Відгуки

  1. Вадим Ткачук ★★☆☆☆

    Персонал привітний. Номер не сподобався. Ванна кімната вся грязна та в потьоках, унітаз не змивав, білі рушники всі в плямах, одноразового взуття немає, халату немає. В номері дуже темно як в підвалі. Не рекомендую

  2. Олена Лаврик ★★★★★

    Дуже сподобався готель, обслуговування на вищому рівні. Номер чистий та комфортний. Також в ресторані готелю можна смачно поїсти. На сніданок фуршет зі страв на вибір, безкоштовно. Дякуємо персоналу та власнику готелю за комфортні умови проживання. Якомога більше вам гарних відвідувачів і процвітання.

  3. Natalka Bug ★★☆☆☆

    Раніше завжди була дуже задоволена. Останній раз - розчарувалась. У готелі була якась конференція. Учасники вирішили що інші люди в готелі не існують. На 4му поверсі був гамір до початку першої ночі. Бо вони вирішили "посидіти" судячи із звуків за чаркою у просторі перед ліфтом. На рецепцію не дозвонилась, довелось телефонувати через номер в інтернеті. Дівчина обіцяла піднятися але результату це не дало. Другий раз мій дзвінок вже відбивали. А на ранок я прокинулася о 8 під звуки Рамштайну. На зауваження на рецепції почула "а що ми можемо зробити?". Звісно, інші ж в готелі знаходяться просто так, чи безкоштовно мабуть, що не мають права на тишу та спокій в нічний час. В номері була тріснута мильниця, зачепила хотіла покласти мило і вона розлетілась. При виселенні мені сказали що покоївка побачила розбиту мильницю. На запитання чому ж вона так прибирала що лишила побите скло у номері я відповідь не отримала. Із плюсів: непоганий шведський стіл на сніданок та привітні дівчата на рецепції.

  1. Yuliya R ★★★★☆

    В листопаді в номері холодно, опалення немає. Сушарка для рушників не працює. Опалювати можна кондиціонером, але ж це шумно і дуже сушіть повітря. В приміщенні чисто, гаряча вода є, шампунь, мило є. Стакани в номері. В принципі, нормально.

  2. Zvenyslav Lymar ★★★★★

    Дуже достойний готель за свої гроші. Чисто, охайно, затишно. Привітний персонал. Є парковка. Смачний сніданок можете сформувати за своїми уподобаннями, "шведський стіл". Єдиний мінус, якщо вікно номера виходить на дорогу, то потрібно тримати зачиненим, щоб було тихо. Але це не є великою проблемою.

  3. Андрій Андрійович ★★★★★

    Хороший готель. Сніданок на вищому рівні

  1. Игорь Кравченко ★★★★★

    Доволі непоганий готель. Персонал привітний. Номер чистий. Кухня смачна.

  2. Михайло Писарчук ★☆☆☆☆

    Прекрасний готель по інтерьєру! Але персонал непривітний, поселитись неможливо оскільки номера не прибрані. Причому бронювали заздалегіть. Рецепшен говорить що покоівки приходять тільки тоді коли збираеться велика кількість неприбраних номерів. Так що номерів вільних нема поки всі не виселяться і потім все не приберуть . Брєд якийсь

  3. SERGII SILKO ★★★☆☆

    Ночували в цьому отелі. Спочатку все сподобалось, але вночі спати не вдалося, так як в номері були комари. В номері трохи задушно бо відсутній кондиціонер, москітної сітки у вікні немає. Поруч є залізнична дорога, вікно саме виходило в її сторону... У вартість номера входить сніданок за типом шведського столу. Сніданок добрий.

  1. Allo Klient ★★★★★

    В Марсі є кафе бар ресторан і там затишно

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Марс?

Марс знаходиться за адресою вулиця Київська, 16, Малехів, Львівська область, Україна, 80381

Який номер телефону Марс?

Зв'язатися з Марс можна за номером телефону +38 (032) 224-58-72

Як можна дістатися до Марс?

Дістатися до Марс можна за посиланням

Advertisements