Огляд каталогу
- 574 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 574 результатів
Перегляньте де поїсти в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 574 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 350,409 відгуків та оцінок.
“Цей ресторан дійсно має душу! Обожнюю всім серцем за теплоту та шарм яким його наповнює неймовірна команда,затишні вечори та неперевершену кухню!”
“Пишу свіжий огляд. Були 03.05.2024 року. Напишу зразу якби не обслуговування то оцінка без сумніву 5+ з 5, а так 4/5. Ми були на пропозиції вечері за 799 грн. з безлімітним вином. 1. Атмосфера прекрасна. Дуже затишний ресторан в чудовій локації з цікавим інтерʼєром. 2. Їжа просто супер. Все було смачно. Замовляли паштет, карпачо з телятини, салати цезар і з індичкою сувід, дорадо на грилі та стейк зі свинини. Порції великі і саме головне дуже якісно і смачно ! Шеф повару і персоналу кухні дуже Дякую! Ви супер) 3. Щодо обслуговування. Для кращого розуміння постараюсь описати коротко - відчуваєш себе не комфортно. Обслуговувала жінка за 40, з якимось призрінням! Ні смачного не побажати, келихи вина виносились з якимось відчуттям що ми щось повинні цій жінці! Не підходила спеціально бо бачила що щось необхідно! В загальному відчуття що ти винен щось їй! Коли виходили ні допобачення ні чого( В загальному заклад хороший, їжа супер, інтерʼєр клас і локація зручна ) прийшов би ще із задоволенням і не тільки на таку вечерю, але з іншим обслуговуванням! Хотілось залишити чайових по максимуму але відбило все бажання( Інколи в дуже посередніх закладах достойне обслуговування, але в такому класному на жаль тут його немає….”
“Дуже приємна і колоритна атмосфера, сюрприз від закладу у вигляді грінок з намазкою, дуже смачна кухня і обслуговування на високому рівні! Ми були з дитиною шести років,якій одразу принесли олівці і розмальовку, за що окрема подяка!”
“Чудове місце, тепле та затишне. Смачно готують, ввічливий персонал. Відмічали день народження, зробили нам комплімент від закладу - дуже приємно було! Дякую вам всім!”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Дуже смачні суші , приємний персонал і взагалі найкращі враження, чекайте на нові замовлення”
“Тут смачно, затишно, приємно знаходитись. Раджу цей заклад!”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Дуже атмосферний заклад. Смачна кухня. Гарний сервіс. Рекомендую))”
“Вчора були в цьому закладі, дуже сподобалась атмосфера, Одеська. Кухня з одеським акцентом, смачна і доступна. Дуже сподобалась хозяйка закладу, привітна і уважна до гостей. Обов'язково повернемось. Дякуємо !”
“Дуже смачно і красиво! Великі порції, гарне обслуговування.”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Прекрасне кафе, обслуговування і атмосфера. Ми попали на сніданки і замовили 4 та 5 сніданки. Мені все сподобалося, а от дитині здалося , що молоко було до гречки солоне. Дякую за живі квіти і чистоту .”
“Крафтове пиво від Трубадура у супроводі раків та бичків, гарне обслуговування створять вам настрій в Одесі”
“Шашлик? У Джемалі! Соковито, смачно, колоритно! Шашличок, люляшечка, хачапурі – хочете? Тоді це у Джемалі!”
“Смачно. І перше місце в Одесі з тих, де я був, в якому одразу питають українською.”
“Чудовий сімейний ресторан з смачною кухнею, вічливим персоналом, свіжим екстер'єром та живою музикою й стейками на вікенді. Дуже вічливий персонал, гарне відкрите приготування їжі фірмових страв тижня (місяця). Дуже смачна паста, але брускети не валом. Просекко в асортименті та розливне пиво підіймають настрій також. Обов'язково повернуся сюди ще.”
“Неймовірна атмосфера ресторану, вишукані та смачні страви від кращих кухарів міста й терпке та пʼянке вино, зробило наш вечір неперевершеним ❤️ дякую JELA”
“Шашлик відмінний, соковитий. Соуси натуральні, Хачапурі - гаряча, відмінна, з розтяжним сиром. Навіть лимонади дуже добрі. Офіціанти доброзичливі і обслуговують дуже високу якість. Мені дуже сподобалось!”
“Все дуже смачно та швидко. Офіціант гарний, інтерʼєр гарний. Сиділи на літній терасі, все чисто та чудово. Суші бургер офігенний, качка по пекінські цікава та смачна.”
Vinobroteria — затишний гастрономічний заклад у Приморському районі Одеси, на провулку Чайковського, де поєднуються атмосферний інтер’єр і акцент на якість продукту. Це місце часто обирають для неквапливих сніданків, зустрічей із близькими та вечорів із вином у центрі міста.
“Затишно, тихо, спокійно, тепло та смачно)))”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“Дуже гарний та атмосферний заклад, приємні та ввічливі офіціанти. Порції дуже великі та дуже смачні.”
“Цікаве місце. Здивували великі порції та дуже смачно.”
“Дуже прикольний паб, смачні страви з місцевих морепродуктів.. мідії/рапани... веселе обслуговування... (можуть Ваш заказ принести на сусідній стол), странний офіціант (хлопчина, який мовчки ходить і роздивляється столи). Смачно, гарна атмосфера, треба підтягнути обслуговування, а взагалі лайк, обов'язково повернусь коли буду десь поруч.”
“Шукали щоб перекусити на вечерю. були вражені якістю. Не часто вдається насолодитися такими ролами. Все було дуже чудово смаки були збалансовані, дракон сет та біг сет. Все чисто та охайно, вчасно привезли нам до дому. Дякуємо вам за насолоду. Хочеться ще!!!!”
“Відмінна, ситна піца (брали Мисливську). Приємний, чуйний персонал – надали келихи на прохання. Потішило, що тісто роблять самі на місці. Посидіти можна на терасі другого поверху.”