Огляд каталогу
- 574 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 574 результатів
Перегляньте де поїсти в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 574 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 350,409 відгуків та оцінок.
“Зняла б зірку за те що не було мила в туалеті але їжа була смачна тому ставлю 5.”
“ОККО тримає марку,. Молодці. А головне можна не тільки заправити авто , а й попоїсти смачно.”
“Відпочивали в Камбузі 2 рази, перший раз були в шоці від демократичних цін, подачі і від божествненного борща з вишнями)) наступного разу знову прийшли і знову були в приємному шоці, все супер, відношення супер, як до дорогого гостя)дякуємо офіціанту Дмитру за чудову подачу і настрій) все мега смачно і відносно швидко - 20 хв, при майже повній посадці) такого цезаря, я ще ніде не бачила, салат з телятиною - це просто найніжніша телятина що їла, а бички в томаті це просто щось нереальне - ніколи не бачила таких великих! кращого співвідношення якості і ціни ви не знайдете ніде в Затоці, це кращий заклад! На першому поверсі недорога столовка, обідали декілька раз, ціни дуже приємні, все було смачно, за 100 грн ми з чоловіком могли смачно пообідати на 2-х)”
“Якщо ви шукаєте гарний вид з вікна, то вам не сюди. Якщо хочете смачно і не дорого поїсти, то ласкаво просимо. Шашлик дуже смачний, завжди свіжий. Хашлама з баранини це взагалі щось земне. Шурпа чудова. Смачно, ситно та найголовніше адекватні ціни. Ну і лимонад прямо з дитинства)). Рекомендую!!”
“Надзвичайно смачні піца та суші! Хороше обслуговування, вчасна швидка доставка. Чудова відповідність ціни та якості.”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук по ресторану Мастара. Я закохалася у це місце, вражена подачею відпочинку у цьому місті. Все по мойому смаку, і інтер'єр, і сама атмосфера, і кухня, ввічливий персонал, а від офіціанта Влада, я в захваті. Гарний, уважний хлопчина, все нам підказав, порадив смачні страви, і що мені сподобалось, то його почуття гумору, справжній Одесит. Ми зі своєю компанією вдячні ,що гарно та смачно провели час. Обов'язково будемо приїжджати до Вас ще, і ще. Буду радити своїм друзям. Дякую!”
“Чудове місце щоб скуштувати щось смачненьке та гарно провести час. Зручно, швидко та надзвичайно смачно. Люблю тут бувати. Рекомендую”
“Перше, на що я звернула увагу, - правильне розташування приборів згідно із замовленням кожного із нас. Чому я на це звернула увагу? Бо свого часу вивчала етикет під керівництвом досвідченого педагога. Вам, шановні, за це окремий величезний плюс. Наша компанія передає вітання і подяку шеф-кухареві ресторану. Ваші страви просто гастрономічне задоволення) Все із того, що замовляли, сподобалося. Якщо колись будемо в Южному ще, то обов'язково завітаємо повторно. Хіба що офіціантка була не особливо активна, але я за це не знижую оцінку, бо страви були божественні та розташування приборів правильне )”
“Смачна кухня та приємно дешеві ціни :-) Інтер'єр початку 90 років бажає кращого...”
“На даний момент це моя найулюленіша шаурма в моєму районі , а якщо чесно навіть в місті. Беру вже декілька років поспіль , і брав раніше пару раз до цього але не бачив потенціал :) Дуже люблю соус особливо бо зазвичай всі додають часниковий і сильно жирний а тут прям все гарно по смаку всім раджу !”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Потрапили сюди випадково і були приємно здивовані. Вартість основних страв приблизно 150-200 грн. Подача гарна та одним наприклад борщем можна наїстися. Шашлик так собі. Обслуговування гарне та швидке. Загалом дуже раджу.”
“Пиво дуже смачне. Страви і закуски - не дуже. Їли їх фірмовий тартар з дунайки (оселедець) - звичайна страва, другий раз не замовив би. М'ясна тарілка до пива - майже все м'ясо в ній було переселено. Не можу рекомендувати.”
“Чудова мережа закладів, сьогодні відвідав локацію за адресою вул. Ярослава Мудрого, 13. Все чудово, атмосферно”
“Вареники смачні дуже, особливо із лососем, обслуговування приємне, все сподобалось.”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Чудовий заклад, дуже приємне обслуговування. Рекомендуємо!”
“Відмінне місце. Приємний заклад. Смачна кава. Заодно можна помити машину”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Один вск ж із найкращих закладів Одеси Все якісно та дуже смачно. Офіціанти завжди приємні та уважні. Окремо хочеться відзначити — в цьому ресторані завжди обслуговують українською, і це неймовірно тішить. Дякую, що в Одесі існують такі класні заклади. Хочеться повертатися знову і знову!”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже смачно! Приємне обслуговування ❤️”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Дуже атмосферний заклад із смачною кухнею. Гарне обслуговування. Ціни прийнятні. Місце варте, щоб його відвідати з друзями й сім'єю.”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”