Відгуки

  1. Оксана Тхір ★★★★★

    Швидке обслуговування, ввічливий персонал, смачна кава.

  2. Aleksandr Fedorushko ★★☆☆☆

    Газ ,хороший. Заправили добре!!! Але касир має займатися не кавою і хот-догами! Ато така не розбериха то капець, всі чекають на каву... то поставте окремо людину яка буде займатися кухнею! Дякую!!!

  3. Sasha V ★☆☆☆☆

    В цілому як АЗС, досить не погана! Але виникла одна неприємна ситуація, яка змусила поставити одну зірку якості. Заїхав заправити авто, та замовив хот-дог з копченою сосискою, в якій мені попався шматок кістки, через яку я пошкодив зуб! Тепер змушений звертатися до стоматолога, який в наш час не є досить дешевим. Досить прикра ситуація, що до якості продуктів харчування!

  1. Oleksandr V ★☆☆☆☆

    В цілому як АЗС, досить не погана! Але виникла одна неприємна ситуація, яка змусила поставити одну зірку якості. Заїхав заправити авто, та замовив хот-дог з копченою сосискою, в якій мені попався шматок кістки, через яку я пошкодив зуб! Тепер змушений звертатися до стоматолога, який в наш час не є досить дешевим. Досить прикра ситуація, що до якості продуктів харчування!

  2. yvityvit Vit ★★★☆☆

    06.03.21 у першій половині дня мав нагоду заправляти авто на цій АЗС. Загалом, я давній їх клієнт, але цього разу вразила байдужість персоналу (заправників). Я був єдиний клієнт, на той час. Заправник не запропонував додаткових послуг, не протер забруднені вікна, а простояв весь час заправки заховавши руки в кишені. Я розумію, ранок був прохолодний, але раніше заправники завжди пропонували допомогу і омивач, дрова чи ще якусь продукцію (що не буду приховувати деколи навіть набридає). Але витерти брудні вікна і фари раніше це було стандартом на цій заправці. Я переконаний, що я і більшість водіїв "віддячують гривнею" за те, що їм протруть вікна, фари, стопи і номерні знаки. Але ця зміна - лінюхи, на жаль( Тому і оцінка така низька. Хоча інших нарікань немає. Ви легко можете виправити ситуацію і здобути ще більшу прихильність клієнтів.

  3. Sergii Maslov ★★★★☆

    БувГрязний газ.ЗАРАЗ НОРМАЛЬНО

  1. Oleksandr Serhiienko ★★★★★

    Нормальна заправка. Доволі вдале поєднання гарної якості пального (користуюсь і бензином, і газом Shell із вересня 2017 року) і ціни. Заправлялся заради порівняння восени на ОККО, ANP та на WOG газом, але в результаті повернувся на цю Шелл, через те, що тут найкращий газ. У перерахуванні на 100 км шляху газ Шелл точно дешевший виходить (навіть від ANP, яка постійно демпінгує). Єдине що нудно іноді чекати в черзі, коли перед тобою 4-5 людей заїхали купити кави з хот-догами, а ти маєш чекати поки тебе почнуть заправляти із-за них. Це не дуже якось кастомер-френдлі, як на мене. Персонал доволі привітний. Діє дисконтна програма. Час від часу різні акції відбуваються. Є безкоштовна підкачка для колес і парковка для перепочинку. Одним словом гарна заправка. Впевнено рекомендую всім.

  2. Dariy TEst ★★☆☆☆

    Постійно заправляюся у Львові Diesel Nitro +, був проїздом в чернівцях, заправився Diesel Nitro +, якість жахлива, неподібно на shell. На жаль, ще й заправив повний бак. Зовсім несолідно для такої заправки, нехай Shell перевірить що воти там мутять!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Shell?

Shell знаходиться за адресою E85 St, вул. Галицький шлях, 66, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 60411

Який номер телефону Shell?

Зв'язатися з Shell можна за номером телефону +38 (067) 214-59-64

Як можна дістатися до Shell?

Дістатися до Shell можна за посиланням

Advertisements