Огляд каталогу
- 574 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 574 результатів
Перегляньте де поїсти в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 574 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 350,409 відгуків та оцінок.
“дуже смачно та по цінах приємно. Якщо не знаете що взяти раджу комбо меню №3 , втамуєте голод так наче у бабулі в селі поїли”
“Смачна кава. Дитині дуже подобається какао. Привітний персонал.”
“м.Чорноморськ. Великий вибір товару. Широкий асортимент.”
“Комфортно, смачно, ціни помірні, сподобалось обслуговування. Туалет міг би бути краще.”
“Смачно та швидко, а блинчики – суперсмакотааа!!!”
“Приємно знаходитися в місці, де одночасно готують смачну каву і виставляють роботи молодих художників. Велике спасибі персоналу за можливість бути ближчим до прекрасного!))”
“Смачний компот і бургер, затишна обстановка. Приїхав спеціально в це кафе з Луцька, про що зовсім не шкодую. Дякую Руслану за це місце, шкода, що його не було там в цей час :)”
“Дуже смачна турецька кухня, не дорого поїсти, але інтер'єр на любителя.”
“Дуже все було смачно, подача та сервіс, вау, не пожалієте!”
“Вперше побував тут! Було смачно, раджу! Планую ще відвідувати дане місце, згодом оновлюватиму відгук.”
“Гарний заклад. Приємний працівник. Обслуговування на висоті. Дуже смачний торт!”
“Відвідував цей ресторан кілька разі все дуже смачно, все сподобалося. 5 зірок автоматом за смак та сервіс. Дякую”
“Дуже дякую адміністратору Анастасії за гарне обслуговування )”
“Дуже класне місце! Два рази заходила і два рази бариста (різні) робили мені компліменти)) як тут не зайти ще раз?) а взагалі приємний заклад, мій набір фільтр+ круасан із солоною карамеллю, рекомендую!”
“Атмосферний заклад, на вході зустріла офіціантка і провела до столика, відразу запропонувала меню та новинки. Замовили ньокі і вони були дуже смачними та ніжними, окремо хочу добавити плюсик за цитрусовий чай.”
“Атмосферне місце Привітно зустріли Пригостили лімончелою Їжа дуже смачна Жива музика Рекомендасйон!!!!”
“Їжа смачна та свіжа, великий вибір в меню, є один мінус, бракує огородженого місця, тому що в сіті центрі на Таїрова, заклад знаходиться посередині, а так все відмінно, одне з моїх улюблених місць ;)”
“Дуже рада, що у місті є Ви, хто займається винятково веган-фудом. Дуже смачна та швидка доставка в межах обумовленого часу. На мій смак бургери розроблені ідеально, роли дуже добре, піци добре. Хотілося б розширення асортименту. Бажаю Вам процвітання та розвитку!”
“Величезний вибір супів з багатьох різних кухонь світу, все що брали було дуже смачне Єдиний мінус це довгий час очікування, десь до 30 хвилин подавали замовлення, і в середині мало місця і іноді треба чекати поки щось звільниться”
“Швидко та смачно приготували замовлення. Обслуговування супер. Замовлятиму в майбутньому.”
“Атмосферний заклад в Аркадії! Все свіженьке і смачненьке, по-домашньому) Горобцям, вважаю, що те ж сподобалося)) Достатній вибір страв.”
“Приємне місце для відпочинку, асортимент розбирають швидко,у вечері може не бути ваших улюблених десертів) Персонал швидкий та привітній, є зона на вулиці й у приміщенні, працюють коли немає світла) Рекомендую”
“Чорноморка – чудове місце для шанувальників риби та морепродуктів, із приємною атмосферою, скандинавським дизайном та доволі високими рейтингами серед гостей. Персонал, а особливо офіціантка Марія, робить обслуговування приємним і комфортним завдяки уважності, професіоналізму і доброзичливості.”
“Дуже сподобався заклад. Була весною,повернулась ще раз! У вас дуже смачна кухня та кава,дякую!”
“Якщо ви вже давно хочете кудись сходити то я раджу завітати саме сюди! Затишна тераса, смачні коктейлі і неймовірне проведення часу вам забезпечено.”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”
“Смачні десерти, дуже затишна атмосфера. Можна годинами роздивлятись інтерʼєр цього закладу. Всередині зберігається ціла історія”