Відгуки

  1. Олег Буравицький ★☆☆☆☆

    Будь ласка, зверніть увагу на стан чоловічого санвузла. Перегородки між пісуарами пошкоджені та виглядають дуже занедбано. Прошу оновити та привести санвузол до належного стану. Кінотеатр в цілому вже дуже застарілий, але хочаб санвузли треба тримати в гарному стані. Дякую.

  2. Ростислав Черненко ★★★★★

    Ходив нещодавно на фільм Людина-Бензопила, це було неймовірно картинка, звук, все на висоті, посадка правильна та зручна. Ресепшн з баром оформлені стильно, персонал привітний. Попкорн смачний.

  3. Darya АІеnova ★★☆☆☆

    На касі покупки білетів працює хамло у лінзах. Спочатку питає вік, а потім коли показуєш паспорт «Я НЕ ПРОСИЛА». Вже місць було мало, і ми думали де обрати, наче одразу з порогу треба казати ряд номер. Якщо у неї поганий настрій то не треба своїм обличчям його псувати іншим, у кожного може видатись поганий день, але все одно у соціумі нормальна людина посміхається, ну трохи ввічлива. Краще вже онлайн замовити квитки. Чи піти у олімп, ніж таке відношення на пустосу місці. Вже ні на який фільм не хотілось. Якось дурно стало. Реклама хвилин 15 була. Були у 1 залі, там чисто, і звук не зникав під час фільму, дуже якісне звучання. Персонал повідомляє про тривогу і турбується про відвідувачів. За попкорном стояли у черзі довгенько, на нас вона різко зникла, хлопець на цій касі молодець, ввічливий уважний, незважаючи на бескінечний поток людей. Хлопець біля залу, який перевіряє квитки теж привітний. Весь персонал, окрім одної… Доречі Дуже попкорн смачний і напої у них)

  1. Andrii Sedelnikov (Andrii) ★★★☆☆

    Об'єктивна оцінка 3з великим мінусом, більше не можна ставити. Попкорн не відповідає якості . В залі потрібно робити хімчистку або вже міняти покриття , жахливий запах. Реклама просто дістала, йдеш у кіно щоб не дивитись рекламу , а її і тут вже пхають . 15 хвилин дивишся рекламу. Серветки до попкорну вже за окрему платню ( соромно )

  2. Ольга С ★★★★★

    Кінотеатр має кілька залів. Алкогольні/безалкогольні напої, морозиво, попкорн та інші смаколики можна купити в барі (але там величезні черги). При вході до приміщення кінотеатру співробітники перевіряють covid-сертифікати.

  3. Олена Бобошко ★★★☆☆

    Все наче добре, але коли час закриття об 21.00, а об 20.30 пролунало повідомлення про те, що закриття закладу через півгодини. В цей час вимкнули основне світло, музику. Офіціант підійшов до столу та говорить " я за посудом"! Дитина ще їла піцу. Таке враження, що тебе просто нагло виганяють!!! Але на дверях написано до21.00 , а не до 20.30.

  1. Janna Leus ★★★★★

    Мультик " Співай 2 " чудовий, ми з донькою в захваті. Всім рекомендую подивитися. Кінотеатр на вищому рівні, все охайно, сервіс на 10 балів. Персонал ввічливий, професійний. Дякую що ви є і нарешті відкрились.

  2. Роман Андрийчук ★★★☆☆

    Все нормально, тільки немає попкорну з карамеллю, раніше був , а зараз немає. З сиром і беконом гадість рідкісна.

  3. Lora 777 ★★★★★

    Кращий кінотеатр в Кривому Розі. Ввічливий персонал. З врахуванням карантинних вимог у залах приймають на 50% місць. Тому, якщо плануєте поирапити на якийсь касовий фільи - подбайте про білети заздалегідь

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Multiplex Victory Plaza?

Multiplex Victory Plaza знаходиться за адресою вулиця Лермонтова, 37, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000

Який номер телефону Multiplex Victory Plaza?

Зв'язатися з Multiplex Victory Plaza можна за номером телефону +38 (080) 050-53-33

Як можна дістатися до Multiplex Victory Plaza?

Дістатися до Multiplex Victory Plaza можна за посиланням

Advertisements