Огляд каталогу
- 574 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 574 результатів
Перегляньте де поїсти в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 574 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 350,409 відгуків та оцінок.
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Муж здесь бывает чаще, но и всей семьей захаживаем иногда. Место,конечно, не подойдет для экспертов вроде Ольги Фреймут и всяких ревизоров (думаю, понятно излагаю мысли)) Но, здесь вкусно и недорого. Конечно, это не ресторан высокой кухни, но вкусно и колоритно покушать здесь можно.”
“Дуже смачна кава за доступною ціною. Зручне розташування в парку, завжди є багато відвідувачів і це говорить про те, що гарна кав'ярня. Комунікабельний веселий бариста, таких би більше в кав'ярнях зустрічати. Заходьте сюди на каву”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Був у четверг, приємний персонал, швидко приготувала каву, дякую вам! Обов'язково прийду ще!”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”
“Це найкраще місце для того , щоб відпочити та смачно поїсти. Персонал доброзичливий , ввічливий, завжди порекомендують нову страву. Повару окрема подяка , все дуже смачно та красиво.”
“Гарний місце для відпочинку !!! Смачно, чисто і утно. Відмінне місце перепочити”
“Дуже швидка доставка, ввічливе обслуговування та ну дуже смачна піца. Сирні палички це просто любов. Залишились ситі на довольні. Дякуємо вам”
“Дуже затишне кафе, смачна та домашня кухня . Персонал ввічливий , буду рекомендувати ваше кафе друзям. Дякую вам !!!”
“Великі смачні порції, місцеве приємне пиво, затишне місце для компанії та родини. Вже вдруге там були з друзями і кожен раз задоволені кухнею та пивом. Їхнє пиво можна придбати ще в кількох одеських закладах, але такої кухні рідко де в Одесі знайдеш, гідно і ситно.”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Як на мене, саме тут найсмачніший форшмак на всю Одесу. Кожен приїзд до міста починається зі сніданку в Компоті. Дуже смачно, швидко, класне меню. Привітний та уважний персонал, затишно і просто дуже приємно.”
“Смачні прохолодні моті, смачна матча манго, приємна посмішка дівчинки на касі = гарний настрій на весь день!”
“Дуже приємне місце. Багато простору, світлі меблі, панорамні вікна, м'які дивани і підвісні гойдалки! Зараз обід, тут місць багато, а людей мало, тому тут досить спокійно і не так шумно як в місцях ближче до центру. Для тих, кому важлива не тільки їжа, але й атмосфера рекомендую ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Раф великий і смачний, і атмосфера сподобалася :)”
“Не знаю хто міг залишити цьому місцю меньше п'ятірки , місце на 10. Кухня, віскі ,затишок”
“Все сподобалось: піца, пиво, оформлення, місце, лиш офіціант довго ходить :-)”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Дуже гарне місце яке знаходиться в історичному серці міста Одеса, в самому Пасажі) Атмосфера чарівна, були ввечері, потрапили як раз на музику, дівчина дуже гарно співала. Смачна кухня і гарні подачі страв. Єдиний мінус-маленькі столи , але то дрібниця.”
“Атмосферний заклад з Одеським вайбом :) Їжа смачна, я замовляла юшку, форшмак і млинці з рибкою, все було добре!) Прийду ще:)”
“Приємні ціни, відмінний персонал та дуже смачне пиво! Розташування в самому центрі Одеси”
“Дуже смачна піца. Брали на виніс. Піца з креветками навіть холодна була дуже смачна. Єдиний мінус що у персонала між собою були сварки при клієнтах, моя думка що такого бути не може в такому закладі.”
“Заклад в центрі міста, велика територія відпочинку, зали всередині, літня площадка величезна. Страви на різні смаки, сніданки чудові, порції великі. Смачні страви швидко готують, кава чудова!! Величезний асортимент дисертів.”
“Ці сирнички вже дуже постаріли - явно видно що перетримано, краще не подавайте підгорілого. 17.08.24 завітали знову, і повар знову не в настрої (Вас би кавою пригостити, щоб краще працювалося), який повинен бути соус? - Подивіться на фото цього і минулого разу). Дякую адміністратору за комплімент) Надіюсь що наступного разу їжа буде без помилок, адже нам тут подобається, і дякуємо що Ви Pet friendly!”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Дуже смачні мідії в котелку з вершково часниковим соусом, а також запечені в вершковому соусі. Сервіс хороший, але офіціанти дуже завантажені, тому може доведеться почекати зайвого при замовленні. Але мідії найкращі в Одесі, тому рекомендую!”