Відгуки

  1. Олена Письменна ★★★☆☆

    Замовили два стейкі Рібай. Офіціант попередив, що багато замовлень на мангал (хоча в залі було небагато гостей), тому доведеться почекати хвилин 25-30. Такий час для готовки є нормою, ми із сином, який приїхав з фронту у відпустку, нікуди не поспішали. Десь, за півгодини принесли наші стейки. Подача дуже гарна, страва виглядала апетитно, поки ми не скуштували. М'ясо було не зачищене, з плівками і... холодне! На запитання, чому воно холодне, офіціант сказав, що після прожарки його залишають біля вогню відпочити. Де воно "відпочивало", щоб так охолонути, невідомо. Ми заплатили 3600 грн за два холодні стейкі, овочі гріль (ледь теплі), картопляне пюре (єдине, що було дуже смачне) та компот - і отримали несмачні, холодні страви. Ітог: атмосфера затишна, цікавий інтер'єр, поряд "поющие фонтани", офіціанти чемні, пропонують плєди (було прохолодно), але, цю чемність та атмосферу переклеслює їжа, яка у ресторані на "трійочку", тому що, саме стейки у "Чайці" готувати не вміють. За, майже тиждень перебування в Одесі, таку несмачну їжу ми ще не куштували. Можливо, інші страви готують ліпше, але, м'ясо - ні. Настрій зіпсовано, залишився неприємний осад, на жаль. Тому, рекомендувати ресторан "Чайка" не буду.

  2. Оксана Попович ★★★★★

    Приїхали в Одесу пізно ввечері,на вечерю вирішили завітати в ресторан Чайка на Аркадії Заклад гарний,вечері там панує своя атмосфера.По кухні все що замовляли було смачно,не дивлячись на повну посадку страви подавали швидко .

  3. Mrs Kate ★★★★★

    Тут дуже приємна аура приміщення:)) Смачна їжа. Здивувало позитивно, що до картоплі на грилі соус був не з майонеза, а з грецького йогурту. Пица смачна, десерти, основні страви. Обслуговування кожен раз супер. Музика. Столи засервіровані

  1. Oleh Hushchyn ★★☆☆☆

    Їжа посередня, при цьому задорога. За ці гроші очікуєш феєрію смаку, а не просто "можна їсти". Не скажу за інший час, аде ввечері в суботу обслуговування було дуже повільне - від коктейлів і до рахунку (його взагалі ледь не через адміністратора вибивали). Ще й жахливий живий "співак". Зайва зірка чисто за локацію та дизайн.

  2. Олександр Савчук ★★★★☆

    Все чудово окрім цін. Все як на курорті

  3. Наталия Бондарчук ★★★★★

    Дякуємо!Пиво смачне, офіціант Анастасія the best!!!

  1. Vitaliy Shershun ★★★★☆

    Неймовірно гарне і атмосферне місце, смачні коктейлі та морепродукти. Єдиний мінус - дороговизна.

  2. Владимир Горобец ★★★★☆

    Виглядає гарно. Але судячи з меню пересічному там немає чого робити. Просто дорого.

  3. Igor ★★★★☆

    Двічі повечеряли в закладі. Вперше були всі види чорноморської рибки, навіть більше, ніж а меню, вдруге - після вихідних тільки бички (

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Чайка?

Чайка знаходиться за адресою Arkadiyska Alley, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Чайка?

Зв'язатися з Чайка можна за номером телефону +38 (094) 917-95-29

Як можна дістатися до Чайка?

Дістатися до Чайка можна за посиланням

Advertisements