Дуже смачні сніданки! Майже всі страви готують у печі Крутезні запечені млинці, які є фішкою закладу, закарбувались в пам’яті на завжди, дійсно не гірші за бабусині. Відчувається, що було приготовано з любов’ю❤️ Мінус зірка за мову - зустрічати гостей потрібно фразою «доброго ранку/добрий день», а не «здраствуйте/добрий дєнь» і байдуже яка мова (поки що) переважає в Одесі. Це має бути на автоматі вже давно. А не переходити на українську лиш коли почули українську від гостей:) З повагою і найкращими побажаннями
Фотогалерея
Відгуки
-
Еліза Іванова ★★★★☆
-
Ivan Orlovskiy ★★★★★
Почну з першого ,що кинулось в очі : інтер’єр - цікавий ,малюнки на стінах , в одночасно як «важкий люкс» , але через максимально приємне обслуговування відчуваєш себе ніби у мами в гостях і не переймаєшься тим як себе поводити ) Відкрита кухня , за роботою якої спостерігати просто окремий кайф . Смачні страви (особливо суп з яловичиною сподобався ) ,чудовий ,насичений домашній , яблучний пиріг з яблуками ,морозивом і топінгом з «хейліс» . Для одеситів і гостей міста рекомендую «Джелла» !!! Прайс ,як на мене середній , хоча страви і якість обслуговування на висоті . Дякую і смачного ))
-
Vitalii Vinnichuk ★★★★★
Це просто неймовірно. Паштет супер смачний Форель то взагалі якийсь космос, рекомендую
-
Jane Noskachova ★★★★★
Сказати, що я у захваті - нічого не сказати. Спробувала декілька блюд і всі були якісь нереальні! Мабуть, нічого краще і не куштувала у житті. Гарний вибір вина. Чарівна атмосфера. Супер рекомендасьйон!
-
Юлия ★★★★★
Неймовірна атмосфера ресторану, вишукані та смачні страви від кращих кухарів міста й терпке та пʼянке вино, зробило наш вечір неперевершеним ❤️ дякую JELA
-
Anastasiia Sh ★★☆☆☆
Атмосфера і кухня в ресторані гідні, але той факт, що ресторан відмовився поливати соусом рибу (ми не просили змінити страву або соус, йшлося про те, щоб просто не поливати рибу соусом), замовлену для дитини, дивує. Ресторан називає це концепцією, я називаю це відсутністю гнучкості та клієнтоорієнтованості. Зараз так багато людей з алергіями та непереносимістю інгредієнтів, що позбавляти цих людей можливості спробувати ваші страви-не справедливо.
-
Yelyzaveta Nalyvaiko ★★★☆☆
ОНОВЛЕНО: з ним зв'язався власник, який визнав свою помилку, сказав, що зазвичай вони бронюють столики для гостей на 2 години, яких має вистачити на вечерю. Також нібито під час наступного візиту ми отримаємо щось у якості компліменту. Будемо раді змінити відгук після нашого другого відвідування. Чудова кухня, привітний персонал та чудовий вибір вин, нам дуже сподобалося місце та час, проведений тут, АЛЕ - я забронював столик за 2 тижні вперед, ми святкували день народження мого хлопця, але якось нам сказали після 2 годин у ресторані. столик, що цей столик заброньований для інших відвідувачів і ми повинні піти. це справді виникло нізвідки, нам сказали, що ми повинні були повідомити про це під час бронювання, але нам цього ніхто не сказав. вони мали можливість розповісти нам про це в той момент, коли ми сиділи, але нікого це не цікавило. У той момент наш вечір був трохи зіпсований. не було ніяких докорів сумління з боку персоналу, жодних компліментів, щоб показати, що вони шкодують, що це сталося, ми справді були просто змушені піти. Я все ще насолоджувався всім до цього моменту, але такий досвід виходить за межі. не можу рекомендувати це місце, оскільки вас можуть вигнати в будь-який момент, оскільки вони забронювали ваш столик для когось іншого. будь ласка, попрацюйте над своїм розпорядком бронювання, бо справді шкода, що таке чудове місце залишає такі неприємні спогади.
-
Liliya Baneva ★★★★☆
Гарно, смачно, але здається перебір із цінами... Відчуття, наче місце надто пафосне. Атмосфера тисне якоюсь перевагою над тобою. Якось не затишно.
-
Elena Odessa ★★★★★
Дуже сподобалося гарний інтер'єр, вечеря для великої компанії в окремому залі. Смачно й основні страви та десерти, але порції невеликі. Рекомендую, прийдемо ще
-
HXASHI ★★★★★
Дуже атмосферний ресторан. Окремо хотілося б відзначити кухню та ввічливий персонал! Все було дуже смачно, поворам окреме спасибі!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса JELA?
JELA знаходиться за адресою провулок Футуристів, 8, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону JELA?
Зв'язатися з JELA можна за номером телефону +38 (050) 316-08-08
Як можна дістатися до JELA?
Дістатися до JELA можна за посиланням