Відгуки

  1. Kyrylo Voznyi ★★★☆☆

    Чудова їжа, приємний персонал. Проте будь ласка додайте більші пакети для картоплі коли замовляють люди з собою. Дуже маленький пакетик, і як результат, як лиш ти забираєш пакет зі стійки вся картопля розсипається і перемішується з серветками і коробкою від бургера чи рола, що не гігієнічно взагалі.

  2. Іван Роман ★★★☆☆

    Дуже подобається ваш заклад, бургери були смачними, а от батат - відверто розчарував. Мало того, що маленькі діпи, так ще й все пригорівше. Можна було хоча б масло змінити перед приготуванням? Дякую..

  3. Володимир Швець ★★★☆☆

    Бургер не дуже смакує булочка розвалилась від двох укусів В залі тхне кухнею

  1. Ігор Старко ★★★★★

    Відвідав OZZY — залишився приємно вражений. Швидке обслуговування, приємна атмосфера, стильний інтер’єр і смачна їжа. Бургер був соковитий, картопля фрі хрустка, а фірмовий соус — взагалі топ! Особливо сподобалось, що є окрема зона для дітей і продумане дитяче меню. Загалом — чудове місце для перекусу з сім’єю або друзями. Рекомендую!

  2. Тетяна Підгірець ★☆☆☆☆

    Були там вперше і востаннє! Жахливе все, від обслуговування до їжі. Їжа просто ніяка, в м’ясі були дивні хрящі, несолоне на смак. Картоплю подали холодною. Нагетси були жирні і на смак схожими як із звичайного супермаркету. Нерекомендую, ну прям зовсім! Заклад залишив дуже неприємне враження про місто!!!

  3. Аліна Бойчук ★☆☆☆☆

    Як ваша забігаловка задолабала. Який вже раз, мені не докладають їжу яку я замовив та заплатив за неї. Чекаю, як ваш бізнес рухне після того як відкриють мак

  1. Olha Vikiriuk ★★☆☆☆

    Завжди ставила цей заклад в приклад, як еталон свіжої і смачної продукції. Так в принципі і є, але це стосується старих-добрих ролів і бургерів, які там готуються з закритими очима. А от що стосується новинок, заклад значно просів і по швидкості приготування, і по смаку. Сьогодні вперше спробувала крильця Турбо Баффоло по "авторському рецепту". Гидота рідкісна: перчені і нереально смердять дешевим соєвим соусом. Це і є авторський рецепт? Для чого було забирати попередній варіант крилець, якщо не вмієте готувати нові смачні крильця? Також взяла новинку "фреш рол", пісний, з хешбрауном. Хешбрауна чомусь пожаліли, це ж не м"ясо... а соус нереально перчений і взагалі не підходить до цього рола. Хотілося б повернути час і взагалі не заходити туди на вечерю....

  2. Анастасия Власова ★☆☆☆☆

    Поки я чекала замовлення спостерігала таку картину як Крістіна на скільки я розумію одна з касирів вирішила покричати на всіх Типу: чого стоїш ? Швабру поклади туди. Що підпираєш І ще й громко вознікала на інших працівників

  3. Сергей Урсу ★☆☆☆☆

    Їм тут дуже частенько , бо смачно . Але , останнім часом все більше і більше випадків коли забираю замовлення а вона не повне, переважно замовляю з собою , і вже повертатись не вигідно тому що це бере час . Смачно але обслуговування вже не те .

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ozzy Fast food?

Ozzy Fast food знаходиться за адресою проспект Незалежності, 96 А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Який номер телефону Ozzy Fast food?

Зв'язатися з Ozzy Fast food можна за номером телефону +38 (066) 904-14-31

Як можна дістатися до Ozzy Fast food?

Дістатися до Ozzy Fast food можна за посиланням

Advertisements