з вікон готелю.

  2. Микола Поволяшко ★★★★★

    Чудовий готель. Чисто і охайно в номерах. Привітний персонал. Сніданки смачні. В номері є окрема кухня, а санвузол чистий і охайний.На третьому поверсі є місце для куріння. Гарне розташування в самому центрі міста. Мені дуже сподобалося проживати в готелі.

  3. Natali Novitskaya ★★★★★

    Супер готель. Якщо доведеться зупинитися ще раз, то тільки тут. Номер-студія обставлений зі смаком. Є все необхідне і деякі декоративні аксесуари. Панорамні вікна сподобались, навіть зробили в номері невелику фотосесію. Було приємно проживати в такому номері.

  1. Alexa Datsko ★★★★★

    Прекрасний готель, з дуже привітним персоналом. Тут тобі готові допомогти, дати відповіді на усі питання. Персонал готелю 100% професіонали! Чисто, затишно, атмосферно, з вражаючим видом з номеру.

  2. Анна Воронина ★★★★★

    Файний, вельми уважний персонал, гарні сонячні номери із соковито-жовтими стінами, великі панорамні вікна, з яких видко Ратушу. Є сніданок Мінуси: заїзд лише з 12ї, непомиті панорамні вікна

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Opera Passage Apart Hotel?

Opera Passage Apart Hotel знаходиться за адресою проспект Свободи, 27, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Opera Passage Apart Hotel?

Зв'язатися з Opera Passage Apart Hotel можна за номером телефону +38 (063) 649-68-86

Як можна дістатися до Opera Passage Apart Hotel?

Дістатися до Opera Passage Apart Hotel можна за посиланням

Advertisements