Огляд каталогу
- 323 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 323 результатів
Перегляньте пекарня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 323 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 41,402 відгуків та оцінок.
“Смачні десерти що на фото, паску з собою взяли )))”
“Дуже смачна оранж кава! Як на мене, цей заклад виграє по ціновій політиці на Аркадії порівнюючи ціни з іншими закладами. На цю ціну дуже смачно. Бо, на жаль, на Аркадії засмучує те, коли платиш вдосталь, а якість програє. Тут все зрозуміло і просто: дешево, смачно і швидко. Заклад знаходиться в зручному місці, можна швидко підійти з пляжів. Смачні краусани для швидкого перекусу на пляжі. Дякую, що є такий заклад, де по дорозі на пляж можна випити каву по приємній ціні!”
“Дуже смачне велике лате і банановий мілкшейк) Рекомендую)”
“Це місце просто знахідка. Свіжа, смачна випічка. Ціни низькі, персонал привітний. Є туалет, розетки біля кожного столика, пледи.”
“Свіжі тортики і тістечка, гарна атмосфера для чаювання”
“Улюблена моя Здобушка. Завжди все свіжо і смачно. Дівчата молодцем!”
“Тепла і смачне випічка приємний персонал”
“Хороший персонал.відмінна випічка.Відмінна продукція.Все смачне і свіже.Ось наприклад піца салямі 275гр ціна 25грн.не суха соковита з грибами з сиром.”
“Затишне та атмосферне місце, де можна перекусити свіжовипеченою продукцією! Смачна випічка та величезний вибір дуже смачного хліба. Великий плюс у тому, що є хліб без дріжджів, а на заквасці, рекомендую! Обслуговування на висоті: дружелюбне та чемне.”
“Смачно, демократичні ціни, міцна кава.”
“Чудовий заклад! Прийшла випити каву дуже приємно було чути тут обслуговування українською, ще й зробили неймовірну каву, однозначно реквмєндасьйон!”
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“Цікавий музей! Сподобалося і нам і дітям. Різні епохи, якісні експонати, експозиція змінюється. Обов'язково варто відвідати!”
“Завжди чисто і охайно. Є прийом використаних батарейок. Якісний маркетинг: знижки підписані зрозуміло. З побажань би додав більше свіжих фруктів і овочів, яких тут (і в Фоззі) завжди не вистачає, а також власну випічку.”
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“Завітав у шості,та був дуже вражений,найсмачніша випічка,дуже хрустка та свіжа,дуже хочу позначити слойки,це щось неможливо смачне та вражаючі дивовижне.Та хочу особливо подякувати за персонал,дуже добрі та вічливі,дуже легко знаходять взаємний зв’язок із відвідувачями.”
“Чудова пекарня, дуже смачна продукція! Дякуємо за підтримку молодіжних ініціатив!”
“Тут можливо створити чудове свято в форматі бенкету. Дуже правильне сервірування страв, є вибір як кухні, так і напоїв.”
“Найкращі торти та тістечка у місті!”
“Гармонія інтерєру стилізоване та атмосферне місце. Смачно.”
“Good cackes and coffee! I like this city cafe! Absolutely delicious smell when i walk around and i want to come every time! Latte is amazing here, you must try it here. Also you can buy here some food like Pizza. They gave two tables and you can seet here with your cofee. And staff here is awesome but they haven't WC here.”
“Завжди беру випічку з цієї пекарні. Все дуже смачно, булочки та хліб неймовірні”
“Свіжа та смачна випічка, нормальні ціни. Перекушування, печиво, солодке. Мережа пекарень, яка встигла зарекомендувати себе вже давно.”
“Був пару раз,була одна ситуація раненько, в знайомої,що дали здачу на 100грн.менше,потім коли ми вертались в вечері,заїхали,розказали ситуацію,вони передивились камери,і вернули гроші,в принципі персонал привітний,я вдячний що віднеслись з розумінням!”
“Красиво, затишно. Все свіже, помірні ціни, приємні співробітники. Великий вибір десертів. Рекомендую.”
“Дуже любимо випічку Папаш-лаваш всією родиною, перепробували багато, завжди все свіже та смачне, дуже великий різноманітний асортимент. З недавніх часів з'явилася піца, смачна, як домашня, не така як у піцеріях, ну ось душевна. Завжди усміхнені та привітні продавці. Рекомендую!”
“Я частий покупець. Випічку купую тільки тут. Щодня біля хати спокою хліб у Хлібному будиночку. Також тут є натуральна молочка, терміном зберігання 7 днів. Самі роблять арахісову пасту, класичну та з медом. Люблю булочки бао. На солодкий сочник, булочку з вишнями. Є багато всього, я ще не перекуштувала весь асортимент.”
“Дуже смачні сирники та різотто! І кльове айс лате :)”
“Милий кафе, приємна атмосфера. Дуже милі хлопці. Те, що я пробувала, було смачно! Хай щастить)”