Огляд каталогу
- 323 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 323 результатів
Перегляньте пекарня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 323 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 41,402 відгуків та оцінок.
“Це наша найулюбленіша кофейня) завжди смачна кава та десерти ,а ще вони готують десерти на замовлення! Щиро рекомендую”
“Дуже затишна кав'ярня, ввічливий персонал, є портативний зарядний пристрій”
“Затишне місце зі смачними десертами та напоями. Також у закладі панує приємна атмосфера.”
“У вас дуже самачна випічка просто надзвичайно смачна)”
“Дуже смачна як солона випічка, так і солодка.”
“Французька кавʼярня в Совіньйоні) Рекомендую”
“Наша улюблена пекарня. В ній найсмачніші булочки в районі. Також подобаються сочники, еклери, моркв'яно-горіховий торт. Деякий час там часто мінявся персонал, але зараз знову все стабільно і приємно.”
“Від душі дякую Вам за чудову роботу. Ваші короваї твори мистецтва. Дуже смачні та красиві! Процвітання вам!”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Замечательное место, вкусно и уютно, можно посидеть, отдохнуть за чашкой кофе и покушать что то вкусное.Широкий ассортимент хлеба, булочек и другой выпечки,есть и торты и пирожные,вобщем здорово!”
“Все зручно, гарно, смачно. Ввічливий персонал, приємні ціни. Увечері Знижка 30% на булочки”
“Вже неодноразово сюди заходжу і завжди задоволена. Свіжа випічка, чудовий персонал з яким можна приємно побалакати. Сама атмосфера приємна, можливо, навіть десь домашня.”
“Коли ідеш на пляж, аромат свіжої випічки працює краще ніж будь яка реклама, його відчуваєш вже метрів за сто, доречі саме ніс привів нас туди в перший раз, потім постійно туди заходили за пиріжками та усілякими тістечками, бо після купання здається можна з'їсти і торт і слона. )))”
“Я частий покупець. Випічку купую тільки тут. Кожен день біля будинку покую хліб в Хлібному Будиночку. Так само тут є натуральна молочка, терміном зберігання 7 днів. Самі роблять арахісову пасту, класичну і з медом. Люблю булочки бао. На солодке сочнікі, булочку з вишнями. Є багато всього, я ще не перепробувала весь асортимент.”
“Смачна, свіжа випічка з великою кількістю начинки! Повністю виправдовує свою вартість. Іноді буваю в цьому районі, і ніколи не можу пройти повз. З масками проблема - це так, але не разу ще не доводилося стикатися з грубістю або хамством. рекомендую”
“Це просто люди ПРОСТО дуже смачно!! Порції здоровенні і смачнющі!!”
“Дуже смачно! І з ранку, і протягом дня завжди свіжі круасани) та й вибір чудовий :)”
“Відмінне місце, смачна випічка та кави)”
“З моменту відкриття беремо різну продукцію, якість висока, ціни приємні. Персонал дуже привітний, приємна атмосфера в цій пекарні. Є місця, де можна посидіти та спокійно і смачно поїсти. Рекомендую всім ❤️”
“Смачні, свіжі тістечка, ввічливі співробітники та демократичні ціни! Взагалі все супер)”
“Приємне та домашнє місце де можеш скуштувати випічку на свій смак. Дуже смачна випічка, тому що я люблю випічку. Приємні продавщині. Інтер'єр мінімалізму але зі смаком.”
“Екологічно чисті подукти. Хліб до якого не треба іншої їжі. Рекомендую всім.”
“Випічка подобається. Що засмучує - продавчині далеко не завжди відповідають українською”
“це місце, куди хочеться повертатися. Ароматна кава, затишна атмосфера та привітний персонал створюють ідеальний настрій з перших хвилин. Тут відчувається турбота про кожного гостя, а смак напоїв просто бездоганний. Щиро рекомендую всім, хто цінує якість та комфорт”
“Дуже смачний без дріжджовий хліб, особливо гречаний”
“Хороші булочки для хот догів. Ввічливий кур'єр і менеджер.”
“Персонал привітний, якщо хочеш спробувати чогось нового, завжди порадять що краще і головне, знають склад продукції.”