Відгуки

  1. Ірина Царик ★☆☆☆☆

    ЖАХ та смуток!!!!!! Це така доставка додому 2 тижні, зі знущанням смс та дзвінками ТРИ дні, зі словаами "Вже в дорозі"!!! Можливо саме Ваше відділення треба ЗАКРИВАТИ?!((((

  2. Andriy Nikorich ★☆☆☆☆

    Відправили посилку 17.12 з Києва в поштомат Чернівці . Дата прибуття 18.12 до 12 години . Потім зміни по часу до 18 години 18.12. Доставка не відбулась!!! Зробив переадресацію 19.12 в 12:36 в точку видачі , але так і не відбулося доставки. Наразі 21.12 посилку так і не доставили , місцезнаходження невідоме і жодної інформації немає !!! По місту Чернівці посилка катається вже 3 доби !!!

  3. Люба Моток ★☆☆☆☆

    Сьогодні донька хотіла відправити посилку в Польшу. Звичайну біжутерію,оператор нахамила їй навіть неоглянула що знаходиться в коробці,просто золото срібло ми не відправляєм. На скільки я знаю на золоті і сріблі є проби. А тут немає нічого. Дитина прийшла додому в сльозах, операторка просто хамовита.

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Жахлива нова пошта , хотіла б дізнатися чому саме у вас на відділенні, втрачаються посилки? (або КРАДУТЬ ПОСИЛКИ❗️❗️❗️❗️❗️, нова пошта , будь ласка , наведіть порядки у вас на відділенні, або змініть всіх своїх працівників, бо це є не нормально) Чому вони не доходять на вказану адресу , навіть не встигають відʼїхати з відділення, як вже втрачена.

  2. Олексій Тихенький ★☆☆☆☆

    Жахливе відношення працівника на видачі товару. Отримував дві посилки, одна з яких була важка 110 кг, я попросив, щоб її першу видали та поставили на погрузку в автомобіль - працівник зробив принципово навпаки - спочатку видав легшу, але габаритну, перекривши можливість завантаження важкої в автомобіль. Принципово відмовився їх поміняти місцями і принципово відмовився на 30 сек. позичити рохлу, щоб я це зробив власноруч. Здавалось би маленький нюанс, але ж спробуйте посилку 110 кг поставити зверху на інші посилки... чи спочатку розбирати легшу, переставляти збоку, далі переносити важку 110 кілограмову((( Невже так важко зробити так, щоб було комфортно всім? Особливо коли в цьому немає жодних складнощів чи затрат..((((

  3. Raisa Sytnik ★☆☆☆☆

    Жахливо працюють робітники терміналу, безвідповідальні, посилка у вас на терміналі вже тиждень незрозуміло де лежить, її не можуть знайти і відправити отримувачу. Номер посилки 59000775954731

  1. misha shveiko ★☆☆☆☆

    Довелось очікувати видачу посилки понад 20 хв після оплати. Виявилось, що її винесли з місця видачі вантажу назад у зал. Стоїш чекаєш і намагаєшся вияснити у працівників що проходять - як діяти.Більшість працівників тупо ігнорують запитання, просто не відповідають Якщо будеш чекати мовчки, то пройде 40-50 хв, а може, й більше. Офіційний запит надіслав. Відповідь стандартна: ''Перепрошуємо за завдані незручності. Ми передали інформацію до відповідного відділу для запобігання подібних ситуацій надалі''. В інших відділеннях НП такого не траплялось, напевно, справа у великій завантаженості, але питання не в очікуванні, а в ставленні до клієнтів. Номер накладної - 20450474829409.

  2. Маріанна Бойчук ★☆☆☆☆

    Доброго дня! В першу чергу що хотілось би сказати про 1 віділення Нової Пошти (мікрорайон Гравітон) це те що обслуговування просто лишається не тільки бажати кращого а напевно змінити керівництво щоб було краще відношення до клієнтів.Не перший раз коли йду отримувати свою прсилку чекаю по 30-40 хв.А причина в тому що вони навіть не знають де вона тобто вони її загубила або не знають навіть де її шукати.Я все розумію,буває різне багато посилок можливо мало персоналу. Така ситуація переді мною чекає молода мама з маленької дитиною яка постійно плаче бо стомилась теж чекати.Мамочка підходить і питає скільки ще чекати на що їй нічого не відповіли почекала вона десь ще хв 10 і їй принесли посилку.При тому що у неї було 2 посилки, другу вона так і не отримала тому що її так і не знайшли.Сказали їй прийти завтра коли її знайдуть. У загально вона там відчекала щоб отримати одну посилку 1.5 год, а другу так і не отримала. Ну а тепер про мене чекаю я вже 30 хв при тому що 3 клієнта переді мною отримали свої посилки і десь 5 клієнтів після мене які чекали теж отримали свої посилки, а я вже не витримую і підходжу до сиійки працівника НВ і питаю з приводу своєї посилку. Взяли мій талон, подивились щось по комп'ютеру нічого не сказавши відали назад талон.А я лишаюсь чекати далі.Чекаю я ще хв 7 а потім питаю скільки ще потрібно чекати на що мені відповіли грубим тоном "Скільки буде треба, постараємось пошвидше".Чекаю ще пару хв.Потім підходжу ще раз до працівника і прошу перенести отримання моєї посилки на завтра тому що вже терпіння і часу не було чекати на що мені відповіли що знайдуть і передзвонять.Взагальному я там відчекала десь хв 45.Пройшла майже доба так ніхто і не подзвонив. Розумію все, буває всяке, але хоть підійти до клієнта і сказати що сталась така ситуація не можемо знайти посилку і запропонувати варіанти вирішення цієї ситуації. Тобто поки сам 5 разів не підійдеш тобі ніхто нічого не скаже.Пройшла ціла доба, я могла там чекати і день так ніхто би не підійошов.Напевно би о 20.00 закрили б вілілення, пішли додому і навіть не замітили що хтось лишився всередині.Вибачте але вже наболіло це вже третій раз трапляється.

  3. Андрій Буліга ★★★★☆

    Хороші працівникі

  1. Максим Ковальчук ★★★★★

    Та нормальок

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса New Mail?

New Mail знаходиться за адресою Руська, 248о, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58009

Який номер телефону New Mail?

Зв'язатися з New Mail можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до New Mail?

Дістатися до New Mail можна за посиланням

Advertisements