Рідко пишу відгуки, але це просто жах. Замовили крильця, картоплю і джекси з м'ясом. Замість крил нам подали кості з залишками м'яса. А в джексах сире м'ясо. Єдине що можна було їсти це фрі. Люблю купувати відра з куркою і картоплею, але не в закладі що на Університетьській. Сказати що це треш це нічого не сказати. Власники думаю вам доведеться зачинити цей заклад з таким відношенням до клієнтів. Не рекомендую!!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Лилия Олексюк ★☆☆☆☆
-
Олена Орелецька ★☆☆☆☆
Касир проявила неповагу до відвідувачів та відсутність туалету де є посадкові місця рухається не правильним з боку планування даного закладу. Не рекомендую даний заклад
-
DimaSlime99Ua ★☆☆☆☆
Бичка на касі, не виразно розмовляє, важко її зрозуміти. Всім наср*** на ваші зауваження. Кухар чисто по оголошенню. Неякісне обслуговування і несмачний рап. Обірваний лаваш, постійно тече соус. В котре переконався що заклад для п'яного бичья.
-
Влад Продан ★☆☆☆☆
03.01.2222 Ми завітали до Апетті, замовити рап. Отримавши замовлення, воно було ніяке як і дівчина яка нас обслуговувала. Міняйте персонал
-
Inna Karpuk ★☆☆☆☆
Не звертаючи увагу на зручне розташування та наплив людей у закладі у нічний час - сервіс «хромає» Замовити крильця, після очікування близько 10хв, озвучили готовність замовлення. Забрали крильця, одразу звернули увагу на не дуже апетитний колір самих крилець - спершу вирішили спробувати,раптом лише на вигляд вони «пригоріли» а смак буде нормальним. На жаль, помилились. Підійшли до касира Люби - уточнити чи такого кольору крильця мають бути - одразу почули відповідь , що страва готується по таймеру і в іншому випадку будуть сирими . Давши можливість попробувати за наш рахунок страву , касир всерівно відповіла «Нуу, вони готуються по таймеру..» Порада керуючим посадам закладу, контролювати частоту зміну олії та принаймі показати персоналу як мають виглядати соковиті , не сирі та смачні крильця) Бо склалось враження , що для них це норма - що крила дуже сухі, зато не сирі)))))
-
Oksana Yemshyna-Hotsko ★☆☆☆☆
Єдиний плюс цього закладу, що цілодобовий та у зручному місці. Асортименту в наявності немає, тому якщо чогось хочете з меню, не факт, що буде. Персонал рухається як сонні мухи, хоча людей багато і це видно. Немає розхідного матеріалу , наприклад кришечок для стаканів на каву і персоналу все одно. Тому краще зайти поруч у магазин цілодобовий
-
Roma Kravts ★★★★☆
коли голод вночі нападає, завжди сюди я потрапляю.
-
Соня Славівна ★☆☆☆☆
Обслуговування на отєбісь Сосиска заморожена? І так сойдєт! Касирша обслуговує не почерзі А хто їй подобається, а ти стій чекай З "кухні"замовлення лєгонько швиряють, щоб не кинути прямо в тебе. Ціни как би норм І людей багато Но... обслуговування бажає кращого Хоча б не камінна мінна в якої на лобі написано, що ти не туди зайшов Дівчата, Якщо стомлюєтесь, не справляєтесь Робіть більше змін, а не лякайте одним виразом обличчя Всіх грошей не заробиш Плідних робочих днів!
-
Oksana Beseda ★★★☆☆
Пахне горілою олією, на термостаті дуже багато готових бургерів, а людей немає - значить їх підігрівають. Їсти не наважилась. Зал маленький, розеток немає
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Аппеті?
Аппеті знаходиться за адресою вулиця Університетська, 7а, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Який номер телефону Аппеті?
Зв'язатися з Аппеті можна за номером телефону +38 (080) 040-02-44
Як можна дістатися до Аппеті?
Дістатися до Аппеті можна за посиланням