Відгуки

  1. Вікторія ★★★★★

    Смачна корисна їжа. Вже втретє тут. Сьогодні замовила гречана собі і була в захваті. Гарний затишний заклад.

  2. ася ★★★★★

    Дуже смачне кафе, любимо сюди заходити на вихідних. Кожна позиція меню, що ми куштували, була дуже смачна, я в захваті від роботи кухарів! Усі блюда смачні, десерти теж чудові! Є трохи проблемки з напоями, не дуже сподобались холодні матча та кероб, але інші просто супер! Гарячий кероб смачний, подобається морс Сервіс гарний, усе дуже швидко, завжди готові допомогти та порадити, розповісти про інгредієнти. Подобається, що питають, як нам страва :) Дуже раджу!

  3. Iryna Trushkina ★★★☆☆

    Їжа може й смачна(не встигли з куштувати), але коли дитина відмовилася їсти цукерку цього закладу (дитині 2 роки) і ми дістали свій судочок з макаронами - нам сказали, що зі своєю їжею не можна. Довелося встати і піти їсти в машину, тож настрій був зіпсований. На наступний день перетелефонували нам, пояснили позицію, що через норми санітарії та в цілях безпеки працюють такі внутрішні правила. Вибачилися за незручності та запропонували підібрати меню для малюка наступного разу. Їжа була смачна, солодощі в міру солодкі.

  1. Анна Романюк ★★★★★

    Дуже смачно та затишно. Дякую за якісне вегансьске меню.

  2. Mariia Kravets ★★★★★

    Супер смачні страви, гарний інтер'єр, кохаю це місце ❤️

  3. Михайло Гальчинський ★★★★★

    Смачний грін боул.. Те що потрібно сироїду!

  1. Eugene Platonov ★★★★★

    Почну з головного. Велике Вам Дякую, Vitary! Нам усім дуже пощастило, що є такі заклади як Vitary. Тут можна розслабитися не перепитуючи по п'ять разів "чи немає у цій страві яєць або молока". Тут можно дуже смачно поїсти. Ми ходили сюди три дні поспіль і встигли покуштувати чимало - теплий салат із соєвим м'ясом, салат із смаженим баклажаном, картопляні оладки, різні торти та тофніки (нажаль, Наполеон ми не застали). Щось було смачно, щось дуже смачно. Обійшлося без розчарувань. І ще ми відкрили для себе гречаний чай! Також з собою ми купили парочку сирів від Violife та спрінг-роли (які вийшли теж дуже смачними). Я не впевнений чи кухарі закладу є веганами, але смакує так ніби вони знають що таке смачна веганська їжа, що поки що є виключенням з правил. Ще раз дякую!

  2. Ростислав Клок ★★★★★

    Обслуговування просто на вищому рівні!!! Привітний персонал, чисто і приємно! Дружня атмосфера.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса VITARY vegan&healthy cafe?

VITARY vegan&healthy cafe знаходиться за адресою вулиця Святослава Караванського, 21, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону VITARY vegan&healthy cafe?

Зв'язатися з VITARY vegan&healthy cafe можна за номером телефону +38 (096) 135-75-25

Як можна дістатися до VITARY vegan&healthy cafe?

Дістатися до VITARY vegan&healthy cafe можна за посиланням

Advertisements