Відгуки

  1. Tetiana Datska ★★★★★

    Були тут у травні 2025 року. Спочатку прийшли на сніданок, але потім повернулися ще й на обід тому що все було дуже смачно. Але особлива подяка дівчині-офініантці з довгим рудим волоссям (не знаємо як її звати). Вона була надзвичайно привітною та любʼязною, тому хотілося прийти туди знову. У чоловіка якраз був День народження і завдяки їй у нас склалося прекрасне враження про заклад та був чудовий настрій.

  2. Iuliia Demianchuk ★★★☆☆

    Мені сподобалачя тереса на вулиці , обслуговування було приємним. А от блуд розчарував: я шукала щось цікаве в меню в районі, і захотілося боул з креветкою. Найгірше в тарілці-старий огірок, він був в'ялим і в товстій шкурці. Я його повністю залишила. Паростки були жовтими і неапетними, без них було б краще. Загальний смак страва не був апетитним, сподіваюся, в кухаря просто невдалий день , а не звичка так готувати.

  3. Helen Art-Gatc ★★★★★

    Перший заклад в Чернівцях який ми сьогодні відвідали. Сніданок був супер, дуже смачні сирники. Повернулись сюди і на обід за сирним раменом, і це була класна ідея. Дуже смачно. З нюансів тільки кава - чомусь я очікувала спешелті, чи як в рівні кавʼярень третьої хвилі, але капучіно був прохолодним, не дуже ароматним в плані якості кавового зерна. Але цей нюанс не зіпсував враження.

  1. VivantIrene ★★★★★

    Затишне місце. Є кілька веган-опцій, серед яких перша, друга страви і салат. З рисом вийшов пересол, але, думаю, попередньо можна попередити кухню щодо ваших вподобань.

  2. Настасія Брень ★★★★☆

    Затишно, красиво і смачно. Водночас замовлення несли більше 30хв, хоч у закладі було лише 2 зайнятих столики. Проте вибачились у вигляді знижки -20% на чек. Варто оновити фото на меню, бо не відповідають опису. Загальні враження позитивні, нам було смачно!

  3. Oleksandr Voloschenko ★★★★★

    Був дуже приємно здивований якістю страв, все що замовив сподобалось. Збалансований смак хумусу, чудовий олів‘є, ніжне соте з морепродуктів і на десерт одні з кращих сирників в заварному кремі, навіть чай не банальний (брав ягідний). Той випадок, коли не жалкуєш за жодною витраченою гривнею. Дуже рекомендую. Єдине зауваження, перегляньте якість питної води в графінах, на смак як з водопроводу(хлорована), можливо щось з фільтром.

  1. Yuriy Seheda ★★★★★

    Завітали в Рум Рум в першій половині дня. Відвідувачів було мало, персонал привітний і відразу прийняв замовлення. Принесли каву з водою, що надихнуло на справжню якість. Поки випили каву, принесли замовлення. Все було надзвичайно смачно, блюда з великою кількістю зелені та овочами, ніжні омлети, морепродукти. Отримали велике задоволення від відвідування цього кафе. Цікавий у них, пардон, туалет. Проходили ввечері біля кафе, там не було де впасти яблуку - всі столики були зайняті. Рекомендую, як гастро-кафе.

  2. Nastia Nosaeva ★☆☆☆☆

    У данному закладі за такі ціни повинно бути хоча б не самообслуговування! Розумію, що центр міста та атмосферність закладу дозволяє за шматочок еклеру платити 60-75 грн, але дуже не сподобалось що ніхто не допоміг піднести до столику замовлення, яке було на 600 грн. До цього ж - всі десерти не були смачними, начинка всюди одна й та ж. Також не сподобалось, що в закладі досить шумно, діти за сусіднім столиком не дозволяли провести бесіду. Привезли батьків з іншого міста показати данний заклад - розчарувались на всі 100%. Більше не поведусь на гарні картинки!

  3. Olha Vikiriuk ★★★★★

    неймовірно затишне місце, завжди привітний персонал та смачнюща кухня. Єдине, що там варто пропустити - це бургери. Для тієї гами смаків, яку пропонує заклад, бургери здаються простими, з прісним смаком і ховаються на фоні інших страв, які настільки гарно пропрацьовані і по спеціях, і по презентаціях, що як тільки покидаєш заклад, одразу хочеться вернутись ще і потішити свої смакові рецептори новими шедеврами.

  1. Viktor Kondratov ★★★★☆

    Приємний та затишний заклад, ввічливий персонал, смачна їжа, відмінні сніданки. Тут сподобалось майже все: інтер'єр, їжа, фонова музика, вибір страв, кава, гарний вид за столиком біля вікна. Щоправда, є один нюанс, за який доводиться зняти одну зірочку, і на який варто звернути увагу в подальшому. При оплаті рахунку, хотілося б, щоб офіціант називав суму для оплати, а не просто мовчки підсовував термінал, а також залишав чек у кружечці, яку приносять для чайових. Бо приносячи на стіл пусту кружку після оплати рахунку, це виглядає ніби просто напрошуєшся на чайові. Ніхто ж не проти залишити певну суму, якщо сподобалось обслуговування (а воно у вас доволі непогане), але хотілося б, щоб це виглядало більш невимушено. Загалом, враження від закладу хороші, будемо навідуватись сюди у майбутньому.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Room Room?

Room Room знаходиться за адресою вулиця Чайковського, 5, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Який номер телефону Room Room?

Зв'язатися з Room Room можна за номером телефону +38 (066) 014-02-90

Як можна дістатися до Room Room?

Дістатися до Room Room можна за посиланням

Advertisements