Огляд каталогу
- 323 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 323 результатів
Перегляньте пекарня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 323 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 41,402 відгуків та оцінок.
“Завітав в цю пекарню на обід та залишився дуже задоволеним. Сподобовся інтер'єр: просто, світло, затишно. Замовив собі сендвіч із тунцем на рисово-гречаном фокачо та отримав дуже соковиту страву из насиченим післясмаком. Хочу звернути увагу на великий вибір напоїв: освіжитися зможе найвимогливіший гість. Із собою взяв меренговий рулет! Це шедевр у світі десертів!”
“Дуже смачно, обслуговування чудове. Приємна і мила дівчина) Чисто і світло по сімейному в приміщенні”
“Смачна кава, привітний хлопець бариста♥️”
“Супер місце для зустрічі з друзями.”
“Вітаю Якщо чесно, то катаємось з Одеси в цей заклад за нереально-смачним тостом з авокадо, від якого втрачаю дах і десертами, до яких хочеться повертатися завжди) Смачно. Стильно. Затишно. Рекомендую знайомим Ваш заклад. Ціна-якість на гідному рівні. Клас!!!”
“Магазин із приємною ціновою політикою, співвідношення ціна-якість порадує кожного мешканця і не лише. Єдине, що хочеться побажати – це розширення торгових площ та асортименту. Так, ще й аптека у тому ж приміщенні. Взагалі рекомендую.”
“Нереально смачні торти морквяно-горіховий, і новий горіховий! Все натуральне, це круто! Ще й акції різні, приємно) У вас якийсь особливий підхід до покупців, хочеться повертатися.”
“Сучасний зручний магазин. Все знайоме, сучасний інтер'єр, багато простору для шопінгу. Ніхто не стикається м'якими місцями між рядками”
“Не знаю, чому обрала саме цей заклад серед безлічі інших на Старосінній площі. Чекала поїзд "Одеса-Київ", гуляти було нестерпно спекотно, тож зайшла, зацікавившись рекламою молочних коктейлів. Замовила мілк смузі "Манго-ананас". 115 гривень. Не дешево, та не захмарно. Смачно, але не фантастік. Працювала приємна дівчина, яка обслуговувала швидко і без зайвих розмов. Людей спочатку було небагато, проте згодом майже всі місця зайняли. Є ще місця на вулиці, та потім я засумнівалася, чи ті столики під парасольками належать саме "Merry Berry cafe". Інтер'єр пристойний, м'які стільці й крісла, також є "барні" стільці на двох. Приємне світло. Засмутили штучні рослини, хоч були і декілька живих. Вікна не миті. Та то я вже докопуюсь. Розумію, дівчатам на те немає часу, вони навіть столики не встигали вчасно прибирати Додам, що, крім напоїв, тут є тортики, тістечка, інші солодощі, а також несолодка їжа: круасани з різноманітними начинками, млинці та інше. Також тут пропонують донатити на ЗСУ. Отже, рекомендую. Я сама провела тут чудові прохолодні пів години, навіть не хотілося йти.”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“дуже гарне місце для любителів грузинської кухні. все на 10 по 5-ти бальній шкалі. Дуже приємна дівчина офіціант.”
“Дуже хороша атмосфера, привітний персонал, та смачна випічка. Я для себе відкрила ще одне місце в Одесі, куди хочеться приходити )”
“Продукти якісні , видно що хазяйка дбає про репутацію закладу і закупає хороші продукти . Знаю , що рецептура піци її власна розробка , дуже приємна у спілкуванні людина . Дівчата які там працюють охайні , привітні , швидкі, ввічливі , що неймовірно тішить. Вчора ввечері їхали голодні додому з дитиною , а на готувати сил не було. Замовили по телефону нашу улюблену "Фірмову" велику , і через 15 хвилин гаряча ( мало руки не обпекли)і ароматна піца була в нас на столі. Кур'єр - ввічливий , красень . Рекомендую.”
“Смачна кава, швидке обслуговування, прохолодно у середині - зайшла за прохолодним еспрессо тоніком ♥️”
“Все. Дуже смачно , приємна атмосфера Та привітний , ласкавий персонал Рекомендую”
“Чудове місце, дуже приємна атмосфера та привітний персонал. Завжди приходжу сюди щоб відпочити ❤️”
“Полювали на здобушку, їхали 30км з іншого кінця міста, щоб насолодитися. Дуже смачна випічка і свіжа!”
“Чудова пекарня! Атмосфера затишна, персонал привітний і завжди з усмішкою. Випічка свіжа, ароматна і дуже смачна — особливо круасани та хліб . Кава також на високому рівні. Приємно повертатися сюди знову і знову. Рекомендую всім, хто цінує якість та домашній смак!”
“Вперше в закладі. Прекрасний інтер'єр, персонал ввічливий та все смачно. Будь-які нюанси вирішуються дуже швидко (наприклад: WiFi). Рекомендую.”
“Дуже смачна кава, приемний персонал,савжди чисто та охайно. Молодий пкрсонал,дуже приємні вічливі та роблять саму смачну каву ,яку я коштував в мережі Merry Berry!”
“Місце, куди хочеться повертатися! Ця кав’ярня — справжній скарб для тих, хто любить смачну випічку, ароматну каву та затишну атмосферу. Круасани тут просто ідеальні: хрумкі зовні, ніжні всередині, з ідеально збалансованою начинкою. Кава — бездоганна, з насиченим смаком і приємною гірчинкою. А десерти… Це не просто солодощі, а витвори мистецтва, які дарують справжню насолоду! Окремий респект персоналу — привітні, уважні, щиро зацікавлені в тому, щоб ваш візит був незабутнім. Атмосфера в закладі така тепла та стильна, що тут хочеться проводити години: за книгою, розмовами з друзями чи просто спостерігаючи за містом через вікно. Якщо шукаєте ідеальне місце для сніданку, кава-брейку або приємного вечора — вам сюди. Рекомендую на всі 100%!”
“Дуже хороший працівник, завиток з шоколадом та вишнею - щось нереально смачне та свіже .”
“магазин у якому є більша частина продовольства, більше схожий на склад”
“Моє улюблене місце для зустрічей з подружками, де забуваєш про калорії). Десерти оригінальні та вишукані. Інтер'єр та екстер'єр незмінні вже багато років.)”
“Завжди дуже смачні свіжі тортики. Купуємо в цьому магазині давно, завжди гарантована свіжість та якість продукції. Дякую!”
“Йшли на День народження, купили там тортик. Просто шикарний, аж іменинника затьмарив. Рекомендую❤️”
“Дещо тісно, але гарні картини на стінах, круасани смачні : )”