Готель в самому центрі Львова з плюсів це все. Для чого вказувати на букінгу про безкоштовну парковку, якщо на всіх гостей її не вистачає, ви вводите людей в оману. Я особисто завжди обираю готелі з власною парковкою, щоб заїхав і тебе нічого не хвилювало, а вийшло так, що потрібно її ще знайти і оплатити. На букінгу вказуйте шановний «готель» про те ,що парковка є, але за наявності вільних місць, так людина хоч розуміє на що їй розраховувати. В номері дихати було не можливо, спати не можливо ,кондиціонера немає, жара страшна. Я взагалі не розумію як такі факапи і не зручності можуть бути в готелі такого рівня. Все таке пафосне на вході, на тому все і закінчується, а по факту пшик... Був ще нюанс який сильно обурив, то це проблема комунікації працівників з гостями. Одним словом цей готель один великий мінус! У Львові є набагато кращі варіанти готелів, з хорошим сервісом, а цей одне розчарування.
Фотогалерея
Відгуки
-
Oksana Hrytsan ★☆☆☆☆
-
Анна Брагарник ★★★★★
Чудовий розкішний готель у центрі Львова. Персонал ввічливий, професійний. Смачний сніданок, що входить у вартість.Година спа , що входить у вартість номеру. Вайфай і парковка у вартості номеру, дуже зручно під готелем машина у центрі Львова. Електро зарядка під автомобіль в 400 метрах. Готель в який хочеться вертатись постійно. Дякую вам за чудовий вікенд
-
Toma Bondar ★★☆☆☆
Змішані враження…Доволі привітний, стриманий і ненавʼязливий персонал, гарний холл і рецепція…стиль, звісно, на поціновувача…класика, але все доречно і витримано. Парковка під готелем на дорозі на пару авто і все…як не пощастило-шукай паркінг, де хочеш. Сніданок…найбільше розчарування, напевно, бо пішли незадоволеними і голодними. Для дітей були передбачені сирники і млинці, очевидно..але їх вже не було як ми прийшли, люди один за одним заходили, заглядали і сумно закривали пусті контейнери. На запитання, коли будуть сирники офіціанти відповідали «готуються»..те саме з яєшнею..закінчилася-і ніхто не переймається.. «готується»…вона вже має бути готовою, коли залишається мало-за цим треба слідкувати офіціантам, а не вештатися без діла по залу…сирники таки принесли..коли ми вже поїли що було..навіть повідомили нам про це…наче й чемно…але це радше виглядало як знущання…невчасно і недоречно. Якось так. Більше точно не зупинимося.
-
Evgeniia O'Connor ★★★★☆
Готель має вигідне розташування - у самому серці Львова, в імпозантній будівлі з вишуканим інтер’єром. Номери просторі, елегантно оформлені, створюють атмосферу заможності та комфорту. Втім, попри зовнішню розкіш, деякі практичні аспекти проживання залишають неоднозначне враження. Під’їзд до готелю організований незручно: майданчик перед входом постійно заставлений автомобілями, що ускладнює навіть коротку зупинку для висадки пасажирів чи вивантаження речей. Особливо це відчутно у несприятливу погоду. У нашому випадку йшов дощ, і, на жаль, персонал біля входу обмежився формальним жестом замість активної допомоги, що додало стресу в момент заїзду. Розміщення з домашніми улюбленцями в готелі можливе, але супроводжується низкою обмежень: перебування тварин заборонене у всіх спільних зонах, включно з рестораном. При цьому сервіс доставки їжі в номер має дуже обмежене меню, яке включає переважно канапки та закуски. Як наслідок, ми змушені були вечеряти поза готелем, хоча охоче залишили б цей прибуток у Nobilis. Сніданок приємний і досить різноманітний, особливо хочеться відзначити смачні сирники. Ще один момент, який варто врахувати: вікна в номері були повністю заблоковані, без можливості навіть часткового відкривання для провітрювання. Попри комфортну температуру, повітря здавалося важким і застійним. Я часто буваю у Львові й завжди відкрита до нового досвіду. Цього разу Nobilis подарував змішані враження: естетика і сервіс - на рівні, але увага до практичних деталей могла би бути вищою. Ймовірно, наступного разу оберемо інше місце, яке краще відповідає нашому стилю подорожі.
-
Андрій Прудніков ★★☆☆☆
Дуже любили часом зайти в лоббі бар на десерт або щось легеньке, наприклад карпаччо. Було недешево ,але завжди БЕЗДОГАННО. Але ,нажаль, це в минулому.Не берусь судити з професійного боку подачу блюд, але ще жодного разу не бачив щоб 'карпаччо"подавали без помідорів чері. На запитання : чому сьогодні так? почули у відповідь : " Така тепер подача" Про хліб і соус довелось також нагадувати, бо ,мабуть також не подали б. Щоправда, помідори, запропонували принести окремо. Звичайно, це дрібниці, але дивує інше: скільки можна зекономити на трьох помідорчиках чері? і чи вартує ризикувати репутацією заради такої "економіі" Як на мене, якщо блюдо не рентабельне, то краще його взагалі прибрати з меню, а ніж здешевляти таким дивним чином.
-
Yuriy Boyko ★★★★☆
Гарний готель з претензією на оформлення в аристократичному стилі. Пощастило навіть запаркуватись поруч...
-
Mila Chrestyana ★★★★★
Супер готель! Чудове розташування . Хороше відношення персоналу до клієнтів.Номера чисті, комфортні , прибирають на совість! Кухня смачна . Рекомендую.
-
Andrii Titov ★★★☆☆
Готель класний, персонал байдужий. Тапочок не було, їжу в номер принесли не те, що замовляли.
-
Kristina Ko ★★★★★
Користувались послугами спа. Сауна хороша. Все чисте та охайне. Є джакузі з гідромасажем, м'який куток де можна посидіти та випи чаю і подивитись ТВ. Рушники з тапочками знаходились в самій сауні. Не сподобалось, що одна роздягальня лише працювала.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нобіліс?
Нобіліс знаходиться за адресою вулиця Олександра Фредра, 5, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Нобіліс?
Зв'язатися з Нобіліс можна за номером телефону +38 (032) 295-25-95
Як можна дістатися до Нобіліс?
Дістатися до Нобіліс можна за посиланням