Shell
“Нормальна заправка. Доволі вдале поєднання гарної якості пального (користуюсь і бензином, і газом Shell із вересня 2017 року) і ціни. Заправлялся заради порівняння восени на ОККО, ANP та на WOG газом, але в результаті повернувся на цю Шелл, через те, що тут найкращий газ. У перерахуванні на 100 км шляху газ Шелл точно дешевший виходить (навіть від ANP, яка постійно демпінгує). Єдине що нудно іноді чекати в черзі, коли перед тобою 4-5 людей заїхали купити кави з хот-догами, а ти маєш чекати поки тебе почнуть заправляти із-за них. Це не дуже якось кастомер-френдлі, як на мене. Персонал доволі привітний. Діє дисконтна програма. Час від часу різні акції відбуваються. Є безкоштовна підкачка для колес і парковка для перепочинку. Одним словом гарна заправка. Впевнено рекомендую всім.”